Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
BD a DVD tipy: květnové

BD a DVD tipy: Osm hrozných a Číslo pět je sázka na jistotu

Vydáno: 19.05.2016 09:50 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Marek Slovák

BD a DVD tipy jsou tentokrát obsáhlejší, protože pokrývají celý květen. Vedle několika (potenciálně) oscarových snímků (Osm hrozných, Joy, Creed, REVENANT, Sázka na jistotu) za pozornost stojí i některé katalogovky (Číslo pět žije, Nevěstin otec).

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Americký sniper (Magic Box)
BD obal filmu Americký sniper / American SniperAmerický sniper vyšel před necelým rokem (naše krátké zhodnocení snímku a bližší info o BD zde) se zvukem v Dolby Atmos, hodinou otitulkovaných bonusů a dokonce i ve futurepacku. Nyní se na nosiče pro domácí kino dostává podruhé a od předchozí edice se liší jednak skromnějším balením (k dostání je pouze amaray), jednak přítomností bonusového disku. Na něm je kromě obligátní upoutávky trojice česky otitulkovaných dokumentů (o celkové délce 80 minut), které se nezaměřují na vznik filmu, ale na jeho hlavní postavu, resp. na její reálný předobraz. Dva dokumenty, které namluvil Bradley Cooper (představitel Chrise Kylea), prostřednictvím rozhovorů a archivních materiálů představí nejenom Kylea, ale i Navy SEALS. Teprve ve třetím (nejkratším) dokumentu se ke slovu dostane Clint Eastwood (i jako vypravěč), producent, scenárista, herci a herečky, ale mluví hlavně o post-traumatické stresové poruše. 
 
Bonusy (BD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.)
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): Dolby Atmos anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 5.1 (VO) polsky; Dolby Digital 2.0 turecky.
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, čínské, estonské, hebrejské, chorvatské, indonéské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovinské, thajské, turecké..
 
Bonusy (DVD): One Soldier's Story: The Journey of American Sniper (31:04 min.); The Making of American Sniper (28:35 min.). Bonusový disk: Chris Kyle: The Man Behind The Legend (30:24 min.), Navy SEALs: In War and Peace (29:51 min.), Bringing the War Home: The Cost Of Heroism (20:42 min.). Upoutávka (2:22 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (2x DVD), 499 Kč (2x BD). V obchodech od 4. května 2016.

Výňatek z dokumentu k filmu Americký sniper (2014)

Koupit na Bontonland.cz


Číslo 5 žije (Magic Box)
BD obal filmu Číslo 5 žije / Short Circuit
"Číslo 5 žije je kultovní rodinná komedie z 80. let, u které je vzhledem k její tuzemské oblíbenosti s podivem, že až teď vychází na nosiči pro domácí kino, a to ještě pouze na DVD, nikoliv na BD," psal jsem před necelými dvěma měsíci v BD a DVD tipech. S určitým zpožděním se k nám "Džony Pětka" dostává i na modrém nosiči, který v následujících (tý)dnech bude zhodnocen v recenzi. Do té doby platí, co jsem psal při příležitosti uvedení na DVD: "Znovuzhlédnutí snímku po letech může být pro jedny buď příjemně nostalgické, nebo naopak představovat nepříjemné vystřízlivění po letech, které odhalí významovou naivitu a zastaralost schematického počinu. Ozvláštňující na tomto osmdesátkovém (1986) počinu, držícím na rozdíl od pokračování (1988) pohromadě, je přítomnost robota spojujícího jak koncept parťácké podívané (dva zaměstnanci pátrající po "stroji"), tak i romance (žena, u níž se "stroj" schovává) a protizbrojního vyznění v podobě střetu s pravými antagonisty."
 
Bonusy (BD): Rozhovory: Rozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). Featurette: Záběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; DTS-HD Master 2.0 česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): RozhovoryRozhovor s režisérem Johnem Badhamem  (2:06 min.), Rozhovor se Stevem Guttenbergem (2:23 min.), Rozhovor s Ally Sheedy (2:17 min.). FeaturetteZáběry z natáčení (3:51 min.). Výroba robota (6:46 min.). Upoutávka (1:39 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky; Dolby Digital 2.0 česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 199 Kč (DVD), 399 Kč (BD). V obchodech od 4. května 2016.

Upoutávka na film Číslo 5 žije (1986)

Koupit na Bontonland.cz


Osm hrozných (Magic Box) 
BD obal filmu Osm hrozných / The Hateful EightOsm hrozných jsme se detailně věnovali v kritice při příležitosti kinopremiéry (k přečtení zde), a tak nemá smysl opakovat argumentaci i zde. Blu-ray bude zhodnoceno v připravované recenzi, a tak zde jenom několik slov k edici, která se dostala na český trh. Vznikla v lokálním authoringu, což na jednu stranu znamená kompletní lokalizaci (od obalu amaraye přes menu disku až k dabingu snímku a titulkové podpoře u bonusů), na druhou stranu zde došlo k určitému pochybení. Nebyli jsme oproti zahraniční edici ochuzeni o kvalitnější zvukový mix (viz Sicario či Star Wars: Síla se probouzí), ale celá jedna kapitola má posunuté české titulky. Distributor ale do konce května slíbil vylisování opravených disků a zdarma nahrazení vadných těm, kdož si zakoupili onu variantu se zpožděnými titulky (v čase od 22. do 35. minuty). Kromě tohoto brzy napraveného pochybení má kupující zákazník/zákaznice na výběr mezi dvěma baleními (levnější - klasický plast, ale stylově v bílé, ovšem bez vnitřního artworku - a dražší - mediabook s fotografiemi z filmu a posterů postav). Obě obsahují ten stejný disk s kinoverzí (Road Show prozatím nikde ve světě nevyšla).

Bonusy (BD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,76:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 5.1 anglicky, česky.
Titulky (BD): české. 

Bonusy (DVD): 70milimetrový skvost (7:49 min.); V zákulisí Osmi hrozných (4:58 min.).
Obraz (DVD): 16:9.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky.
Titulky (DVD): české.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD - amaray), 399 Kč (DVD - mediabook), 499 Kč (BD - amaray), 599 Kč (BD - mediabook). V obchodech od 11. května 2016.

Featurette Ultra Panavision k filmu Osm hrozných (2015)

Koupit na Bontonland.cz

Joy (Bontonfilm)
BD obal filmu Joy / JoyTřetí spolupráce režiséra Davida O. Russella a herečky Jennifer Lawrence nakonec zůstala pouze u oscarové nominace pro druhou jmenovanou. Výsledek znamenal pozitivní zprávu pro ty, kteři Russellovy poslední snímky s několika oscarovými nominacemi na kontě považují za přeceňované, vykalkulované počiny, které ani zdaleka nemají na své inspirační zdroje a které jsou navzdory vší sázce na jistotu ozvláštňující pouze kombinováním několika žánrů. Po spojení rodinného dramatu se sportovním (Fighter), romance se sportovním dramatem (Terapie láskou) a melodramatu s podfukářskou podívanou (Špinavý trik) představuje Joy kmotrovské vyprávění o vzestupu a pádu a sebeuvědomělou soap operu. Opětovně, jak je u Russella zvykem, se vyprávění rozpadá, což je dáno volbou vypravěčky s neujasněným statusem k prezentovaným událostem. Poprvé se ovšem ona nesoudržnost jeví jako koncept, protože jeden žánr druhý spíše střídá, než aby se doplňovaly - a výsledkem je poměrně důmyslné emancipační vyprávění.    

Bonusy (BD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd (67:42 min.). Galerie. 
Obraz (BD): 16:9 / 1,85:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky; DTS 5.1 francouzsky, německy; Dolby Digital 5.1 maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, bulharské, francouzské, hebrejské, holandské, chorvatské, islandské, maďarské, mandarínské, německé, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Bonusy (DVD): Radost, síla a vytrvalost (20:21 min.). Galerie. 
Obraz (DVD): 16:9 / 1,85:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky, turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké. 

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Times Talk s Jennifer Lawrence, Davidem O. Russellem a Maureen Dowd k filmu Joy (2015)
Koupit na Bontonland.cz


Creed (Magic Box)
BD obal filmu Creed / CreedPokud bych věřil na dělení žánrů na mužské a ženské, platilo by, že zatímco Joy je určen(a) pro "druhé" pohlaví, Creed cílí na pány. Nikoliv na italskou komunitu, jako tomu bylo v případě Rockyho, ale na tu afroamerickou, protože Creed je spin-offem a zároveň "requelem" (remakem a sequelem v jednom) ke slavnému boxerskému příběhu o jednom podvraťákovi. Onen "podvraťák" zde sehrává vedlejší úlohu a Sylvester Stallone byl za rozloučení se s postavou, která ho spolu s Rambem tzv. "udělala" (jak praví jedna žurnalistická floskule), nominován na Oscara. Stejně jako Jennifer Lawrence ale z předávání tzv. "odešel s prázdnou" (jak praví druhá žurnalistická floskule). Více ovšem zamrzí opomenutí kameramanky (!) Marye Alberti, která užitím steadicamu navázala na práci Jamese Crabea z Rockyho. Především díky pohyblivým, několik minut bez (mnohdy zdánlivě) jediného střihu trvajícím záběrům je toto předání odkazu jedné legendy divácky nesmírně opojnou podívanou.

Bonusy (BD): FeaturettePoznej minulost, ovládneš budoucnost (11:49 min.); V kůži Adonise (5:46 min.). Vystřižené scény (11x, 19:36 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1  / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 7.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 2.0 turecky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, čínské zjednodušené, estonské, hebrejské, chorvatské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké. 

Bonusy (DVD): V kůži Adonise (5:46 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, arabské, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 11. května 2016.

Vystřižená scéna z filmu Creed (2015)

Koupit na Bontonland.cz


REVENANT Zmrtvýchvstání (Bontonfilm)
BD obal filmu REVENANT Zmrtvýchvstání / The RevenantLeonardo DiCaprio se po čtyřech neproměněných nominacích doplazil k oscarové sošce. Režisér Alejandro González Iñárritu si druhým rokem po sobě (předtím za Birdmana) odnesl pozlaceného plešouna. Kameraman Emmanuel Lubezki dokonce dosáhl na hattrick, tj. jde pro něj o třetí úspěch tři roky po sobě (po Gravitaci a Birdmanovi). Předchozí řádky se mohou jevit jako sportovní komentář, nikoliv jako kritické zhodnocení, ale REVENANT: Zmrtvýchvstání svou oscarovou kampaní právě k takovému přehledu úspěchů vybízí. Nabízí se dvě otázky. První: nesnažila se propagace vyzdvihovat kvality, které jsou v daném díle pouze povrchně obsaženy/zpracovány, čímž se zastřela vychtěnost produktu žádajícího o ceny? Druhá: nezpůsobil marketing odmítavou reakci založenou na tom, že mnozí připisovali westernovému survivalu vycházejícímu ze sovětských vlivů (spíše Klimova než Tarkovského) estetické a významové ambice, které neměl, a tak ho nemístně odsoudili jako midcult?

Bonusy (BD): Dokument World Unseen (44 min.). Galerie (5:48 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,39:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS-HD Master 7.1 anglicky; DTS 5.1 francouzsky; Dolby Digital 5.1 česky, turecky.
Titulky (BD): české, anglické, francouzské, holandské, slovenské, turecké. 

Bonusy (DVD): -.
Obraz (DVD): 16:9 / 2,39:1.  
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, maďarské, portugalské, slovenské, slovinské, srbské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Dokument World Unseen k filmu REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Sázka na nejistotu (Magic Box)
BD obal filmu Sázka na nejistotu / The Big Short
"Letošní Vlk z Wall Street", mohl by znít výstižný - ačkoliv zjednodušující - popis (tragi)komedie podle skutečné události Sázka na jistotu. Přitom do prvních nadšených recenzí by málokdo tipoval, že nový režijní a (spolu)scenáristický počin Adama McKaye, jehož jméno bylo do té doby primárně spojováno s komediemi s Willem Ferrellem (Zprávař, Bratři z donucení, Benga v záloze), bude oscarovým kandidátem. A to nejenom ve vedlejších (Christian Bale za vedlejši roli), ale i v hlavních kategoriích (film, režie, potažmo střih), přičemž v jednom případě i úspěšně (adaptovaný scénář). Nemějte ale přehnaná očekávání, protože Sázka na jistotu ani zdaleka nemá na Scorsesseho výše zmíněné dílo, protože určité postupy volí s ohledem na to, aby upozorňovaly na svou zdánlivou nekonvenčnost (boření čtvrté stěny, paradokumentární postupy), než že by způsob vyprávění a technické prostředky odpovídaly promyšlené kritice kapitalismu vymknutého z kloubů.

Bonusy (BD): FeaturetteAkciová válka: Casting (15:51 min.); Velký skok: Adam McKay (11:31 min.); Netradiční hrdinové: Postavy v Sázce na nejistotu (11:28 min.); Domeček z karet: Vzestup pádu (14:01 min.); Znázornění reality: Jak to tehdy vypadalo (11:13 min.). Vynechané scény (5x, 6:18 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 2,40:1 / FullHD. 
Zvuk (BD): DTS:X anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, ukrajinsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (BD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, malajské, mandarínské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké, ukrajinské.

Bonusy (DVD): Akciová válka: Casting (15:51 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2,40:1. 
Zvuk (DVD): Dolby Digital 51 anglicky, česky, maďarsky, polsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, ruské, řecké, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD i DVD) obsahuje české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 18. května 2016.

Vystřižené scény z filmu Sázka na nejistotu (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Nevěstin otec (Magic Box)
BD obal filmu Nevěstin otec / Father of the Bride
Velké díky patří distribuční společnosti Magic Box, disponující mj. tituly společnosti Warner Bros., že k nám na trh dováží z kataogových titulů ty, které by na pultech půjčoven a prodejen vzhledem k jejich stáří a nevelké známosti očekával málokdo. Právě takovým je Nevěstin otec. Z obalu se nedozvíte, že se jedná o snímek, jehož remake je u nás díky reprízám na televizních obrazovkách znám jako Hlava rodiny. Z přední strany se taktéž nedozvíte, že Nevěstina otce režíroval Vincente Minnelli, který je zaškatulkován jako tvůrce muzikálů pro MGM (Potkáme se v St. Louis, Američan v Paříži, Přidej se k nám, Gigi), ale Warner Bros./Magic Box nám dává poznat jinou část jeho tvorby. Po před třemi měsíci vydané vangoghovské biografi Žízeň po životě již podruhé. Nezjistíte ani to, že komedie o svatbě dcery, vyprávěná z perspektivy otce rodiny, byla nominována na tři Oscary (pro Spencera Tracyho jako "hlavu rodiny", scenáristy a režiséra). Dost důvodů, proč si rozšířit obzory. Další budou v naší recenzi.

Bonusy (BD):
 Dva filmové týdeníky: Svatební zvony pro filmovou hvězdu Elizabeth Taylor (1:24 min.) a Setkání prezidenta Trumana s Nevěstiným otcem (1:12 min.). Upoutávka (2:13 min.).
Obraz (BD): 16:9 / 1,37:1.  
Zvuk (BD): DTS-HD Master Audio 2M anglicky, španělsky, francouzsky, polsky (voice-over).
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, španělské, francouzské.

Doporučená cena: 399 Kč (BD). V obchodech od 25. května 2016.

Upoutávka na film Nevěstin otec (1951)

Na co se z našich tipů těšíte nejvíce? Nebo jsme zapomněli zmínit váš oblíbený film a chcete na něj upozornit ostatní čtenáře? Napište svůj názor do diskuze pod článkem! 

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TV tipy: 23. 8. 2019 - 29. 8. 2019
TV tipy: Wonder Woman vynáší odpad a ocitá se na stromě, kde je s ní konec Poslední prázdninový týden je před námi a televize pomalu začínají najíždět na podzimní programová schémata. Aktuálně stojí za pozornost rozhodně premiéry komiksovky Wonder Woman a thrilleru Odpad. To ale není zdaleka vše. ... čtěte zde
Vydáno: 23.08.2019 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Krvavá nevěsta 7/10
Recenze: Hororová komedie Krvavá nevěsta tematizuje strach ze vstupu do manželství Snímek Krvavá nevěsta děsí i baví příběhem vdávající se hrdinky Grace, která si po svatbě musí podle tradice ženichovy rodiny o půlnoci zahrát vylosovanou společenskou hru - a nezemřít při tom. čtěte zde
Vydáno: 21.08.2019 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
0
Kinopremiéry: 34. týden
Kinopremiéry: Anna je krvavá nevěsta Pouhopouhé dvě novinky rozšíří v tomto týdnu nabídku tuzemských kin. A ani jedna asi není bůhvíjak divácky atraktivní, protože vedle dalšího z řady hororů startuje už jen novinka francouzského režiséra a scenáristy Luca... čtěte zde
Vydáno: 21.08.2019 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 10: filmy Quentina Tarantina
Top 10: filmy Quentina Tarantina Nejnovější film Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu se právě hraje v českých kinech. Pojďme se ohlédnout za jeho dosavadní tvorbou, která dosud čítá deset celovečerních filmů. čtěte zde
Vydáno: 20.08.2019 14:00 v sekci Články | Publicistika
14
Top 20 ČR: 33. týden
Top 20 ČR: na nového Tarantina se stály fronty Uplynulý víkend byl ve znamení novinky Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu s Bradem Pittem a Leonardem DiCapriem, na níž se stály u pokladen fronty. čtěte zde
Vydáno: 20.08.2019 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Rambo: Poslední krev má nový teaser (20.08.2019 16:32 v Novinky | Trailery)
- Top 10: Nejhorší americké filmy 80.let (17.08.2019 16:00 v Články | Publicistika)
- Recenze: Film Tenkrát v Hollywoodu je o Tarantinově lásce ke kinematografii (15.08.2019 07:00 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Hodinářův učeň se tenkrát ocitl v Hollywoodu (14.08.2019 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Bude Stallone v hororu? (11.08.2019 20:18 v Novinky | Zprávy)
- Osmička filmů Jamese Camerona (10.08.2019 10:00 v Články | Publicistika)
- Stallone a Lundgren v akční sérii The International (02.08.2019 19:44 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Král džungle Robocop skládá zkoušku dospělosti a je prostě báječný (02.08.2019 07:30 v Radar | TV tipy)
- Preview: Co nás čeká ve zbytku roku 2019 v kinech? (31.07.2019 14:00 v Články | Publicistika)
- The Irishman na prvních fotkách (30.07.2019 10:13 v Novinky | Zprávy)
- Stallone se může jako Rocky ještě vrátit (25.07.2019 17:00 v Novinky | Zprávy)
- Jennifer Lawrence bude Mob Girl (25.07.2019 12:30 v Novinky | Zprávy)
- Zemřel herec Rutger Hauer (25.07.2019 10:02 v Novinky | Zprávy)
- Tarantino chce natočit westernovou TV sérii (19.07.2019 17:55 v Novinky | Zprávy)
- Zemřel režisér Stephen Verona (16.07.2019 19:14 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Nezvěstný Fúsi hledá v ponorce kosti a skalp (28.06.2019 07:30 v Radar | TV tipy)
- Za horizontem: Escape Plan: The Extractors završují vězeňskou trilogii (23.06.2019 18:30 v Recenze | Za horizontem)

PREMIÉRA TÝDNE   32/2019

Tenkrát v Hollywoodu
8/10

Devátý film Quentina Tarantina se odehrává v Hollywoodu roku 1969 a jeho hlavními protagonisty jsou bývalá hvězda televizního seriálu z 50. let (Leonardo DiCaprio), jeho osobní kaskadér (Brad Pitt) a herečka Sharon Tate (Margot Robbie).

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2019 IMEG s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver