Reklama

Amazing Spider-Man


The Amazing Spider-Man
Fantazie / Akční / Dobrodružný
USA, 2012 , 136 min.

Režie: Marc Webb
Scénář: James Vanderbilt, Alvin Sargent, Steve Kloves, Stan Lee, Steve Ditko
Kamera: John Schwartzman
Hudba: James Horner
Herci: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen, Sally Field, Irrfan Khan, Campbell Scott, Embeth Davidtz, Chris Zylka, Max Charles, C. Thomas Howell, Jake Keiffer, Kari Coleman, Michael Barra

Česká premiéra: 12.07.2012

Hodnocení: 7/10 (recenze)
Popis
Peter Parker (Andrew Garfield) chodí na střední školu, mezi svými vrstevníky není příliš oblíbený a navíc mu záhadně zemřeli oba rodiče. Jeho výchovy se tak ujímají strýc (Martin Sheen) a teta (Sally Field), kteří se mu snaží dát to nejlepší. Peter hledá sám sebe a pokouší se pochopit, co se vlastně stalo. Aby toho nebylo málo, zamiluje se do své spolužačky (Emma Stone). Jednoho dne ale objeví tajemný kufřík patřící jeho otci, v němž by mohlo být ukryto to, proč vlastně zemřel. Ač to Peter ještě netuší, brzy se stane maskovaným Spider-Manem a bude se muset utkat s všehoschopným Lizardem (Rhys Ifans), který chce ovládnout celé město.

PSALI JSME

Novou Sněhurku natočí Marc Webb Zemřel scenárista Spider-Mana Alvin Sargent Recenze: Spider-Man: Paralelní světy – ráj geeků, kdy jeden pavoučí muž nestačí Zemřela komiksová legenda Stan Lee Recenze: Venom – kompromisy ve znamení spousty přístupné zábavy Recenze: Spider-Man: Homecoming – odlehčený návrat pavoučího kluka… ehm, muže TV tipy: Ghoul a Spider-Man bojují bitvu pěti armád Zemřel herec Michael Massee TV recenze: Limitless. Navalte tu piluli! Recenze: Chytřejší. Nebezpečnější. Vítejte v Jurském světě! Je to oficiální: Spider-Man součástí marvelovského vesmíru Blu-ray recenze: The Amazing Spider-Man Soundtrack: Úžasný Spider-Man v rukou Hanse Zimmera X-mení titulková scéna z Amazing Spider-Man 2 Box Office: Spider-Man je skutečně Amazing Sběratelé si mohou vystavit Electrovu hlavu Protirecenze: Amazing Spider-Man 2 Každý rok nás čeká nový Spider-Man Zrod Electra v dalším traileru k The Amazing Spider-Man 2 Potvrzeno: Venom a Sinister Six míří na plátno Vesmír X-Menů a Fantastické čtyřky se rozroste. Hodně. Svět Spider-Mana chystá velkou expanzi BD a DVD tipy: Temný rytíř v plechu, Hostitel a Stoker Amazing Spider-Man 2 ztratil Mary Jane Amazing Spider-Man přiletí potřetí i počtvrté Scorsese sází ve své novince na Spider-mana Amazing Spider-Man má svého Normana Osborna Plán premiér: Změny za 5. a 6. týden Box office: Jaký byl rekordní rok 2012 Našel se nový Harry Osborn Kdo bude nový Harry Osborn ve dvojce Spider-Mana? Jamie Foxx zelektrizuje Spider-Mana Postaví se X-Men a Avengers proti sobě? Spider-Man bude úžasný i podruhé James Horner - The Amazing Spider-Man OST Box office: Temný rytíř povstal hrdě, ale Avengery neohrozil TOP 20: Doba ledová 4 stále nemá konkurenci Dostane další Spider-Man nového režiséra? Světové tržby: Doba ledová se vrátila do čela Top 20 ČR: Spider-man nestačil na Dobu ledovou Box office: Doba ledová sesadila Spider-mana Světové tržby: Spider-man s úspěchem rozhodil další sítě Recenze: The Amazing Spider-Man Kinopremiéry: 28. týden Box office: Aktualizovaná čísla za 27. víkend Top 20 ČR: Doba ledová 4 suverénně drží prvenství Box office: Nový Spider-Man za Raimiho trilogií zaostává Světové tržby: Doba ledová a Spider-man útočí Spider-Man a Temný rytíř se představují na IMAX plakátech Prohlédněte si nový plakát k úžasnému Spider-Manovi!
Reklama