TOPlist
Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Hugh Jackman promluvil o návratu Wolverina

Hugh Jackman promluvil o návratu Wolverina

Vydáno: 15.11.2013 17:42 v sekci Novinky | Zprávy - Simona Knotková | foto: facebook tvůrce

Nemůžete-li se ani po sedmi filmech nabažit Hugha Jackmana a jeho hrdiny s genem X v krvi, pak vás zpráva z tohoto měsíce o chystaném návratu jistě potěšila. Kladně mluví v rozhovoru také herec.

Hugh Jackman ve filmu Wolverine / The WolverinePodle zpráv z tohoto měsíce plánuje mutantí rosomák Wolverine další návrat. Nově se k celé záležitosti stačil vyjádřit i sám hlavní představitel, pětačtyřicetiletý australský rodák Hugh Jackman. A také z jeho slov vyplývá, že po kasovním úspěchu letošního Wolverina má další sólový film velkou šanci.

"Minulou noc jsem si telefonoval s Jimem Mangoldem. Máme pár skvělých nápadů. Strašně rád bych vám je řekl, ale prozradil bych tak tajemství, které ještě není promyšlené do konce," sdělil herec serveru Entertainment Weekly. Tvůrčí práce tedy už započaly. Jak se Jackman na další dostaveníčko se svou postavou těší?

"Wolverina si užívám víc než kdy jindy. Být starší mi v hraní jeho pomáhá. Je mu kolem dvoustovky nebo třístovky let, takže je už docela unavený životem." Dále dodává: “Nechci se ponořit do dalšího natáčení, aniž bychom k takovému kroku měli pádný důvod. Miluju tu postavu, je skoro jako můj nejlepší kámoš a nechci k němu nebo k fanouškům projevit nedostatek úcty. Myslím, že teď máme báječnou příležitost vytvořit něco dobrého, ale musí to být úžasné. A přesně na tom pracujeme." 

Na závěr doplňme, že Wolverine je také částí obsazení nejnovejších X-Menů, jejichž premiérová projekce Českou republiku čeká 22. května příštího roku.

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TV tipy: 28. 3. 2025 - 3. 4. 2025
TV tipy: Elvis, Nixon a Gabriela Soukalová vyhlížejí zázrak na majáku Po poněkud slabších týdnech předchozích je přelom března a dubna v televizích přece jen o něco zajímavější a výraznější. Pozornost určitě vzbudí minimálně premiéry dokumentu o Gabriele Soukalové a dramatu Maják. čtěte zde
Vydáno: 28.03.2025 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 13. týden
Kinopremiéry: Working Man vyhlíží chvilky naděje Poslední březnový čtvrtek jako by distribučně neexistoval, protože jedinou relevantní premiérou v kinech je ryzí žánrové béčko Working Man s Jasonem Stathamem. Nastává tak prostor pro dohánění předchozích restů. čtěte zde
Vydáno: 26.03.2025 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 12. týden
Top 20 ČR: Jak se nám to mohlo stát!? je první Nová česká komedie Jak se nám to mohlo stát!? se nepřekvapivě ujala vedení u domácích pokladen kin. Těsně v závěsu byla nová verze Sněhurky. čtěte zde
Vydáno: 25.03.2025 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 12.víkend
Box Office: Sněhurka má slabý start Nová verze animované Sněhurky uzmula prvenství v méně než hvězdném startu. Rok 2025 se zatím pro potenciální hollywoodské trháky nevyvíjí nejlépe. čtěte zde
Vydáno: 24.03.2025 07:30 v sekci Komentáře | Box office
1
Kalamita 8/10
Stroj času: Kalamita je raným vrcholným dílem Věry Chytilové a Bolka Polívky O co hůře se Kalamitě vedlo při jejím zrodu, o to silněji odolává zubu času a právem ji můžeme řadit mezi raná, přesto vrcholná díla režisérky Věry Chytilové a herce Bolka Polívky. čtěte zde
Vydáno: 23.03.2025 13:30 v sekci Recenze | Stroj času
1
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Kinopremiéry: Neznámý Bob Dylan doplul s vlčím mužem a Zlatovláskou na rudý ostrov (22.01.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Recenze: Film Deadpool & Wolverine je utopený v nadsázce, vulgaritách a sebe-referencích (27.07.2024 10:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Deadpool & Wolverine versus česká kina (24.07.2024 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Trailer: Deadpool & Wolverine (23.04.2024 10:30 v Novinky | Trailery)
- Deadpool & Wolverine v prvním traileru (12.02.2024 08:00 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Princezna zakletá v čase natáčí banger na planetě opic (17.11.2023 07:30 v Radar | TV tipy)
- Jennifer Garner se vrátí jako Elektra (09.07.2023 08:00 v Novinky | Zprávy)
- Recenze: Ve filmu Indiana Jones a nástroj osudu se vrací Harrison Ford, poprvé bez Spielberga (30.06.2023 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Indiana Jones a krakenteena Ruby hledají nástroj osudu (28.06.2023 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- TV tipy: Neviditelní Mrňouskové se ve jménu otce ocitají v osmé třídě (12.05.2023 07:30 v Radar | TV tipy)
- Téma: 10+1 nejočekávanějších filmů roku 2023 (20.04.2023 15:00 v Články | Publicistika)
- Téma: Oscar 2023: jací jsou favorité? (21.11.2022 12:30 v Články | Publicistika)
- Disney plánuje seriálového Indianu Jonese (09.11.2022 15:36 v Novinky | Zprávy)
- Shawn Levy a Star Wars? (09.11.2022 08:00 v Novinky | Zprávy)
- Trailer: Syn (28.10.2022 12:30 v Novinky | Trailery)
- Teaser: The Son (01.09.2022 16:37 v Novinky | Trailery)
- Téma: Tom Cruise slaví 60 let (03.07.2022 09:30 v Články | Publicistika)
- Harrison Ford a Helen Mirren míří do televize (18.05.2022 08:30 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Dokonalý student se v roce 1917 pokusil o vraždu lotra, s nímž byl na nože (22.04.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Největší showman Geronimo hledá výchozí bod k roku draka (01.04.2022 07:30 v Radar | TV tipy)

PREMIÉRA TÝDNE   11/2025

Sněhurka
5/10

Sněhurka je hranou předělávkou Disneyho animované klasiky Sněhurka a sedm trpaslíků z roku 1937. Kvůli vlně kontroverzí snímek doprovází do kin pověst nejnenáviděnějšího filmu roku.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím