Kathryn Bigelow chystá další projekt s Boalem

Vydáno: 07.12.2010 13:20 - Zbyněk Kubín | foto: Facebook tvůrce

Natočí jej ještě před dramatem Triple Frontier
Kathryn Bigelow při natáčení filmu Smrt čeká všudeDržitelka Oscara za film Smrt čeká všude, režisérka Kathryn Bigelow rozhodně nespí na vavřínech a čerstvě rozjetou kariéru si nehodlá nechat proklouznout mezi prsty. Již nějakou dobu připravuje drama z prostředí jihoamerických drogových kartelů, se kterými se proti své vůli zaplete Tom Hanks. Ambiciózní snímek se začne natáčet na podzim příštího roku.
Bývalá manželka Jamese Camerona se ale rozhodla do té doby natočit ještě jeden, o poznání menší projekt, kterým vyplní volný čas. V dosud nepojmenovaném thrilleru s rozpočtem pouhých deset milionů dolarů opět spojí síly se scénáristou Markem Boalem, který jí napsal i Smrt čeká všude. Boalův scénář se teprve dává dohromady, prý je částečně založen na skutečných událostech a odehrávat se bude v prostředí speciálních bojových jednotek.
Že to Bigelow s malým rozpočtem, neznámými herci a ryze chlapáckými náměty umí, nikdo nepochybuje, z malého výplňového thrilleru se snadno může vyklubat překvapení roku a možná i další pozlacený plešoun.
zdroj: Empire


NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY