Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Novinky na Blu-ray: 50. týden

Novinky na Blu-ray: 50. týden

Vydáno: 11.12.2011 22:31 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Miroslav Böhm

Konec roku je tady. Alespoň co se týká novinkových Blu-ray disků, protože aktuální nabídka bude pro tento kalendářní rok - až na jedinou výjimku - poslední. Nejvíce vaší pozornosti si protentokrát zaslouží westernová Velká země, hororové Smrtelné zlo 2 či biografický Chaplin.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
BD obal filmu Chaplin Chaplin (Magic Box)
Snímek Chaplin je láskyplný portrét zachycující ve velké míře úžasný život a dobu mladého tuláka. Dětství prožité v Anglii je sklíčené chudobou. Smysl života nachází po boku přítele Macka Sennetta (Dan Aykroyd) a Douglase Fairbankse (Kevin Kline), mnohých žen, skandálních afér a neúprosným pronásledováním J. Edgarem Hooverem.
 Film Chaplin je obsáhlejší než životní příběh herce samotného a je ohromujícím zobrazením dávné doby, kdy byl Hollywood nejoslnivější. (oficiální text distributora)
Bonusy:
 • Procházka při západu slunce,
 • Chaplin hrdinou,
 • Nejznámější muž na světě,
 • All At Sea - Chaplinova groteska,
 • kino trailer.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 2.0, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 1,85:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Smrtelné zlo 2 Smrtelné zlo II. (Magic Box)
  Ash (Bruce Campbell), jediný přeživší smrtelného zla, se vrací, se svou přítelkyní Lindou (Denise Bixler), do osamělé chaty hluboko v lese. Spolu objeví záhadnou nahrávku s hlasem profesora Knobyho, který cituje pasáže z Necronomiconu, pradávné knihy smrti. Díky tomu zjistí, že profesorova slova jsou dost silná, což se projeví prokletím, které osvobodí duši ďábla, žijícího v nedalekém lese, jenž je obklopuje. Sledujte teror - nechutné spiknutí a nadpřirozené démony, kteří vpadnou do chatky v krvavém tažení po lidských obětech. V zoufalství se Ash pokusí uniknout svému strašnému osudu, a tak bojuje s hrůznými démony s pomocí nečekaných hostů. Avšak brzy zjistí, že nemůže soupeřit s nepopsatelnými stvořeními, která číhají za každými dveřmi, na každém rohu... (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Evil Dead II: výkřiky hrůzy,
 • Opilí krví,
 • trailer.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 1,85:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Velká země Velká země (Magic Box)
  Bývalý námořní kapitán James McKay přijede na Západ se svou snoubenkou Patricií Terrillovou. Mladá žena je dcerou nejmocnějšího muže v kraji, majitele obrovského ranče Henryho Terrilla. James se budoucímu tchánovi zamlouvá, ovšem jen do chvíle, kdy odmítne bránit se proti násilí. Do tohoto kraje ruka zákona nedosáhne a muži musejí často bojovat s honáky Terrillova konkurenta Rufuse Hannasseyho. V sázce je totiž drahocenná voda, kterou oba rančeři potřebují pro svůj dobytek. Nenávist mezi oběma rody vrcholí a schyluje se k válce. James neví, jak to na Divokém západě chodí, přesto však stále odmítá změnit své zásady. Jen málokdo vidí, že je v mnoha ohledech statečnější než místní rváči a siláci... (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Film je distribuován bez bonusů.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 2.0, česky DTS- HD MA 2.0
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Mlha Mlha (Magic Box)
  S příchodem mlhy začíná teror. Působivě mrazivá, hororová klasika od mistra hororu Johna Carpentera (Věc) a spoluautorky Debry Hill (Útěk z L.A.), v níž si zahrají Adrienne Barbeau (Msta přichází z močálu), Jamie Lee Curtis (Halloween), vítěz Oscara za rok 1973 John Houseman (The Paper Chase) a Janet Leigh (Psycho). 
Ztratíte se v mlze… Budete tak vyděšení, že se budete bát vyjít za bílého dne ven. 
Ospalá přímořská vesnička Antonio Bay brzy pochopí pravý význam slova MSTA. Na zdánlivě spořádané městečko čeká tajemství ukryté v chamtivosti a násilí z minulosti. 
Přesně před sto lety zde za podivných okolností ve strašidelné, husté mlze ztroskotala loď. Nyní se v závoji temnoty vracejí dávno mrtví námořníci ze svého mořského hrobu, aby učinili důkladnou krvavou mstu. Dá se tato skutečná noční můra zastavit, nebo bude valící se mlha zabíjet dál?! (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Film je distribuován bez bonusů.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Bláznivá, zatracená láska Bláznivá, zatracená láska (Magic Box)
  Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) – pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledají lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“ jeho srdce nelze předělat a zdá se, že právě to ho stále vede tam, kde začal. (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Steve a Ryan v baru (
Steve Carell a Ryan Gosling otevřeně komentují své role, lásky a spolupráci na filmu.),
 • Sukničkář potkává svůj protějšek (
Ryan Gosling a Emma Stone vám povypráví o randění před kamerou, milostných scénách i kamarádském vztahu se Stevem Carellem.),
 • vynechané scény.
 • Zvuk: anglicky 5.1 Audio Descriptive Service, maďarsky DD 5.1, francouzsky DD 5.1, polsky 5.1 Voiceover, italsky DD 5.1, česky DD 5.1, turecky DD 2.0, kastilsky DD 5.1, rusky DD 5.1, anglicky DTS- HD MA 5.1, německy DD 5.1
  Titulky: kastilské, anglické pro neslyšící, arabské, české, dánské, finské, francouzské, hebrejské, holandské, chorvatské, italské pro neslyšící, maďarské, německé pro neslyšící, norské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovinské, švédské, turecké
  Obraz: 2,40:1
  Doporučená cena: 599 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Dorian Gray Dorian Gray (Magic Box)
  Mladý Dorian Gray (Ben Barnes) přijíždí neotřelý na londýnskou společenskou scénu. Pod svá křídla ho vezme zkorumpovaný, ďábelský Lord Henrry Wotton, který mu představí špinavé rozkoše londýnského života. Dorian Gray zoufale touží po tom, uchránit své mládí a krásu, tak jak je zachyceno na jeho portrétu. A tak přislíbí dát cokoli za to, aby zůstal takový, jaký je – a to i svou duši. Propadaje se hlouběji a hlouběji do světa hříchu, sexu a celebrit a ve snaze ukrýt své tajemství, stávají se jeho skutky čím dál tím odpornějšími. (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Film je distribuován bez bonusů.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1
  Doporučená cena: 599 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Green Lantern Green Lantern (Magic Box)
  Vesmír jako takový je obrovská záhada, avšak po staletí tu existuje malá, ale velmi mocná síla. Říkají si sbor Green Lantern a jsou to ochránci míru a spravedlnosti. Všichni válečníci jsou vázáni bratrskou přísahou kvůli udržení pořádku mezi galaxiemi, každý z nich nosí prsten, ze kterého čerpá svou supersílu. Když se však objeví nepřítel jménem Parallax s hrozbou, že zničí všechnu rovnováhu vesmíru, leží osud a zkáza Země v rukou úplně nového člena, prvního lidského člena, který kdy byl mezi členy Green Lantern: Hala Jordana. Hal je talentovaný, ale nafoukaný zkušební pilot, ale má v sobě něco, co sbor očividně po celou dobu potřeboval: lidskost. To přinutí Green Lantern mít úctu k síle, která poprvé není spojena s prstenem, který dává supersílu. S pomocí kopilotky a dětské lásky Carol Ferris může Hal rychle zvládnout svou novou moc a najít odvahu překonat strach a dokázat tak, že není pouze klíč k poražení Parallaxe. Stane se největším Green Lantern všech dob... (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Maximum Movie Mode,
 • Světlo Green Lantern (Výprava do světa Green Lantern v délce celovečerního filmu.
 Obsahuje komentář ve formě “Obraz v obraze”, 8 bonusů, biografie postav, galerie, storyboardy a ještě mnohem více!),
 • Vesmír ve stylu Green Lantern,
 • Digitální komiks – Justice League,
 • vynechané scény a další bonusy!
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, rusky DD 5.1, turecky DD 2.0, maďarsky DD 5.1, česky DD 5.1, polsky 5.1 Voiceover, ukrajinsky DD 5.1
  Titulky: anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, české, estonské, hebrejské, chorvatské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, slovinské, srbské, turecké
  Obraz: neuvedeno
  Doporučená cena: 599 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011. Film vychází ve stejný také ve 3D + 2D combo packu za 699 Kč.

  BD obal filmu Ošetřovatel Ošetřovatel (Bontonfilm)
  Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu. (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Obsahuje hratelné demo hry na PlayStation®3: Ratchet & Clank: All 4 One™!,
 • obsahuje 45 hracích minut,
 • zahraj si sám nebo až se třemi kamarády jako Ratchet, Clank, Qwark a Dr. Nefarious!,
 • vynechané scény,
 • herci a obsazení ve filmu,
 • Jak se točily akční záběry,
 • Být medvědem,
 • Smích je nakažlivý: Nepovedené záběry,
 • Gorila Bernie,
 • Chlupáči ve vedlejších rolích,
 • Tvorba vizuálních efektů - Zvířata.
 • Zvuk: anglický 5.1, český 5.1, slovenský 5.1, arabský 5.1, hebrejský 5.1, maďarský 5.1, polský 5.1, ruský 5.1, turecký 5.1, ukrajinský 5.1
  Titulky: české, slovenské, anglické, arabské, maďarské, polské, turecké, rumunské, portugalské, hebrejské, ruské, bulharské, čínské, chorvatské, estonské, řecké, hindské, islandské, korejské, litevské, srbské, slovinské
  Obraz: 2,40:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Lord of the Dance Lord Of The Dance (Magic Box)
  Mezinárodní trhák - Lord Of The Dance - je zpět se zcela novou, úchvatnou show, která byla natočena živě v Dublinu a Londýně během vyprodané evropské tour 2011. Připravte se na ohromující zážitek plný vzrušení a vášně v ohromujícím stereoskopickém 3D provedení (pouze na BD). 
V hlavní roli se představí tvůrce a irský tanečník Michael Flatley, který se poprvé k souboru Lord Of The Dance připojil ve třinácti letech. Dechberoucí představení v novém, oslnivém stylu s nejmodernějším osvětlením, zvláštními efekty a kostýmy, které nadchnou jak mladé, tak i starší obecenstvo. 
Naskytne se vám nebývalá podívaná na představení Michaela Flatleye a exkluzivní pohled do zákulisí. Ocitnete se přímo v centru dění. Nenechte si proto ujít jedinečnou filmovou událost roku! (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Ze zákulisí Lord Of The Dance,
 • vynechané scény.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  BD obal filmu Univerzální voják Univerzální voják (Magic Box)
  Při masakru vietnamské vesnice se americký voják Luc dostává do konfliktu se šíleným seržantem Scottem. Oba muži se navzájem zabijí... O třiadvacet let později se na scéně objevují znovu jako příslušníci speciálního protiteroristického komanda - univerzální vojáci. Zvláštní oddělení ministerstva obrany z jejich těl vyvinulo nezničitelné stroje na zabíjení. Při záchranné akci v útrobách mamutí přehrady ohrožované teroristy se Lucovi začnou vynořovat vzpomínky na jeho minulý život. Vymkne se kontrole svých tvůrců a dává se na útěk, při kterém mu pomáhá mladá novinářka Veronika. Nejzuřivějším pronásledovatelem prchající dvojice se stává krví posedlý Scott. Nemilosrdně ničí vše, co se mu postaví do cesty. K rozhodujícímu souboji na život a na smrt se schyluje na farmě Lucových rodičů, kteří nemohou uvěřit tomu, že jejich syn vstal z mrtvých... (oficiální text distributora)
  Bonusy:
 • Zbraně, vlohy a bojové stroje: Jak se točil univerzální voják,
 • Příběh dvou titánů,
 • alternativní konec.
 • Zvuk: anglicky DTS- HD MA 5.1, česky DTS- HD MA 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 14. prosince 2011.

  Pozn.: Kompletní seznam vydávaných filmů na Blu-ray discích si můžete prohlédnout také v našem BD kalendáři.

  ANKETA

  Na který Blu-ray titul se nejvíce těšite v 50. týdnu roku 2011?

  Podívat se na výsledky  NÁZORY

  Vložit názor

  Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

  Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

  Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
  Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Box office: 8. víkend
  Box office: Ježek Sonic přesprintoval Harrisona Forda Videoherní Ježek Sonic ve finiši přesprintoval Harrisona Forda a jeho psa v dobrodružném filmu Volání divočiny. čtěte zde
  Vydáno: 24.02.2020 07:30 v sekci Komentáře | Box office
  0
  Portrét: Luis Buñuel
  Portrét: Luis Buñuel - představitel filmového surrealismu V tomto měsíci uplyne 120 let od narození legendárního španělského režiséra, představitele filmového surrealismu Luise Buñuela. Tento článek připomene jeho život i dílo. čtěte zde
  Vydáno: 22.02.2020 10:00 v sekci Články | Publicistika
  1
  1917 7/10
  Recenze: Válečné drama 1917 fascinuje svou technickou realizací Na deset Oscarů nominovaný snímek Sama Mendese představuje vizuální požitek podpořený zpřítomňováním času a prostoru - díky dovedně skrytým střihům totiž vypadá, jako by byl natočený na jeden záběr. čtěte zde
  Vydáno: 21.02.2020 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
  0
  TV tipy: 21. 2. 2020 - 27. 2. 2020
  TV tipy: Čarodějnice bojuje s kickboxerem a nosí masku rudé smrti Na konci února se v televizích nic zásadního neděje, protože žádné velké premiéry nejsou na programu. Krom několika zapomenutých filmů tak nejvíc zaujme uvedení Eggersova debutového počinu Čarodějnice. čtěte zde
  Vydáno: 21.02.2020 07:30 v sekci Radar | TV tipy
  0
  Ježek Sonic 4/10
  Recenze: Ježek Sonic přesedlal z videoher do průměrného rodinného filmu Superrychlý modrý ježek Sonic je videoherní postavička, s níž hráč sbírá zlaté kroužky a bojuje se zlým doktorem Robotnikem. Stejné motivy se objevují i ve filmové adaptaci této videohry, v níž si mimo jiné zahráli i Jim Carrey... čtěte zde
  Vydáno: 20.02.2020 07:00 v sekci Recenze | Premiéry
  0
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Mimoni: Padouch přichází v prvním traileru (05.02.2020 17:39 v Novinky | Trailery)
  - Steve Carell v traileru satiry Irresistible (24.01.2020 12:43 v Novinky | Trailery)
  - Clarice Sterlingová bude mít seriál (14.01.2020 09:30 v Novinky | Zprávy)
  - Recenze: Vynikající detektivka Na nože je zábavná, chytrá a podvratná (10.01.2020 12:00 v Recenze | Premiéry)
  - Kinopremiéry: Pod vodou spolu kočky bojují na nože (08.01.2020 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
  - Amy Adams je Žena v okně v prvním traileru (19.12.2019 15:39 v Novinky | Trailery)
  - Téma: Všechny filmy Ridleyho Scotta seřazené od nejhoršího k nejlepšímu (30.11.2019 10:30 v Články | Publicistika)
  - Top 10: Nejslavnější horory 80. let (16.11.2019 11:30 v Články | Publicistika)
  - Na Nože: Daniel Craig vyšetřuje vraždu (29.10.2019 13:04 v Novinky | Trailery)
  - Sam Raimi chystá nový horor (19.10.2019 19:16 v Novinky | Zprávy)
  - Top 10: Jean-Claude Van Damme (19.10.2019 12:00 v Články | Publicistika)
  - TV tipy: Páni kluci jsou pohřbeni zaživa a ocitají se v zajetí démonů (18.10.2019 07:30 v Radar | TV tipy)
  - HBO chystá seriál Maniac Cop (11.10.2019 12:18 v Novinky | Zprávy)
  - TV tipy: Policajt ze školky hraje s centrální inteligencí hru o přežití (11.10.2019 07:30 v Radar | TV tipy)
  - Téma: Sigourney Weaver: herečka bojující s Vetřelci (06.10.2019 08:30 v Články | Publicistika)
  - Na nože: nový trailer detektivky Riana Johnsona (18.09.2019 19:52 v Novinky | Trailery)

  PREMIÉRA TÝDNE   07/2020

  Ježek Sonic
  4/10

  Superrychlý modrý ježek Sonic je videoherní postavička, s níž hráč sbírá zlaté kroužky a bojuje se zlým doktorem Robotnikem. Stejné motivy se objevují i ve filmové adaptaci této videohry, v níž si mimo jiné zahráli i Jim Carrey a James Marsden.

  AKTUÁLNĚ V KINECH

  Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

  TV TIPY

  VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

  Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

  VYCHÁZÍ NA DVD

  Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

  NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

  NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  filmserver.cz - o filmech víme vše
  ©2010-2020 IMEG s.r.o.
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver