Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Soutěž o auto, zájezdy, notebooky - www.POJISTENI.cz
BD a DVD tipy: květnové

BD a DVD tipy: Osm hrozných a Číslo pět je sázka na jistotu

Vydáno: 19.05.2016 09:50 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Marek Slovák

BD a DVD tipy jsou tentokrát obsáhlejší, protože pokrývají celý květen. Vedle několika (potenciálně) oscarových snímků (Osm hrozných, Joy, Creed, REVENANT, Sázka na jistotu) za pozornost stojí i některé katalogovky (Číslo pět žije, Nevěstin otec).

SDÍLET:    
Americký sniper (Magic Box)
BD obal filmu Americký sniper / American SniperAmerický sniper vyšel před necelým rokem (naše krátké zhodnocení snímku a bližší info o BD zde) se zvukem v Dolby Atmos, hodinou otitulkovaných bonusů a dokonce i ve futurepacku. Nyní se na nosiče pro domácí kino dostává podruhé a od předchozí edice se liší jednak skromnějším balením (k dostání je pouze amaray), jednak přítomností bonusového disku. Na něm je kromě obligátní upoutávky trojice česky otitulkovaných dokumentů (o celkové délce 80 minut), které se nezaměřují na vznik filmu, ale na jeho hlavní postavu, resp. na její reálný předobraz. Dva dokumenty, které namluvil Bradley Cooper (představitel Chrise Kylea), prostřednictvím rozhovorů a archivních materiálů představí nejenom Kylea, ale i Navy SEALS. Teprve ve třetím (nejkratším) dokumentu se ke slovu dostane Clint Eastwood (i jako vypravěč), producent, scenárista, herci a herečky, ale mluví hlavně o post-traumatické stresové poruše. 
 
Bonusy (BD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.)
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): Dolby Atmos anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 5.1 (VO) polsky; Dolby Digital 2.0 turecky.
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, čínské, estonské, hebrejské, chorvatské, indonéské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovinské, thajské, turecké..
 
Bonusy (DVD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (2x DVD), 499 Kč (2x BD). V obchodech od 4. května 2016.

Výňatek z dokumentu k filmu Americký sniper (2014)

Koupit na Bontonland.cz


Číslo 5 žije (Magic Box)
BD obal filmu Číslo 5 žije / Short Circuit
"Číslo 5 žije je kultovní rodinná komedie z 80. let, u které je vzhledem k její tuzemské oblíbenosti s podivem, že až teď vychází na nosiči pro domácí kino, a to ještě pouze na DVD, nikoliv na BD," psal jsem před necelými dvěma měsíci v BD a DVD tipech. S určitým zpožděním se k nám "Džony Pětka" dostává i na modrém nosiči, který v následujících (tý)dnech bude zhodnocen v recenzi. Do té doby platí, co jsem psal při příležitosti uvedení na DVD: "Znovuzhlédnutí snímku po letech může být pro jedny buď příjemně nostalgické, nebo naopak představovat nepříjemné vystřízlivění po letech, které odhalí významovou naivitu a zastaralost schematického počinu. Ozvláštňující na tomto osmdesátkovém (1986) počinu, držícím na rozdíl od pokračování (1988) pohromadě, je přítomnost robota spojujícího jak koncept parťácké podívané (dva zaměstnanci pátrající po "stroji"), tak i romance (žena, u níž se "stroj" schovává) a protizbrojního vyznění v podobě střetu s pravými antagonisty."
 
Bonusy (BD): Rozhovory: Rozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). Featurette: Záběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; DTS-HD Master 2.0 česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): RozhovoryRozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). FeaturetteZáběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky; Dolby Digital 2.0 česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 199 Kč (DVD), 399 Kč (BD). V obchodech od 4. května 2016.

Upoutávka na film Číslo 5 žije (1986)

Koupit na Bontonland.cz


Osm hrozných (Magic Box) 
BD obal filmu Osm hrozných / The Hateful EightOsm hrozných jsme se detailně věnovali v kritice při příležitosti kinopremiéry (k přečtení zde), a tak nemá smysl opakovat argumentaci i zde. Blu-ray bude zhodnoceno v připravované recenzi, a tak zde jenom několik slov k edici, která se dostala na český trh. Vznikla v lokálním authoringu, což na jednu stranu znamená kompletní lokalizaci (od obalu amaraye přes menu disku až k dabingu snímku a titulkové podpoře u bonusů), na druhou stranu zde došlo k určitému pochybení. Nebyli jsme oproti zahraniční edici ochuzeni o kvalitnější zvukový mix (viz Sicario či Star Wars: Síla se probouzí), ale celá jedna kapitola má posunuté české titulky. Distributor ale do konce května slíbil vylisování opravených disků a zdarma nahrazení vadných těm, kdož si zakoupili onu variantu se zpožděnými titulky (v čase od 22. do 35. minuty). Kromě tohoto brzy napraveného pochybení má kupující zákazník/zákaznice na výběr mezi dvěma baleními (levnější - klasický plast, ale stylově v bílé, ovšem bez vnitřního artworku - a dražší - mediabook s fotografiemi z filmu a posterů postav). Obě obsahují ten stejný disk s kinoverzí (Road Show prozatím nikde ve světě nevyšla).

Bonusy (BD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,76:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 5.1 anglicky, česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (DVD): 16:9.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD - amaray), 399 Kč (DVD - mediabook), 499 Kč (BD - amaray), 599 Kč (BD - mediabook). V obchodech od 11. května 2016.

Featurette Ultra Panavision k filmu Osm hrozných (2015)

Koupit na Bontonland.cz

Joy (Bontonfilm)
BD obal filmu Joy / JoyTřetí spolupráce režiséra Davida O. Russella a herečky Jennifer Lawrence nakonec zůstala pouze u oscarové nominace pro druhou jmenovanou. Výsledek znamenal pozitivní zprávu pro ty, kteři Russellovy poslední snímky s několika oscarovými nominacemi na kontě považují za přeceňované, vykalkulované počiny, které ani zdaleka nemají na své inspirační zdroje a které jsou navzdory vší sázce na jistotu ozvláštňující pouze kombinováním několika žánrů. Po spojení rodinného dramatu se sportovním (Fighter), romance se sportovním dramatem (Terapie láskou) a melodramatu s podfukářskou podívanou (Špinavý trik) představuje Joy kmotrovské vyprávění o vzestupu a pádu a sebeuvědomělou soap operu. Opětovně, jak je u Russella zvykem, se vyprávění rozpadá, což je dáno volbou vypravěčky s neujasněným statusem k prezentovaným událostem. Poprvé se ovšem ona nesoudržnost jeví jako koncept, protože jeden žánr druhý spíše střídá, než aby se doplňovaly - a výsledkem je poměrně důmyslné emancipační vyprávění.    

Bonusy (BD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd (67:42 min.). Galerie. 
Obraz (BD): 16:9 / 1,85:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky; DTS 5.1 francouzsky, německy; Dolby Digital 5.1 maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, bulharské, francouzské, hebrejské, holandské, chorvatské, islandské, maďarské, mandarínské, německé, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Bonusy (DVD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Galerie. 
Obraz (DVD): 16:9 / 1,85:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd k filmu Joy (2015)
Koupit na Bontonland.cz


Creed (Magic Box)
BD obal filmu Creed / CreedPokud bych věřil na dělení žánrů na mužské a ženské, platilo by, že zatímco Joy je určen(a) pro "druhé" pohlaví, Creed cílí na pány. Nikoliv na italskou komunitu, jako tomu bylo v případě Rockyho, ale na tu afroamerickou, protože Creed je spin-offem a zároveň "requelem" (remakem a sequelem v jednom) ke slavnému boxerskému příběhu o jednom podvraťákovi. Onen "podvraťák" zde sehrává vedlejší úlohu a Sylvester Stallone byl za rozloučení se s postavou, která ho spolu s Rambem tzv. "udělala" (jak praví jedna žurnalistická floskule), nominován na Oscara. Stejně jako Jennifer Lawrence ale z předávání tzv. "odešel s prázdnou" (jak praví druhá žurnalistická floskule). Více ovšem zamrzí opomenutí kameramanky (!) Marye Alberti, která užitím steadicamu navázala na práci Jamese Crabea z Rockyho. Především díky pohyblivým, několik minut bez (mnohdy zdánlivě) jediného střihu trvajícím záběrům je toto předání odkazu jedné legendy divácky nesmírně opojnou podívanou.

Bonusy (BD): FeaturettePoznej minulost, ovládneš budoucnost (11:49 min.); V kůži Adonise (5:46 min.). Vystřižené scény (11x, 19:36 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 7.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 2.0 turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, čínské zjednodušené, estonské, hebrejské, chorvatské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké. 

Bonusy (DVD): V kůži Adonise (5:46 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, arabské, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Vystřižená scéna z filmu Creed (2015)

Koupit na Bontonland.cz


REVENANT Zmrtvýchvstání (Bontonfilm)
BD obal filmu REVENANT Zmrtvýchvstání / The RevenantLeonardo DiCaprio se po čtyřech neproměněných nominacích doplazil k oscarové sošce. Režisér Alejandro González Iñárritu si druhým rokem po sobě (předtím za Birdmana) odnesl pozlaceného plešouna. Kameraman Emmanuel Lubezki dokonce dosáhl na hattrick, tj. jde pro něj o třetí úspěch tři roky po sobě (po Gravitaci a Birdmanovi). Předchozí řádky se mohou jevit jako sportovní komentář, nikoliv jako kritické zhodnocení, ale REVENANT: Zmrtvýchvstání svou oscarovou kampaní právě k takovému přehledu úspěchů vybízí. Nabízí se dvě otázky. První: nesnažila se propagace vyzdvihovat kvality, které jsou v daném díle pouze povrchně obsaženy/zpracovány, čímž se zastřela vychtěnost produktu žádajícího o ceny? Druhá: nezpůsobil marketing odmítavou reakci založenou na tom, že mnozí připisovali westernovému survivalu vycházejícímu ze sovětských vlivů (spíše Klimova než Tarkovského) estetické a významové ambice, které neměl, a tak ho nemístně odsoudili jako midcult?

Bonusy (BD): Dokument World Unseen (44 min.). Galerie (5:48 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,39:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 7.1 anglicky; DTS 5.1 francouzsky; Dolby Digital 5.1 česky, turecky.
Titulky (BD): české, anglické, francouzské, holandské, slovenské, turecké. 

Bonusy (DVD): -.
Obraz (DVD): 16:9 / 2,39:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, portugalské, slovenské, slovinské, srbské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Dokument World Unseen k filmu REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Sázka na nejistotu (Magic Box)
BD obal filmu Sázka na nejistotu / The Big Short
"Letošní Vlk z Wall Street", mohl by znít výstižný - ačkoliv zjednodušující - popis (tragi)komedie podle skutečné události Sázka na jistotu. Přitom do prvních nadšených recenzí by málokdo tipoval, že nový režijní a (spolu)scenáristický počin Adama McKaye, jehož jméno bylo do té doby primárně spojováno s komediemi s Willem Ferrellem (Zprávař, Bratři z donucení, Benga v záloze), bude oscarovým kandidátem. A to nejenom ve vedlejších (Christian Bale za vedlejši roli), ale i v hlavních kategoriích (film, režie, potažmo střih), přičemž v jednom případě i úspěšně (adaptovaný scénář). Nemějte ale přehnaná očekávání, protože Sázka na jistotu ani zdaleka nemá na Scorsesseho výše zmíněné dílo, protože určité postupy volí s ohledem na to, aby upozorňovaly na svou zdánlivou nekonvenčnost (boření čtvrté stěny, paradokumentární postupy), než že by způsob vyprávění a technické prostředky odpovídaly promyšlené kritice kapitalismu vymknutého z kloubů.

Bonusy (BD): FeaturetteAkciová válka: Casting (15:51 min.); Velký skok: Adam McKay (11:31 min.); Netradiční hrdinové: Postavy v Sázce na nejistotu (11:28 min.); Domeček z karet: Vzestup pádu (14:01 min.); Znázornění reality: Jak to tehdy vypadalo (11:13 min.). Vynechané scény (5x, 6:18 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS:X anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, ukrajinsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, malajské, mandarínské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké, ukrajinské.

Bonusy (DVD): Akciová válka: Casting (15:51 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1. 
Zvuk (DVD): Dolby Digital 51 anglicky, česky, maďarsky, polsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, ruské, řecké, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Vystřižené scény z filmu Sázka na nejistotu (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Nevěstin otec (Magic Box)
BD obal filmu Nevěstin otec / Father of the Bride
Velké díky patří distribuční společnosti Magic Box, disponující mj. tituly společnosti Warner Bros., že k nám na trh dováží z kataogových titulů ty, které by na pultech půjčoven a prodejen vzhledem k jejich stáří a nevelké známosti očekával málokdo. Právě takovým je Nevěstin otec. Z obalu se nedozvíte, že se jedná o snímek, jehož remake je u nás díky reprízám na televizních obrazovkách znám jako Hlava rodiny. Z přední strany se taktéž nedozvíte, že Nevěstina otce režíroval Vincente Minnelli, který je zaškatulkován jako tvůrce muzikálů pro MGM (Potkáme se v St. Louis, Američan v Paříži, Přidej se k nám, Gigi), ale Warner Bros./Magic Box nám dává poznat jinou část jeho tvorby. Po před třemi měsíci vydané vangoghovské biografi Žízeň po životě již podruhé. Nezjistíte ani to, že komedie o svatbě dcery, vyprávěná z perspektivy otce rodiny, byla nominována na tři Oscary (pro Spencera Tracyho jako "hlavu rodiny", scenáristy a režiséra). Dost důvodů, proč si rozšířit obzory. Další budou v naší recenzi.

Bonusy (BD):
 Dva filmové týdeníky: Svatební zvony pro filmovou hvězdu Elizabeth Taylor (1:24 min.) a Setkání prezidenta Trumana s Nevěstiným otcem (1:12 min.). Upoutávka (2:13 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 1,37:1.  
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 2M anglicky, španělsky, francouzsky, polsky (voice-over).
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, španělské, francouzské.

Doporučená cena: 399 Kč (BD). V obchodech od 25. května 2016.

Upoutávka na film Nevěstin otec (1951)

Na co se z našich tipů těšíte nejvíce? Nebo jsme zapomněli zmínit váš oblíbený film a chcete na něj upozornit ostatní čtenáře? Napište svůj názor do diskuze pod článkem! 

WEDOS.cz - Nejlevnější registrátor domén v ČR, neomezený webhosting, virtuální a dedikované servery

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Blu-ray recenze: Doctor Strange 7/10
Blu-ray recenze: Doctor Strange aneb marvelovská norma Čím Doctor Strange obohacuje marvelovské universum? V čem se naopak spoléhá na již mnohokrát viděné? Jak se povedla 3D konverze? Představují bonusy zlepšení oproti Fázi II? Dozvíte se v Blu-ray recenzi snímku. čtěte zde
Vydáno: 29.04.2017 10:00 v sekci Recenze | Blu-ray
0
The Circle 4/10
Recenze: The Circle ukazuje, jak nám internet a aplikace kradou soukromí Dystopické drama The Circle se točí kolem velké firmy, která prostřednictvím moderních technologií a internetových aplikací manipuluje lidmi a obírá je o osobní soukromí a svobodu. čtěte zde
Vydáno: 28.04.2017 18:08 v sekci Recenze | Premiéry
0
TV tipy: 28. 4. 2017 - 4. 5. 2017
TV tipy: V mysli Jacka Rozparovače zní hlasy nevinnosti Přelom dubna a května už v televizi neláká na tolik atraktivních premiér jako týdny předchozí, ale nabízí spíše několik podceňovaných a neznámých žánrovek. K těm nejlákavějším určitě patří horor Insidious a drama Tah... čtěte zde
Vydáno: 28.04.2017 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
13 Reasons Why 9/10
TV recenze: 13 Reasons Why není jen další teenagerský seriál Seriálová adaptace 13 Reasons Why se stala nejstreamovanějším seriálem ze všech, které internetová televize Netflix kdy vyprodukovala. Důvodně. Příběh sebevraždy středoškolačky a toho, co za ní stalo, je natočen opravdu povedeně.... čtěte zde
Vydáno: 27.04.2017 17:13 v sekci Články | Televize
0
Zahradnictví: Rodinný přítel 3/10
Recenze: První část trilogie Zahradnictví: Rodinný přítel je plytké melodrama Zahradnictví je filmovou trilogií režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského, vyprávějící o přibližně dvaceti letech života tří českých rodin mezi 40. a 60. lety minulého století. čtěte zde
Vydáno: 26.04.2017 23:10 v sekci Recenze | Premiéry
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Spielbergovo novinářské drama stihne 2017 awards season (24.04.2017 19:22 v Novinky | Zprávy)
- Scorsese, De Niro a DiCaprio opět spolu (23.04.2017 11:28 v Novinky | Zprávy)
- Clint Eastwood bude režírovat The 15:17 to Paris (21.04.2017 09:12 v Novinky | Zprávy)
- Oklamaný: jižanský sexy thriller v prvním úplném traileru (20.04.2017 10:23 v Novinky | Trailery)
- První foto: Zrodila se hvězda - Lady Gaga a Bradley Cooper (17.04.2017 19:34 v Novinky | Zprávy)
- Cannes 2017: Kdo letos získá Zlatou palmu? (14.04.2017 07:46 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Americký sniper pije kafe, kouří cigára, cítí zlobu a točí rodinný film (14.04.2017 07:30 v Radar | TV tipy)
- Trailer: Liev Schreiber jako "skutečný Rocky" Chuck (08.04.2017 18:29 v Novinky | Trailery)
- Režisér Sázky na nejistotu chystá biopic amerického víceprezidenta (07.04.2017 10:22 v Novinky | Zprávy)
- Sylvester Stallone opouští Expendables: Postradatelní (01.04.2017 11:26 v Novinky | Zprávy)
- Strážci Galaxie Vol. 2: finální trailer nové marvelovky (01.03.2017 08:13 v Novinky | Trailery)
- Trailer: rock ‘n’ rollové Song to Song od Terrence Malicka (18.02.2017 14:26 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Jersey Boys na 22 Jump Street obsluhovali anglického krále (17.02.2017 07:30 v Radar | TV tipy)
- Oscar 2017: Technické kategorie (09.02.2017 09:10 v Články | Publicistika)
- Jack Nicholson se vrací k herectví v remaku Toni Erdmanna (08.02.2017 09:57 v Novinky | Zprávy)

PREMIÉRA TÝDNE   17/2017

Zahradnictví: Rodinný přítel
3/10

Zahradnictví je filmovou trilogií režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského, vyprávějící o přibližně dvaceti letech života tří českých rodin mezi 40. a 60. lety minulého století.


Chaty

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

ČESKÉ TRAILERY

Star Wars: Síla se probouzí
V kinech od 17.12.2015
Jak básníci čekají na zázrak
V kinech od 14.04.2016
Captain America: Občanská válka
V kinech od 05.05.2016

NOVÉ FOTOGRAFIE

Twin Peaks (1x)
Extrémní rychlost (1x)
Holky na tahu (1x)
The Circle (7x)
Zahradnictví: Rodinný přítel (9x)
Ochránci (6x)
Isle of Dogs (1x)
Uteč (2x)
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2017 IMEG s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
DOPORUČUJEME: Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver