Novinky

Gringo: Zelená pilule: akční komedie v traileru (Trailery)
Do kin míří v dubnu nová akční komedie Gringo: Zelená pilule, v níž hraje celá plejáda hvězd v čele s Charlize Theron nebo Davidem Oyelowem. Podívejte se na ni v traileru.

Cobra Kai: Karate Kid se vrací v prvním traileru (Trailery)
Oba hlavní protagonisté osmdesátkového akčního dramatu Karate Kid, Johnny Lawrence a Danny LaRusso se vrací v YouTube sérii Kobra Kai. Podívejte se na ni v traileru.

Arnold Schwarzenegger se přidává k obsazení Kung Fury (Zprávy)
Arnold Schwarzenegger si zahraje v celovečerní verzi krátkého filmu Kung Fury, který se před třemi lety stal fenoménem serveru YouTube.

Ready Player One: Hra začíná ve finálním velkolepém traileru (Trailery)
Studio Warner Bros. zveřejnilo finální trailer očekávané knižní adaptace Ready Player One, kterou natočil Steven Spielberg. Sci-fi blockbuster nabízí hlavně spoustu popkulturních odkazů a velkolepou akci.

Superhrdinští Úžasňákovi 2 se vrací v prvním traileru (Trailery)
Studio Disney/Pixar během zimních olympijských her zveřejnilo první trailer očekávaného pokračování Úžasňákových, v němž se po dlouhých čtrnácti letech vrací superhrdinská rodinka.

Trust: Nový trailer TV minisérie o Gettyho únosu (Trailery)
V televizní minisérii Trust se Danny Boyle dívá na to samé téma jako Ridley Scott v dramatu Všechny prachy světa. Podívejte se na nový trailer, kde Gettyho hraje Donald Sutherland.

Rampage: Ničitelé: Dwayne Johnson proti zmutovaným monstrům v novém traileru (Trailery)
Dwayne Johnson se snaží překazit plány zmutovaným obřím monstrům ve videoherní adaptaci velkofilmu Rampage: Ničitelé. Podívejte se na jeho poslední trailer.

Tiché místo: netradiční horor v novém traileru (Trailery)
V netradičním hororu Johna Krasinského Tiché místo musí rodina čelit teroru, pokud poruší několik pravidel. To hlavní je, aby nevydali žádný zvuk. Podívejte se na poslední trailer.

Michael Fassbender si zahraje v celovečerní verzi Kung Fury (Zprávy)
Michael Fassbender si zahraje v celovečerní verzi krátkého filmu Davida Sandberga Kung Fury. Ten se před třemi lety stal internetovým fenoménem.

Martin Scorsese chystá TV sérii The Caesars (Zprávy)
Martin Scorsese chystá se scenáristou Vikingů Michaelem Hirstem televizní sérii The Caesars zaměřenou na vzestup vládců starověkého Říma.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení