Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Box office: 14. víkend

Box Office: V souboji animáků vítězí Mimi šéf nad Šmouly

Vydáno: 10.04.2017 07:30 v sekci Komentáře | Box office - Václav Limberk | foto: facebook tvůrce

Animovaný Mimi šéf obhájil první místo z minulého týdne před druhou Kráskou a zvířetem. Z novinek si o něco lépe než krimi Loupež ve velkém stylu vedl animák Šmoulové: Zapomenutá vesnice.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Fotografie z filmu Mimi šéf / The Boss BabyAni jedna z novinek nedokázala zamíchat pořadím na prvních dvou místech, která jsou identická s minulým víkendem. První místo znovu obhájil Mimi šéf, jehož víkendové tržby 26,3 mil. těsně porazily 25 mil. Krásky a zvířete. Zatímco animák od Dreamworks utržil za týden od premiéry skoro 90 milionů, tržby hrané disneyovky brzy překonají hranici jedné miliardy celosvětově. Porazit Krásku a zvíře bude letos tvrdým oříškem pro všechny nadcházející blockbustery. 

Až třetí skončila první z novinek, kompletně počítačem vytvořený animák Šmoulové: Zapomenutá vesnice, který utržil pouze 14 milionů. Pokus studia Sony vzkřísit šmoulí franšízu se nepovedl. Hned za ním skončila druhá novinka, krimikomedie Loupež ve velkém stylu, což je remake stejnojmenného filmu z roku 1979. Snímek otevřel za "standardních" 12,5 mil. 

Takeshi Kitano ve filmu Ghost in the Shell / Ghost in the ShellA tím veskrze končí přísun zajímavých zpráv. Na pětce se dále trápí Ghost in the Shell, který minulý víkend nedokázal přitáhnout do kin větší počet lidí, a nyní, týden od premiéry se jeho tržby propadly o 60%, když vydělal jen 7,3 mil. Jeho celkové tržby tak za týden od premiéry činí pouze 31,5 mil. Na snímek s rozpočtem 110 mil. je to tedy zatraceně málo. Ve světě se mu daří naštěstí o něco lépe, vydělal tam už skoro 93 milionů.

Šestí Power Rangers: Strážci vesmíru si také nevedou nijak zázračně, za tři týdny od premiéry mají na kontě 75 mil. oproti 100 mil. rozpočtu. Ve světě se jim daří ještě hůř, tržby zatím jen 33 mil. Sedmý Kong: Ostrov lebek může být v klidu, protože už vydělal přes půl miliardy celosvětově. Ještě lépe je na tom Logan: Wolverine, který už dotírá hranici 600 milionů celosvětově.

Daniel Kaluuya, Allison Williams ve filmu Uteč / Get OutDevátý je horor Uteč, který v Americe utržil za sedm týdnů 162 milionů, přitom jeho výroba stála pouhých 4,5 milionu. Režisér snímku Jordan Peele může nyní očekávat lukrativní nabídky, jednou z nich je i remake japonského anime Akira, který mu nabídlo studio Warner Bros. Na chvostu topky je třetí z novinek, drama The Case for Christ, které otevřelo za 3,9 mil.

Příští víkend bude patřit pouze jedné novince, a tou je Rychle a zběsile 8

BOX OFFICE: VÍKEND OD 7. DUBNA 2017

 1. Mimi šéf 26,3 mil.
 2. Kráska a zvíře 25 mil.
 3. Šmoulové: Zapomenutá vesnice 14 mil. (novinka)
 4. Loupež ve velkém stylu 12,5 mil. (novinka)
 5. Ghost in the Shell 7,3 mil.
 6. Power Rangers: Strážci vesmíru 6,2 mil.
 7. Kong: Ostrov lebek 5,8 mil.
 8. Logan: Wolverine 4 mil.
 9. Uteč 4 mil.
10. The Case for Christ 3,9 mil. (novinka)

Tržby jsou uvedené v amerických dolarech. Kompletní žebříček s podrobnými statistikami naleznete zde.

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Biggest BO Flops of 2025
Téma: Největší propadáky roku 2025 Každý rok má své vítěze a poražené, alespoň co se týče komerčního výsledku. Pojďme si připomenout deset největších letošních komerčních propadáků. čtěte zde
Vydáno: 23.12.2025 16:30 v sekci Články | Žebříčky
0
Top 20 ČR: 51. týden
Top 20 ČR: Avatar vrátil lidi do kin Lidé v Česku se konečně vydali do kin. Donutil je k tomu až třetí díl Avatara, který měl o víkendu premiéru. Jde o poslední filmový hit tohoto roku. čtěte zde
Vydáno: 23.12.2025 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 51.víkend
Box Office: Avatar se vrací do kin Poslední velkou premiérou tohoto roku je třetí díl Avatara, který podle očekávání kraloval pokladnám kin, a to nejen v USA, ale po celém světě. čtěte zde
Vydáno: 22.12.2025 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
Avatar: Oheň a popel 7/10
Recenze: Velkofilm Avatar: Oheň a popel vstupuje doslova podruhé do téže řeky Třetí díl populární ságy dokončuje příběh, jenž načal díl druhý. Jde nicméně v podstatě jen o variaci na předchozí počin, která znovu opakuje mnohá již nejednou viděná příběhová schémata. čtěte zde
Vydáno: 19.12.2025 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
0
TV tipy: 19. 12. 2025 - 25. 12. 2025
TV tipy: Imaginárním přítelem Creeda je faraon V čase vánočním rozhodně nelze od televizí očekávat zásadní překvapení, přesto ale v programech najdete několik trochu nečekaných počinů. Rozhodně potěší premiéra třetího Creeda nebo uvedení polského Faraona. čtěte zde
Vydáno: 19.12.2025 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Recenze: Komiksová Vrána zahazuje do koše všechny silné stránky své předlohy (30.08.2024 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Recenze: Audiovizuálně uchvacující Opičí muž je nadějnou režijní prvotinou (06.04.2024 10:30 v Recenze | Premiéry)
- Zemřel Alan Arkin (30.06.2023 16:29 v Novinky | Zprávy)
- Teaser: Godzilla vs. Kong 2 (20.04.2023 13:30 v Novinky | Trailery)
- Trailer: Wendell & Wild (07.09.2022 09:30 v Novinky | Trailery)
- King Kong vtrhne na televizní obrazovky (25.08.2022 08:30 v Novinky | Zprávy)
- Recenze: Mysteriózní sci-fi western Nene je ambiciózním anti-blockbusterem (19.08.2022 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Podezřelá princezna rebelka hledá cestu na Broadway (17.08.2022 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Box office: Nene mělo silný otvírák (25.07.2022 07:30 v Komentáře | Box office)
- Horor Nene má finální trailer (09.06.2022 17:30 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Šalamoun a královna ze Sáby prožívají půlnoční lásku, během níž boří teheránská tabu (04.03.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- Jordan Peele uvádí nový horor Nene (14.02.2022 16:30 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Tohle je svět, v němž Jack staví dům a píše tajný deník (29.10.2021 07:30 v Radar | TV tipy)
- Vznikne film o Disneylandu (12.10.2021 08:30 v Novinky | Zprávy)
- Horory, pohádky, sci-fi! Září bude na streamovacích službách pestrobarevné jako podzimní listí. (09.09.2021 07:30 v Radar)
- Téma: Ve stínu nejslavnější role: Emma Watson (Hermiona Grangerová, série Harry Potter filmů) (29.08.2021 10:30 v Články | Publicistika)
- Téma: filmy Martina Bresta seřazené od nejhoršího k nejlepšímu (07.08.2021 12:30 v Články | Publicistika)

PREMIÉRA TÝDNE   50/2025

Avatar: Oheň a popel
7/10

Třetí díl populární ságy dokončuje příběh, jenž načal díl druhý. Jde nicméně v podstatě jen o variaci na předchozí počin, která znovu opakuje mnohá již nejednou viděná příběhová schémata.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe