Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Plán premiér: 15. týden

Plán premiér: 15. týden

Vydáno: 11.04.2012 14:53 v sekci Novinky | Zprávy - Kateřina Horáková | foto: Open Road Films

Plán tuzemských premiér se rozrostl mimo jiné o akčňák s Guyem Pearcem Lockout, dokument Urbanized či francouzský snímek s Audrey Tautou Něžnost. Jaké další změny distributoři ohlásili?

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Po nadějných březnových dnech se zdálo, že letošní jaro bude prosluněné a teplé. Někdo má ale zřejmě smysl pro humor, a tak nás navnadil, aby na nás záhy zase hodil zataženou oblohu a teploty kolem deseti stupňů. Filmovým fanouškům to ale možná vynahradí několik zajímavých, nově ohlášených premiér.
Koncem května nás nově čeká nejprve akční příběh neprávem uvězněného a o svobodu bojujícího Guye Pearce Lockout (24. května) a poté dokument z distribuce společnosti Aerofilms Urbanized (26. května), který poodhalí tajemství měst a jejich stavitelů. Poslední červnový den pak uvidíme francouzský film Něžnost s okouzlující Audrey Tautou v hlavní roli ženy, která po smrti manžela hledá chuť do života.
S prvním podzimním listím přijde drama The Words (22. září), které se pyšní zvučnými jmény (uvidíme Zoe Saldanu, stále populárnější Olivii Wilde, Jeremyho Ironse, Dennise Quaida nebo miláčka žen Bradleyho Coopera). Od 11. října se můžeme těšit na sportovní drama z prostředí surfingu Of Men and Mavericks a od 8. listopadu pak budeme s agentem Alexem Crossem ve stejnojmenném mysteriózním thrilleru pátrat po nepolapitelném masovém vrahovi. V jedné z vedlejších rolí se po dlouhé době objeví Jean Reno.
A které dříve nahlášené filmy si užijeme dříve? Například na 3. května se téměř o měsíc dopředu přesunula premiéra filmu Lov lososů v Jemenu s Ewanem McGregorem a Emily Blunt, zamilovaný měsíc uzavřeme původně na léto plánovaným snímkem z domácí produkce Tady hlídám já (31. května) a ten samý den se do našich kin konečně dostane také horor Chernobyl Diaries.
Kompletní přehled všech nahlášených premiér najdete v našem kalendáři.
Zdroj: Unie filmových distributorů

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Box office: 7. víkend
Box office: Valentýn ovládly Bouřlivé výšiny Na svátek všech zamilovaných triumfoval film o zamilovaných, Bouřlivé výšiny, nová adaptace klasické předlohy o vášnivé lásce v Anglii 18. století. čtěte zde
Vydáno: 16.02.2026 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
Když se zhasne 2/10
Recenze: Česká komedie Když se zhasne je celovečerní oslavou tuposti V české komedii z prostředí luxusní restaurace ztvárnili Petra Hřebíčková a Tomáš Maštalír nenávidějící se manžele, kteří spolu kdysi uzavřeli dohodu, že pokud některý z nich manželství rozvrátí, tak přijde o vše ve... čtěte zde
Vydáno: 13.02.2026 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
0
TV tipy: 13. 2. 2026 - 19. 2. 2026
TV tipy: Barbie poznává vedlejší účinky pohřbu Jasnou televizní událostí začínající druhé poloviny února je premiéra obřího komerčního hitu Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem. Kromě nej se dostane tradičně spíš na méně známé až raritní počiny. čtěte zde
Vydáno: 13.02.2026 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 7. týden
Kinopremiéry: Když se zhasne, ocitne se Christy na bouřlivých výšinách Tím nejatraktivnějším, co kina v tomto týdnu nabídnou, budou určitě nová adaptace literární klasiky Bouřlivé výšiny a drama Christy se Sydney Sweeney v hlavní roli. O svůj první velký divácký hit se pokusí režisér Andy Fehu.... čtěte zde
Vydáno: 11.02.2026 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 6. týden
Top 20 ČR: Město zvířat vládne V Česku je stále nejvíce navštěvovaným titulem disneyovka Zootropolis: Město zvířat 2, která se na předních příčkách drží už jedenáct týdnů. Z novinek se nejlépe prosadil koncertní snímek Stray Kids. čtěte zde
Vydáno: 10.02.2026 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- TV tipy: Americký outsider napřed střílí a pak se ptá (06.02.2026 07:30 v Radar | TV tipy)
- Téma: nejlepší filmy a seriály roku 2025 podle Filmserveru (01.02.2026 10:30 v Články | Žebříčky)
- Recenze: Velkofilm Avatar: Oheň a popel vstupuje doslova podruhé do téže řeky (19.12.2025 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Modrou stezkou přímo na Pandoru (17.12.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- TV tipy: Včelař je dobrý člověk (05.12.2025 07:30 v Radar | TV tipy)
- Recenze: Drama Mlátička šablonovitě vypráví o málo známém wrestlerovi (19.11.2025 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Mlátička a podfukář běžící muž probudil princezny (12.11.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Kinopremiéry: Cizinci Franz a Leon svádí jednu bitvu za druhou (24.09.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- TV tipy: V zápisníku alkoholičky se skrývají maso, krev a němá tajemství (30.05.2025 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: V dopise neznámé se píše o příliš dokonalé podobě s pistolí pro Ringa (02.05.2025 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Krotitelé duchů se přes řeku a do stínu stromů vydali pro špinavý prachy (07.03.2025 07:30 v Radar | TV tipy)
- Oscar 2025: filmem roku je Anora (03.03.2025 04:51 v Novinky | Zprávy)
- Scorsese natočí Mafiány na Havaji (21.02.2025 09:30 v Novinky | Zprávy)
- Kinopremiéry: Captain America a Emilia Pérez objevují nový svět (12.02.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Recenze: Epické drama Brutalista je hereckým koncertem Adriena Brodyho (10.02.2025 10:30 v Recenze | Premiéry)
- TV tipy: Poslední Vermeer podstoupil velký risk, když si založil falešný profil (07.02.2025 07:30 v Radar | TV tipy)
- Kinopremiéry: Brutalista bez trenek zachraňuje Emmanuelle a snaží se stihnout poslední uzávěrku (05.02.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Kinopremiéry: Neznámý Bob Dylan doplul s vlčím mužem a Zlatovláskou na rudý ostrov (22.01.2025 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Zlaté glóby ovládla Emilia Pérez a Šógun (06.01.2025 18:27 v Novinky | Zprávy)
- Téma: Oscar 2024: jací jsou favorité? (09.11.2024 13:30 v Články | Publicistika)

PREMIÉRA TÝDNE   05/2026

SOS
6/10

Žánrově pestrá podívaná kombinuje dobrodružnou komedii, černohumornou satiru a survival thriller, doplněné o hororové prvky, nechutný humor a legračně přehnanou krvavou brutalitu.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe