TOPlist
Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
TOP 20 ČR: 7. týden

TOP 20 ČR: žebříček stále ovládá erotická temnota

Vydáno: 21.02.2017 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR - | foto: facebook tvůrce

První dvě pozice se oproti minule nijak nezměnily. S dvojnásobnými tržbami oproti druhému místu se Padesát odstínů temnoty stále udrželo nad Lego® Batman Filmem. Z novinek se pak slušně dařilo T2 Trainspottingu.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Fotografie z filmu LEGO® Batman film / The LEGO Batman MoviePo velkolepém, přestože ve srovnání se svým předchůdcem slabším, otvíráku si již Padesát odstínů temnoty stihlo nasbírat více jak 30 mlionů korun, k nimž tento víkend přidalo 8 dalších od 55 tisíc tuzemských diváků. I přes velké procentuální ztráty oproti minule si tak rozrůstající se erotická série udržela prvenství a porazila spin-off nazvaný LEGO® Batman film, v němž se slavnýsuper hrdina spolu s celým Gotham City vyskytuje jen v podobě stavebnicových kostek. Rapidně na něj ale o víkendu dotahovalo dlouho očekávané pokračování T2 Trainspotting, kterému premiérový víkend získal 3,7 milionu. Ovšem příště by se mohl stát větší hrozbou.

Ze stupínků vítězů tak tato novinka sejmula dlouho kralující Všechno nebo nic od režisérky Marty Ferencové a s absolutně neměnnými pozicemi se udržely následující tři tituly, dokonce si v tržbách vedly od minula o něco lépe. Šlo o příběh reinkarnace našich čtyřnohých mazlíčků v Psím poslání, pohádku Anděl Páně 2 a animovaný hit Zpívej. Režisér Gore Verbinski se pak na osmičku vytasil se svou mysteriózní novinkou Lék na život, bohužel ale otevřel "jen" za milion a velký pokles potkal s Verbinskim spjatou hororovou sérii Kruhy. Její třetí díl se pak musel stejně jako premiérové Zlato s Matthewem McConaugheyem změneným k nepoznání spokojit s tržbami pod 1 milion.

Andrew Garfield ve filmu Mlčení / SilencePodobně špatně jako v oscarových nominacích si vedlo nové Mlčení o šíření křesťanství v Japonsku od Scorseseho. Ze všech čtyř novinek tohoto týdne totiž začalo úplně nejhůře a zmohlo se na 566 tisíc v prodaných lístcích pro 3 000 diváků. Z top desítky již po minulém týdnu vypadl Rozpolcený James McAvoy, ale i váleční Spojenci spolu s horkým želízkem na blížícím se udílení Oscarů, muzikálu La La Land. Všechny zmíněné filmy se držely okolo 400 utržených tisíc za víkend a v závěsu tak zanechaly Natalii Portman jako Jackie, ta jim stačila pouze z poloviny. O dalších pět míst v žebříčku se pak podělily déle promítané kousky, jmenovitě Divoké vlny 2Odvážná Vaiana: Legenda o konci světaTrollovéFantastická zvířata a kde je najít a Resident Evil: Poslední kapitola.

Příště o místa budou bojovat (stejně tak jako o Oscary) miláčci kritiků Lion a Moonlight společně s českou dramedií Bába z ledu a akčním sequelem John Wick 2.

1. Padesát odstínů temnoty - 8,4 mil.
2. LEGO® Batman film - 4,3 mil.
3. T2 Trainspotting - 3,8 mil. (premiéra)
4. Všechno nebo nic - 2 mil.
5. Psí poslání - 1,7 mil.
6. Anděl Páně 2 - 1,5 mil.
7. Zpívej - 1,2 mil.
8. Lék na život - 1,1 mil. (premiéra)
9. Kruhy - 964 tis.
10. Zlato - 740 tis. (premiéra)

11. Mlčení - 566 tis. (premiéra)
12. Rozpolcený - 507 tis.
13. Spojenci - 451 tis.
14. La La Land - 402 tis.
15. Jackie - 294 tis.
16. Divoké vlny 2 - 252 tis.
17. Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa - 235 tis.
18. Trollové - 146 tis.
19. Fantastická zvířata a kde je najít - 142 tis.
20. Resident Evil: Poslední kapitola - 135 tis.

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Top 20 ČR: 7. týden
Top 20 ČR: Captain America se ujímá vedení Až Captain America dokázal sesadit z trůnu domácí komedii Na plech, která po čtyřech týdnech v kinech překonala hranici 200 tisíc diváků. čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 7.víkend
Box Office: Captain America je první blockbuster roku Marvelovský Captain America: Nový svět je prvním blockbusterem tohoto roku a čekalo se na něj celých sedm týdnů od začátku roku. čtěte zde
Vydáno: 17.02.2025 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
TV tipy: 14. 2. 2025 - 20. 2. 2025
TV tipy: Garderobiér složil mrazivou přísahu a odešel do říše světla V nadcházejícím týdnu se v televizích konečně dostane na zásadní premiéru, kterou je adaptace Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Na programu ale bude třeba i poslední film Sama Mendese, který naše kina zcela minul. čtěte zde
Vydáno: 14.02.2025 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 7. týden
Kinopremiéry: Captain America a Emilia Pérez objevují nový svět O valentýnském víkendu startuje v kinech nový Captain America, který změnil nejen hlavního představitele, ale i režiséra. Zásadní konkurenci nemá, i když potenciální oscarovka Emilia Pérez bude také chtít zaujmout. čtěte zde
Vydáno: 12.02.2025 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 6. týden
Top 20 ČR: Češi jsou stále Na plech Již třetí týden za sebou dominuje českým kinům komedie pro otrlé Na plech, která zastiňuje všechny ostatní tituly včetně několika novinek. čtěte zde
Vydáno: 11.02.2025 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Box Office: Disneyho Vaiana ovládla víkend (02.12.2024 07:30 v Komentáře | Box office)
- Kinopremiéry: Odvážná Vaiana slaví klaunovy Vánoce (27.11.2024 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Recenze: Muzikálové pokračování Joker: Folie à Deux selhává na mnoha úrovních (04.10.2024 12:30 v Recenze | Premiéry)
- Shrek se vrátí popáté (10.07.2024 09:30 v Novinky | Zprávy)
- Martin Scorsese natočí Sinatru (18.04.2024 09:30 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Rozpolcená Godzilla odhaluje Brumbálova tajemství a zápasí s Kongem (15.03.2024 07:30 v Radar | TV tipy)
- Good Luck, Have Fun, Don’t Die (17.02.2024 17:00 v Novinky | Zprávy)
- Scorsese chystá dalšího Ježíše (30.05.2023 07:45 v Novinky | Zprávy)
- TV tipy: Venom vzpomíná na Manhattan a hledá temnou hvězdu (31.03.2023 07:30 v Radar | TV tipy)
- Bruce Willis trpí demencí (17.02.2023 07:00 v Novinky | Zprávy)
- Recenze: Vizuálně opojný, ale příběhově rozpačitý Babylon (19.01.2023 07:30 v Recenze | Premiéry)
- Robert De Niro bude americký prezident (01.12.2022 17:52 v Novinky | Zprávy)
- Téma: Martin Scorsese slaví 80 (17.11.2022 08:30 v Články | Publicistika)
- TV tipy: Naše kamarádka Atomic Blonde bez lítosti hledá lék na život (04.11.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- Angelina Jolie bude Maria Callas (24.10.2022 11:00 v Novinky | Zprávy)
- Zemřel Josef Abrhám (17.05.2022 13:57 v Novinky | Zprávy)
- Box office: Fantastická zvířata nebyla fantastická (18.04.2022 07:30 v Komentáře | Box office)
- Kinopremiéry: Popelka oživuje Matrix a zpívá (22.12.2021 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Téma: Pět vánočních novinek na streamu a v kině, které byste si letos neměli nechat ujít (02.12.2021 07:30 v Články | Publicistika)
- V listopadu na streamovacích službách: Velké herecké hvězdy a fantasy seriál natočený u nás! (01.11.2021 12:30 v Radar)

PREMIÉRA TÝDNE   06/2025

Brutalista
8/10

László Tóth (Adrien Brody) býval architektem evropského věhlasu, než z něj v koncentračním táboře kvůli jeho židovskému původu udělali pouhé číslo čekající na smrt. V českých kinech se hraje Brutalista.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím