Nový Daredevil je opět bez režiséra

Vydáno: 15.07.2012 14:12 - Petr Čáp

Zatímco Fantastická čtyřka režiséra našla, restart Daredevila o toho svého přišel - po dlouhé době od projektu odešel David Slade. Co za tím stojí a co to pro projekt znamená?
David Slade lehce naznačil své schopnosti snímkem V pasti, aby pak mnoho diváků nadchl děsivou atmosférou načichlou 30 dní dlouhou nocí. Jenže pak následovalo Zatmění, tedy třetí díl populární série Stmívání, tento film neznačil pro režisérovo resumé nic dobrého. Připravovaný restart Daredevila však signalizoval Sladeův návrat do formy.
Produkce nového Daredevila se ovšem protahovala natolik, až na natočení snímku režisérovi nezbyl čas. Natáčení totiž musí začít nejpozději na podzim letošního roku, jinak práva na postavu přejdou zpět k Marvelu. Slade po několika odkladech už nebyl schopen svůj závazek dodržet a byl nucen od projektu odstoupit. Co se s filmem bude dít nyní?
Vzhledem ke zprávám, že studio Fox je se scénářem Davida Jamese Kellyho spokojeno, lze očekávat najmutí nového režiséra, který bude schopen natáčení začít před vypršením práv. Projekt se už nějakou dobu připravuje, což určitě spolklo nějaké finance, které hlavouni nebudou chtít nechat jen tak propadnout, a pokusí se film natočit včas za každou cenu. Snad to nebude na úkor kvality. Přece jen už moc času nezbývá a nový režisér nejspíš nebude mít příliš času na přepracování dosavadní vize, takže bude zřejmě nejlehčí najmout někoho, kdo se s dosavadním směrem vývoje nejlépe ztotožní.
V nejbližší době bychom se tedy měli dočkat nového jména, které projekt dovede před kameru. Koho byste na postu režiséra viděli nejraději?
Zdroj: Slashfilm


NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY