TOPlist
Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Trailer: Scarlett Johansson jako supervražedkyně Lucy

Trailer: Scarlett Johansson jako supervražedkyně Lucy

Vydáno: 02.04.2014 18:37 v sekci Novinky | Trailery - Martin Bubrín | foto: facebook tvůrce

Režisér Luc Besson představuje další drsnou akční hrdinkou. Lucy, drogová dealerka, která získá nadpřirozené schopnosti, tak vypadá na atraktivní mix Brutální Nikity a Pátého elementu.

Kdo si myslel, že by Scarlett Johansson měla urychleně dostat vlastní sólovku Black Widow, možná nebude muset čekat do té doby, než se tak stane. Dříve totiž do kin dorazí Lucy, nový thriller francouzského režiséra Luca Bessona, který ukazuje plný akční potenciál této americké hvězdy. Z pohledu na trailer je navíc jasné, že se tvůrce pokusí navázat na své předchozí žánrové snímky se silnými ženskými hrdinkami.

Kvalita Bessonových filmů sice v poslední letech kolísá, Lucy však vypadá jako otevřeně přiznaný návrat do dob Brutální Nikity nebo Pátého elementu, což určitě potěší nejednoho fanouška. Scarlett si tady zahraje drogovou dealerku, která vinou jistého incidentu získá nadpřirozené schopnosti jako supersílu, telekinezi, předpovídání budoucnost nebo stoprocentní využití mozkové kapacity, což jí život na jednu stranu zpříjemní, na druhou stranu se však stane hodnotná pro ty, kteří by chtěli její dovednosti využít. 

Trailer nabízí spoustu špinavé akce, stejně jako poutavého vizuálu, který bude zachycovat komplikované vidění hlavní hrdinky na svět. Snad se tedy Bessonovi podaří lákavou premisu přetavit do ucházejícího akčňáku, protože řemeslně na to totiž pořád má. Snad to nepokazí scénář, který se zdá být na žánrového režiséra podle premisy až příliš komplikovaný. 

Trailer zhlédněte níže. V galerii také najdete pětici nových fotografií.

Originální trailer filmu Lucy

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

  • -- (thornhill, 02.04.2014 19:26) Reagovat

    Pochybujem že sa Besson vráti do doby Leona a spol. Vyzerá to velmi divne

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Opice 6/10
Recenze: Hororová komedie Opice rozesměje otrlé diváky se silným žaludkem Hororová komedie Osgooda Perkinse vychází z krátké povídky Stephena Kinga o plyšové mechanické opici na klíček, která když zatluče paličkami na buben, tak někdo příšerným způsobem zemře. čtěte zde
Vydáno: 22.02.2025 10:30 v sekci Recenze | Premiéry
0
TV tipy: 21. 2. 2025 - 27. 2. 2025
TV tipy: 107 matek se vydává na cestu odplaty do země faraonů Jasným televizním hitem konce února je překvapivě brzká premiéra první poloviny poslední části série Misssion: Impossible s podtitulem Odplata. I další tipy, které tvoří většinou neznámé počiny, ale stojí minimálně za... čtěte zde
Vydáno: 21.02.2025 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 8. týden
Kinopremiéry: Láskou šílená opice prožívá opravdovou bolest Z pěti novinek, které obohatí v tomto týdnu programy kin, má největší divácký potenciál další návrat Bridget Jones na velká plátna. Očekávání u fanoušků pak vzbudila i adaptace povídky Stephena Kinga Opice. čtěte zde
Vydáno: 19.02.2025 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 7. týden
Top 20 ČR: Captain America se ujímá vedení Až Captain America dokázal sesadit z trůnu domácí komedii Na plech, která po čtyřech týdnech v kinech překonala hranici 200 tisíc diváků. čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 7.víkend
Box Office: Captain America je první blockbuster roku Marvelovský Captain America: Nový svět je prvním blockbusterem tohoto roku a čekalo se na něj celých sedm týdnů od začátku roku. čtěte zde
Vydáno: 17.02.2025 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Jurský svět: Znovuzrození (06.02.2025 09:30 v Novinky | Trailery)
- Téma: 12 nejočekávanějších filmů roku 2025 (12.01.2025 12:30 v Články | Publicistika)
- Recenze: Vezmi mě na Měsíc je romantická komedie v netradičním prostředí (14.07.2024 10:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Špatný herec bere na Měsíc zápisník alkoholičky (10.07.2024 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Trailer: Vezmi mě na měsíc (09.04.2024 10:30 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Profesor a šílenec vědí jak vykrást banku a rozpoutat vzpouru ve věznici Carandiru (08.09.2023 07:30 v Radar | TV tipy)
- Recenze: Wes Anderson ve filmu Asteroid City zvážněl, poprvé zkusil i sci-fi prvky (28.06.2023 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Takové to léto v Asteroid City (21.06.2023 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Asteroid City Wese Andersona má první trailer (30.03.2023 09:00 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Temný osud udělal z bílého bizona budovatele říše (20.05.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Králíček Jojo míří do krajiny ve stínu, kde pozná temnou tvář Brooklynu (06.05.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- Bluray recenze: Black Widow doprovází na disku film o filmu a devět vystřižených scén (16.01.2022 10:30 v Recenze | Blu-ray)
- TV tipy: Avengers vzpomínají na hudbu a je jich mnohem víc než dvanáct do tuctu (03.09.2021 07:30 v Radar | TV tipy)
- Chris Evans a Scarlett Johansson ve filmu Ghosted (30.08.2021 09:30 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Avengers přichystali na královnu Margot z ledového království nelítostný žert (20.08.2021 07:30 v Radar | TV tipy)
- Recenze: Annette je nevšedním muzikálem s hudbou Sparks, kterému sráží hlavu přemrštěná stopáž (13.07.2021 15:00 v Recenze | Premiéry)
- Box office: Black Widow trhala rekordy (12.07.2021 07:30 v Komentáře | Box office)
- Recenze: Black Widow klade důraz na rodinné vztahy, stále ale zůstává akčním popcornovým blockbusterem (09.07.2021 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Black Widow a Lavi společně naskočili na palubu (07.07.2021 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Animák Zpívej 2 má první trailer (25.06.2021 13:00 v Novinky | Trailery)

PREMIÉRA TÝDNE   06/2025

Brutalista
8/10

László Tóth (Adrien Brody) býval architektem evropského věhlasu, než z něj v koncentračním táboře kvůli jeho židovskému původu udělali pouhé číslo čekající na smrt. V českých kinech se hraje Brutalista.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím