Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
BD a DVD tipy: květnové

BD a DVD tipy: Osm hrozných a Číslo pět je sázka na jistotu

Vydáno: 19.05.2016 09:50 v sekci Radar | BD a DVD tipy - | foto: facebook tvůrce

BD a DVD tipy jsou tentokrát obsáhlejší, protože pokrývají celý květen. Vedle několika (potenciálně) oscarových snímků (Osm hrozných, Joy, Creed, REVENANT, Sázka na jistotu) za pozornost stojí i některé katalogovky (Číslo pět žije, Nevěstin otec).

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Americký sniper (Magic Box)
BD obal filmu Americký sniper / American SniperAmerický sniper vyšel před necelým rokem (naše krátké zhodnocení snímku a bližší info o BD zde) se zvukem v Dolby Atmos, hodinou otitulkovaných bonusů a dokonce i ve futurepacku. Nyní se na nosiče pro domácí kino dostává podruhé a od předchozí edice se liší jednak skromnějším balením (k dostání je pouze amaray), jednak přítomností bonusového disku. Na něm je kromě obligátní upoutávky trojice česky otitulkovaných dokumentů (o celkové délce 80 minut), které se nezaměřují na vznik filmu, ale na jeho hlavní postavu, resp. na její reálný předobraz. Dva dokumenty, které namluvil Bradley Cooper (představitel Chrise Kylea), prostřednictvím rozhovorů a archivních materiálů představí nejenom Kylea, ale i Navy SEALS. Teprve ve třetím (nejkratším) dokumentu se ke slovu dostane Clint Eastwood (i jako vypravěč), producent, scenárista, herci a herečky, ale mluví hlavně o post-traumatické stresové poruše. 
 
Bonusy (BD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.)
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): Dolby Atmos anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 5.1 (VO) polsky; Dolby Digital 2.0 turecky.
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, čínské, estonské, hebrejské, chorvatské, indonéské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovinské, thajské, turecké..
 
Bonusy (DVD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (2x DVD), 499 Kč (2x BD). V obchodech od 4. května 2016.

Výňatek z dokumentu k filmu Americký sniper (2014)

Koupit na Bontonland.cz


Číslo 5 žije (Magic Box)
BD obal filmu Číslo 5 žije / Short Circuit
"Číslo 5 žije je kultovní rodinná komedie z 80. let, u které je vzhledem k její tuzemské oblíbenosti s podivem, že až teď vychází na nosiči pro domácí kino, a to ještě pouze na DVD, nikoliv na BD," psal jsem před necelými dvěma měsíci v BD a DVD tipech. S určitým zpožděním se k nám "Džony Pětka" dostává i na modrém nosiči, který v následujících (tý)dnech bude zhodnocen v recenzi. Do té doby platí, co jsem psal při příležitosti uvedení na DVD: "Znovuzhlédnutí snímku po letech může být pro jedny buď příjemně nostalgické, nebo naopak představovat nepříjemné vystřízlivění po letech, které odhalí významovou naivitu a zastaralost schematického počinu. Ozvláštňující na tomto osmdesátkovém (1986) počinu, držícím na rozdíl od pokračování (1988) pohromadě, je přítomnost robota spojujícího jak koncept parťácké podívané (dva zaměstnanci pátrající po "stroji"), tak i romance (žena, u níž se "stroj" schovává) a protizbrojního vyznění v podobě střetu s pravými antagonisty."
 
Bonusy (BD): Rozhovory: Rozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). Featurette: Záběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; DTS-HD Master 2.0 česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): RozhovoryRozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). FeaturetteZáběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky; Dolby Digital 2.0 česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 199 Kč (DVD), 399 Kč (BD). V obchodech od 4. května 2016.

Upoutávka na film Číslo 5 žije (1986)

Koupit na Bontonland.cz


Osm hrozných (Magic Box) 
BD obal filmu Osm hrozných / The Hateful EightOsm hrozných jsme se detailně věnovali v kritice při příležitosti kinopremiéry (k přečtení zde), a tak nemá smysl opakovat argumentaci i zde. Blu-ray bude zhodnoceno v připravované recenzi, a tak zde jenom několik slov k edici, která se dostala na český trh. Vznikla v lokálním authoringu, což na jednu stranu znamená kompletní lokalizaci (od obalu amaraye přes menu disku až k dabingu snímku a titulkové podpoře u bonusů), na druhou stranu zde došlo k určitému pochybení. Nebyli jsme oproti zahraniční edici ochuzeni o kvalitnější zvukový mix (viz Sicario či Star Wars: Síla se probouzí), ale celá jedna kapitola má posunuté české titulky. Distributor ale do konce května slíbil vylisování opravených disků a zdarma nahrazení vadných těm, kdož si zakoupili onu variantu se zpožděnými titulky (v čase od 22. do 35. minuty). Kromě tohoto brzy napraveného pochybení má kupující zákazník/zákaznice na výběr mezi dvěma baleními (levnější - klasický plast, ale stylově v bílé, ovšem bez vnitřního artworku - a dražší - mediabook s fotografiemi z filmu a posterů postav). Obě obsahují ten stejný disk s kinoverzí (Road Show prozatím nikde ve světě nevyšla).

Bonusy (BD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,76:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 5.1 anglicky, česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (DVD): 16:9.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD - amaray), 399 Kč (DVD - mediabook), 499 Kč (BD - amaray), 599 Kč (BD - mediabook). V obchodech od 11. května 2016.

Featurette Ultra Panavision k filmu Osm hrozných (2015)

Koupit na Bontonland.cz

Joy (Bontonfilm)
BD obal filmu Joy / JoyTřetí spolupráce režiséra Davida O. Russella a herečky Jennifer Lawrence nakonec zůstala pouze u oscarové nominace pro druhou jmenovanou. Výsledek znamenal pozitivní zprávu pro ty, kteři Russellovy poslední snímky s několika oscarovými nominacemi na kontě považují za přeceňované, vykalkulované počiny, které ani zdaleka nemají na své inspirační zdroje a které jsou navzdory vší sázce na jistotu ozvláštňující pouze kombinováním několika žánrů. Po spojení rodinného dramatu se sportovním (Fighter), romance se sportovním dramatem (Terapie láskou) a melodramatu s podfukářskou podívanou (Špinavý trik) představuje Joy kmotrovské vyprávění o vzestupu a pádu a sebeuvědomělou soap operu. Opětovně, jak je u Russella zvykem, se vyprávění rozpadá, což je dáno volbou vypravěčky s neujasněným statusem k prezentovaným událostem. Poprvé se ovšem ona nesoudržnost jeví jako koncept, protože jeden žánr druhý spíše střídá, než aby se doplňovaly - a výsledkem je poměrně důmyslné emancipační vyprávění.    

Bonusy (BD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd (67:42 min.). Galerie. 
Obraz (BD): 16:9 / 1,85:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky; DTS 5.1 francouzsky, německy; Dolby Digital 5.1 maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, bulharské, francouzské, hebrejské, holandské, chorvatské, islandské, maďarské, mandarínské, německé, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Bonusy (DVD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Galerie. 
Obraz (DVD): 16:9 / 1,85:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd k filmu Joy (2015)
Koupit na Bontonland.cz


Creed (Magic Box)
BD obal filmu Creed / CreedPokud bych věřil na dělení žánrů na mužské a ženské, platilo by, že zatímco Joy je určen(a) pro "druhé" pohlaví, Creed cílí na pány. Nikoliv na italskou komunitu, jako tomu bylo v případě Rockyho, ale na tu afroamerickou, protože Creed je spin-offem a zároveň "requelem" (remakem a sequelem v jednom) ke slavnému boxerskému příběhu o jednom podvraťákovi. Onen "podvraťák" zde sehrává vedlejší úlohu a Sylvester Stallone byl za rozloučení se s postavou, která ho spolu s Rambem tzv. "udělala" (jak praví jedna žurnalistická floskule), nominován na Oscara. Stejně jako Jennifer Lawrence ale z předávání tzv. "odešel s prázdnou" (jak praví druhá žurnalistická floskule). Více ovšem zamrzí opomenutí kameramanky (!) Marye Alberti, která užitím steadicamu navázala na práci Jamese Crabea z Rockyho. Především díky pohyblivým, několik minut bez (mnohdy zdánlivě) jediného střihu trvajícím záběrům je toto předání odkazu jedné legendy divácky nesmírně opojnou podívanou.

Bonusy (BD): FeaturettePoznej minulost, ovládneš budoucnost (11:49 min.); V kůži Adonise (5:46 min.). Vystřižené scény (11x, 19:36 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 7.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 2.0 turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, čínské zjednodušené, estonské, hebrejské, chorvatské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké. 

Bonusy (DVD): V kůži Adonise (5:46 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, arabské, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Vystřižená scéna z filmu Creed (2015)

Koupit na Bontonland.cz


REVENANT Zmrtvýchvstání (Bontonfilm)
BD obal filmu REVENANT Zmrtvýchvstání / The RevenantLeonardo DiCaprio se po čtyřech neproměněných nominacích doplazil k oscarové sošce. Režisér Alejandro González Iñárritu si druhým rokem po sobě (předtím za Birdmana) odnesl pozlaceného plešouna. Kameraman Emmanuel Lubezki dokonce dosáhl na hattrick, tj. jde pro něj o třetí úspěch tři roky po sobě (po Gravitaci a Birdmanovi). Předchozí řádky se mohou jevit jako sportovní komentář, nikoliv jako kritické zhodnocení, ale REVENANT: Zmrtvýchvstání svou oscarovou kampaní právě k takovému přehledu úspěchů vybízí. Nabízí se dvě otázky. První: nesnažila se propagace vyzdvihovat kvality, které jsou v daném díle pouze povrchně obsaženy/zpracovány, čímž se zastřela vychtěnost produktu žádajícího o ceny? Druhá: nezpůsobil marketing odmítavou reakci založenou na tom, že mnozí připisovali westernovému survivalu vycházejícímu ze sovětských vlivů (spíše Klimova než Tarkovského) estetické a významové ambice, které neměl, a tak ho nemístně odsoudili jako midcult?

Bonusy (BD): Dokument World Unseen (44 min.). Galerie (5:48 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,39:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 7.1 anglicky; DTS 5.1 francouzsky; Dolby Digital 5.1 česky, turecky.
Titulky (BD): české, anglické, francouzské, holandské, slovenské, turecké. 

Bonusy (DVD): -.
Obraz (DVD): 16:9 / 2,39:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, portugalské, slovenské, slovinské, srbské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Dokument World Unseen k filmu REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Sázka na nejistotu (Magic Box)
BD obal filmu Sázka na nejistotu / The Big Short
"Letošní Vlk z Wall Street", mohl by znít výstižný - ačkoliv zjednodušující - popis (tragi)komedie podle skutečné události Sázka na jistotu. Přitom do prvních nadšených recenzí by málokdo tipoval, že nový režijní a (spolu)scenáristický počin Adama McKaye, jehož jméno bylo do té doby primárně spojováno s komediemi s Willem Ferrellem (Zprávař, Bratři z donucení, Benga v záloze), bude oscarovým kandidátem. A to nejenom ve vedlejších (Christian Bale za vedlejši roli), ale i v hlavních kategoriích (film, režie, potažmo střih), přičemž v jednom případě i úspěšně (adaptovaný scénář). Nemějte ale přehnaná očekávání, protože Sázka na jistotu ani zdaleka nemá na Scorsesseho výše zmíněné dílo, protože určité postupy volí s ohledem na to, aby upozorňovaly na svou zdánlivou nekonvenčnost (boření čtvrté stěny, paradokumentární postupy), než že by způsob vyprávění a technické prostředky odpovídaly promyšlené kritice kapitalismu vymknutého z kloubů.

Bonusy (BD): FeaturetteAkciová válka: Casting (15:51 min.); Velký skok: Adam McKay (11:31 min.); Netradiční hrdinové: Postavy v Sázce na nejistotu (11:28 min.); Domeček z karet: Vzestup pádu (14:01 min.); Znázornění reality: Jak to tehdy vypadalo (11:13 min.). Vynechané scény (5x, 6:18 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS:X anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, ukrajinsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, malajské, mandarínské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké, ukrajinské.

Bonusy (DVD): Akciová válka: Casting (15:51 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1. 
Zvuk (DVD): Dolby Digital 51 anglicky, česky, maďarsky, polsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, ruské, řecké, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Vystřižené scény z filmu Sázka na nejistotu (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Nevěstin otec (Magic Box)
BD obal filmu Nevěstin otec / Father of the Bride
Velké díky patří distribuční společnosti Magic Box, disponující mj. tituly společnosti Warner Bros., že k nám na trh dováží z kataogových titulů ty, které by na pultech půjčoven a prodejen vzhledem k jejich stáří a nevelké známosti očekával málokdo. Právě takovým je Nevěstin otec. Z obalu se nedozvíte, že se jedná o snímek, jehož remake je u nás díky reprízám na televizních obrazovkách znám jako Hlava rodiny. Z přední strany se taktéž nedozvíte, že Nevěstina otce režíroval Vincente Minnelli, který je zaškatulkován jako tvůrce muzikálů pro MGM (Potkáme se v St. Louis, Američan v Paříži, Přidej se k nám, Gigi), ale Warner Bros./Magic Box nám dává poznat jinou část jeho tvorby. Po před třemi měsíci vydané vangoghovské biografi Žízeň po životě již podruhé. Nezjistíte ani to, že komedie o svatbě dcery, vyprávěná z perspektivy otce rodiny, byla nominována na tři Oscary (pro Spencera Tracyho jako "hlavu rodiny", scenáristy a režiséra). Dost důvodů, proč si rozšířit obzory. Další budou v naší recenzi.

Bonusy (BD):
 Dva filmové týdeníky: Svatební zvony pro filmovou hvězdu Elizabeth Taylor (1:24 min.) a Setkání prezidenta Trumana s Nevěstiným otcem (1:12 min.). Upoutávka (2:13 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 1,37:1.  
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 2M anglicky, španělsky, francouzsky, polsky (voice-over).
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, španělské, francouzské.

Doporučená cena: 399 Kč (BD). V obchodech od 25. května 2016.

Upoutávka na film Nevěstin otec (1951)

Na co se z našich tipů těšíte nejvíce? Nebo jsme zapomněli zmínit váš oblíbený film a chcete na něj upozornit ostatní čtenáře? Napište svůj názor do diskuze pod článkem! 

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Box office: 24. víkend
Box office: V hlavě 2 má obrovský úspěch Kina ožila s premiérou pixarovky V hlavě 2, která oficiálně zahajuje letní sezónu obrovským komerčním úspěchem, který je dokonce ještě větší než v případě jedničky před devíti lety. čtěte zde
Vydáno: 17.06.2024 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
TV tipy: 14. 6. 2024 - 20. 6. 2024
TV tipy: Vřískající Arvéd se ocitá v podezření Blíží se začátek prázdnin a televizní programy se plní očekávanými letními lákadly. I proto je těžké sestavit reprezentativní výběr z neokoukaných počinů. V naší chudé nabídce tak tento týden vyčnívá premiéra pátého... čtěte zde
Vydáno: 14.06.2024 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 24. týden
Kinopremiéry: Velmistr má prachy ve jménu cti Ani tento týden kina zásadním způsobem nevytrhne, protože premiérová nadílka je hodně slabá a velký divácký potenciál rozhodně neskrývá. Vedle další minipřehlídky japonského anime odstartuje třeba chválené drama Ve jménu... čtěte zde
Vydáno: 12.06.2024 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 23. TÝDEN
Top 20 ČR: Mizerové uspěli i v Česku Také v českých kinech měl nový díl Mizerů úspěch a z trůnu sesadil Garfielda ve filmu. Obecně však platí, že návštěvnost v kinech se pohybuje dlouhodobě v podprůměrných číslech. čtěte zde
Vydáno: 11.06.2024 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 23. víkend
Box office: Mizerové prosperují Nový díl Mizerů konečně nakopnul letní sezónu s pořádným otvírákem, jaký se na blockbuster takovéhoto ražení sluší a dokazuje, že na Willa Smithe se diváci za jeho oscarový exces nezlobí. čtěte zde
Vydáno: 10.06.2024 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- TV tipy: Neviditelná Alice už tu nebydlí a podstupuje expedici do džungle (24.05.2024 07:30 v Radar | TV tipy)
- Peter Farrelly natočí film o Rockym (08.05.2024 09:30 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Bronco Billy se nehněvá a vydává se na první misi (26.04.2024 07:30 v Radar | TV tipy)
- Martin Scorsese natočí Sinatru (18.04.2024 09:30 v Novinky | Zprávy)
- Portrét: Kluk, který se odnaučil koktat (17.03.2024 10:30 v Články | Publicistika)
- TV tipy: Rozpolcená Godzilla odhaluje Brumbálova tajemství a zápasí s Kongem (15.03.2024 07:30 v Radar | TV tipy)
- Nejhorším filmem je levný krvavý horor (09.03.2024 14:32 v Novinky | Zprávy)
- Iñárritu a Cruise poprvé spolu (23.02.2024 09:32 v Novinky | Zprávy)
- Portrét: John Travolta slaví 70 (17.02.2024 10:30 v Články | Publicistika)
- Sylvester Stallone a sériový vrah (15.02.2024 08:30 v Novinky | Zprávy)
- Sbohem, Apollo! (03.02.2024 06:36 v Novinky | Zprávy)
- Oscar 2024: nominace na nejlepší filmy roku vyhlášeny (24.01.2024 09:00 v Novinky | Zprávy)
- Téma: Nejlepší filmy a seriály roku 2023 podle Filmserveru (14.01.2024 10:30 v Články | Publicistika)
- TV tipy: Vikingové cvičí draka, prochází uličkou přízraků a objasňují smrt na Nilu (29.12.2023 07:30 v Radar | TV tipy)
- R.I.P.: Hvězdy, které nás v roce 2023 opustily (23.12.2023 08:30 v Novinky | Zprávy)

PREMIÉRA TÝDNE   23/2024

Mizerové: Na život a na smrt
8/10

Čtvrtí Mizerové se vrací do kin po čtyřech letech od minulého dílu, opět bez režijní účasti Michaela Baye, ale znovu s producentem Jerrym Bruckheimerem a hvězdnou dvojicí Will Smith a Martin Lawrence.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe