Plán útěku


Escape Plan
Tajemný / Thriller / Akční
USA, 2013 , 115 min.

Režie: Mikael Håfström
Scénář: Miles Chapman, Jason Keller
Kamera: Brendan Galvin
Hudba: Alex Heffes
Herci: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, James Caviezel, Faran Tahir, Amy Ryan, Sam Neill, Vincent D'Onofrio, Vinnie Jones, Matt Gerald, 50 Cent, Caitriona Balfe, David Joseph Martinez, Alec Rayme, Christian Stokes, Graham Beckel

Česká premiéra: 17.10.2013

Hodnocení: 8/10 (recenze)
Popis
Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení, do nichž se nechá zavřít a posléze hledá různé skuliny v zabezpečovacích zařízeních. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce. Jenže ta byla vybudována na základě jeho poznatků a zdá se, že z věznice není úniku. Sadistický ředitel (James Caviezel) si navíc Raye vychutnává, protože ho někdo zradil. Zoufalý Ray se tak dává dohromady s kyberteroristou Emilem Rottmayerem (Arnold Schwarzenegger) a společně naplánují dokonalý únik. Podaří se jim?

PSALI JSME

Za horizontem: Escape Plan: The Extractors završují vězeňskou trilogii Téma: top 40: hrdinové akčních filmů část 2. Top 21: filmy z vězení Recenze: béčkový sequel Plán útěku 2 Stallone prchá podruhé z vězení v traileru Escape Plan 2: Hades Stallone a Chan se objeví v akčním filmu Ex-Baghdad Téma: 10 filmových vrcholů a 5 přešlapů Arnolda Schwarzeneggera TV tipy: Plán útěku na 127 hodin Za horizontem: Ultranásilný Arnold zabíjí v Sabotage Arnold Schwarzenegger je Most Wanted Man ve dvou TV spotech BD a DVD tipy - Sandra, Arnie a Slye U Konce světa Arnold Schwarzenegger zabil několik set lidí. Ve filmech. Sabotage: drsný Arnie jde v traileru po drogovém kartelu Top 20 ČR: Křídla Vánoc prohrála v souboji s Thorem Top 20 ČR: Thor a Loki rozdrtili konkurenci TOP 20 ČR: Kmotr obhájil jedničku před animáky i Gravitací TOP 20 ČR: Velkolepý rozjezd Příběhu Kmotra Box Office: Jackass sestřelili Gravitaci TOP 20 ČR: Turbošnek dohání Gravitaci Box Office: Na Gravitaci nestačila Carrie ani Arnie Kinopremiéry: Carrie, akční ikony a závislost na pornu Recenze: Zábavný Plán útěku svádí dohromady dvě akční ikony TOP 20 ČR: Cuarón na Kameňák nestačil Box Office: Gravitace zastínila Kapitána Phillipse Avatar 2: Arnold Schwarzenegger jako záporák? Preview: Arnie a Sly plánují společný Escape Plan Escape Plan: Sly a Arnie utíkají z vězení v traileru Za horizontem: Bullet to the Head Stane se Arnie novým Toxickým mstitelem? Plán premiér: Změny za 5. a 6. týden Nejočekávanější filmy roku 2013 (2/4)