Reklama

Tenkrát v Hollywoodu


Once Upon a Time in Hollywood
Drama / Komedie
USA, 2019 , 161 min.

Režie: Quentin Tarantino
Scénář: Quentin Tarantino
Kamera: Robert Richardson
Herci: Austin Butler, Margot Robbie, Sydney Sweeney, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margaret Qualley, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Al Pacino, Harley Quinn Smith, Kurt Russell, Damon Herriman, Luke Perry, Kate Berlant, Damian Lewis

Česká premiéra: 15.08.2019

Hodnocení: 8/10 (recenze)
Popis
Televizní herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) se na konci zlaté éry Hollywoodu, v roce 1969, v Los Angeles rozhodnou prosadit se u filmu. Do jejich osudů možná promluví i nastupující herecká hvězda Sharon Tate (Margot Robbie), která bydlí v jejich sousedství.

PSALI JSME

Top 10: filmy Quentina Tarantina Top 20 ČR: na nového Tarantina se stály fronty Box Office: Překvapivým vítězem je komedie Good Boys Recenze: Film Tenkrát v Hollywoodu je o Tarantinově lásce ke kinematografii Kinopremiéry: Hodinářův učeň se tenkrát ocitl v Hollywoodu Box Office: Hobbs a Shaw obhájili první místo Mindhunter: nový trailer 2. série Box Office: Hobbs a Shaw si vybojovali zlato Preview: Co nás čeká ve zbytku roku 2019 v kinech? Mindhunter se vrací v traileru 2. série Box Office: Tarantino na Lvího krále nestačil Tarantino zvažuje Kill Bill 3 Box Office: Lví král trhal rekordy Tarantino chce natočit westernovou TV sérii Damien Chazelle a Emma Stone opět spolu Austin Butler bude Elvis Presley Quentin Tarantino chce filmování pověsit na hřebík Speciální Preview: 9. film Quentina Tarantina - Tenkrát v Hollywoodu Tenkrát v Hollywoodu: Tarantinova novinka v novém traileru Téma: Oscar 2020: favorité na příští rok Tenkrát v Hollywoodu bude mít premiéru v Cannes Leonardo DiCaprio bude hrát v Nightmare Alley Festival v Cannes 2019 odhalil program Tenkrát v Hollywoodu: 9. film Quentina Tarantina v prvním traileru Zemřel herec Luke Perry Hilary Duff je Sharon Tate v traileru The Haunting of Sharon Tate Sequel Světové války Z dostal stopku Once Upon a Time in Hollywood: podívejte se na nové fotky Top 10: Nejlepší kameramani pracující v současném Hollywoodu Téma: Nejočekávanější filmy roku 2019 Al Pacino na lovu nacistů v TV sérii The Hunt Téma: top 40: hrdinové akčních filmů část 2. Quentin Tarantino se oženil Al Pacino bude Král Lear Lena Dunham napíše příběh uprchlíků pro Spielberga a Abramse Once Upon a Time in Hollywood: Bruce Dern nahradí Burta Reynoldse Zemřel legendární herec Burt Reynolds Damon Herriman bude Charles Manson v TV seriálu Mindhunter Once Upon a Time In Hollywood: Charles Manson obsazen Once Upon a Time In Hollywood: Roman Polanski obsazen UPDATE: Tarantinův "Hollywood" nabírá další herce Steven Spielberg a Leonardo DiCaprio opět spolu Tarantinův "Hollywood" nabírá další herce Margot Robbie míří do Tarantinova "mansonovského" filmu Novinka Quentina Tarantina má název, obsazení a popis děje Roman Polanski v novém Tarantinově filmu Leonardo DiCaprio potvrzen pro Nový film Quentina Tarantina Tarantinův Star Trek získal scenáristu Tarantinův devátý film získal datum premiéry Tom Cruise v novém Tarantinově filmu?
Reklama