Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Novinky na DVD: 18.týden

Novinky na DVD: 18.týden

Vydáno: 01.05.2011 09:20 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Daniel Patras

Bez jasného hitu zůstává 18. týden, přestože tu máme zase další film Woodyho Allena Zlaté časy rádia, opět velmi starou Funèsovku Taxi, maringotka a korida, seriál Tráva či hudební drama Síla country.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Pozn.: Seznam novinek na Blu-ray naleznete v samostatném článku tady.
NOVINKY
DVD obal filmu Zlaté časy rádiaZlaté časy rádia (PB Publishing)
žánr: komedie / drama
USA, 1987, 85 min.
Režie: Woody Allen
Hrají: Mike Starr, Julie Kavner, Wallace Shawn, Seth Green, Michael Tucker, Josh Mostel, Dianne Wiest, Kenneth Mars, Mia Farrow, Larry David, Todd Field, Woody Allen, Danny Aiello, Jeff Daniels, Robert Joy, Mercedes Ruehl, Richard Portnow, Tony Roberts, Diane Keaton, William H. Macy, Kenneth Welsh, Fred Melamed
Info o filmu: Woody Allen mapuje svět bez televize. Dobu třicátých a čtyřicátých let, kdy světu vládlo rádio. Na pozadí zdánlivě nedůležitých událostí a osudů jedné židovské rodiny, tentokrát bez své vlastní účasti (zazní pouze Woodyho hlas), vytváří obraz americké společnosti. Přes dramatický tón si však snímek uchovává komediální prvky.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: anglický 2.0
Titulky: české, maďarské, rumunské
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 149 Kč. V obchodech od 2.5.2011.

DVD obal filmu Nezlobte, když nemusíte! (Vapet)
žánr: drama
Itálie, 1983, 115 min.
Režie: Luigi Magni
Hrají: Philippe Leroy, Mario Adorf, Renzo Montagnani
Info o filmu: Portrét jednoho netypického světce Filipa Neriho, patrona humoru a mladých lidí, který si dovololal nadávat papeži a přesto neměl daleko k tomu stát se kardinálem, vzniknul již v roce 1983 v Itálii a je plný typického italského humoru.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český, italský
Titulky: české
Obraz: ?
Doporučená cena: 69 Kč. V obchodech od 5.5.2011.

DVD obal filmu Taxi, maringotka a korida (North video)
žánr: komedie
Francie, 1958, 86 min.
Režie: André Hunebelle
Hrají: Louis de Funès, Raymond Bussières, Paulette Dubost, Jacques Dufilho
Info o filmu: Již druhý snímek v edici North videa mapující nejstarší z komediálních filmů Louis de Funèse s novým dabingem Václava Faltuse je o taxikáři Mauricovi (Funès), který svou profesi na chvíli odloží, aby si užil s rodinou dovolenou ve Španělsku. Jenomže se připlete do cesty s krásnou pašeračkou Myriam, která mu do kapsy bez jeho vědomí vloží kradené diamanty, aby nemusela sama riskovat cestu přes hranice. Tím se spustí plejáda nedorozumění, trapasů a komických situací, jaké v podání Louis de Funèse všichni dobře známe z jeho novějších filmů.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český 2.0, francouzský 2.0
Titulky: české
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 99 Kč. V obchodech od 6.5.2011.

DVD obal filmu Síla countrySíla country (Bontonfilm)
žánr: drama / hudební
USA, 2010, 112 min.
Režie: Shana Feste
Hrají: Gwyneth Paltrow, Tim McGraw, Garrett Hedlund, Leighton Meester
Info o filmu: Začínající skladatel country (Hedlung) se dá dohromady s hvězdnou, ale již dohasínající, zpěvačkou téhož žánru (Paltrow). A dají se dohromady jak po stránce milostné, tak i profesní. Rozjedou se společně na turné. On chce svou dráhu naplno rozjet, ona se chce zase vrátit na výsluní. Jenže oficiální manžel zpěvačky je i zároveň jejím manažerem, který turné zařizuje. Milostné trable a nezapomenuté křivdy na sebe nenechají dlouho čekat.
Bonusy:
 • Soundtrack Country Strong
 • Vynechané scény
 • Prodloužené a alternativní scény
 • Původní závěr
 • Gwyneth Paltrow: “Country Strong“
 • Sara Evans: “A Little Bit Stronger“
 • Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, polský 5.1 VO, maďarský 5.1, ruský 5.1 VO
  Titulky: české, slovenské, anglické, polské, arabské, bulharské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, litevské, portugalské, srbské, slovinské, turecké, ukrajinské
  Obraz: 16:9, 2,40:1
  Doporučená cena: 199 Kč. V obchodech od 2.5.2011.

  DVD obal filmu Vrah ve mněVrah ve mně (HCE)
  žánr: krimi / drama / thriller / western
  USA, 2010, 109 min.
  Režie: Michael Winterbottom
  Hrají: Casey Affleck, Jessica Alba, Elias Koteas, Kate Hudson, Bill Pullman, Tom Bower, Ned Beatty, Simon Baker, Liam Aiken, Brent Briscoe
  Info o filmu: Anglický režisér a příležitostný scénárista Michael Winterbottom se ve snímku Vrah ve mně, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy Jima Thompsona, zamýšlí nad lidským násilím. Vypráví v něm příběh o muži jménem Lou Ford, který je zástupcem šerifa v malém texaském městečku a který žije dvojí život. Na první pohled spořádaný a charismatický policista v sobě totiž neúspěšně dusí nenávist vůči ženám. V hlavních rolích se představují Casey Affleck, Jessica Alba, Elias Koteas či Kate Hudson.
  Bonusy: bez bonusů
  Zvuk: český 5.1, anglický 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1 (podle IMDb)
  Doporučená cena: 99 Kč. V obchodech od 6.5.2011.

  DVD obal filmu Quo VadisQuo Vadis (HCE)
  žánr: drama
  Itálie, 1985, 360 min.
  Režie: Franco Rossi
  Hrají: Klaus Maria Brandauer, Frederic Forrest, Cristina Raines, Annie Belle, Max von Sydow, Ángela Molina, Gabriele Ferzetti, Barbara De Rossi, Francesco Quinn, Massimo Girotti, Philippe Leroy, Marko Nikolic, Françoise Fabian, Georges Wilson, Olga Karlatos
  Info o filmu: Již druhá část rozsáhlé italské adaptace (první vyšla minulý týden) slavného románu polského spisovatele Henryka Sienkiewiczea, ve které si zahrál dokonce i švédský matador Max von Sydow, zobrazuje nechvalně proslulého římského císaře Nera a jeho boj proti křesťanskému náboženství na příkladu římského vojáka, jenž je nucený vést tažení proti víře, kterou ale vyznává i jeho nová láska a kterou nakonec přijímá i on sám.
  Bonusy: bez bonusů
  Zvuk: český 2.0, anglický 2.0
  Titulky: české
  Obraz: 4:3
  Doporučená cena: 79 Kč. V obchodech od

  DVD obal filmu Bai ga jaiObyčejný spratek (Vapet)
  žánr: akční / komedie
  Hong Kong, 1983, 100 min.
  Režie: Sammo Hung Kam - Bo
  Hrají: Biao Yuen, Ching-Ying Lam, Sammo Hung Kam - Bo, Lung Chan, James Tien, Ma Wu, Pai Wei
  Info o filmu: Mladík Leung Chang si myslí, že je nejlepší kung-fu bojovník na světě. Není ale nic jiného než jen namyšlený spratek. Skutečně vyhrává všechny zápasy, ale to jenom proto, že jeho otec podplácí jeho protivníky, aby se mladému Changovi náhodou nic nestalo. Všechno se změní v momentě, kdy Chang narazí na skutečného mistra kung-fu, Leung Yee Taie, krutě prohraje a takto pokořen se stává Taiovým učedníkem.
  Bonusy: bez bonusů
  Zvuk: český, kantonský
  Titulky: české
  Obraz: 2,35:1 (podle IMDb)
  Doporučená cena: 69 Kč. V obchodech od 3.5.2011.

  DVD obal filmu Coco Chanel & Igor StravinskyCoco Chanel & Igor Stravinsky (HCE)
  žánr: drama / romantický
  Francie, 2009, 120 min.
  Režie: Jan Kounen
  Hrají: Mads Mikkelsen, Anna Mouglalis, Anatole Taubman
  Info o filmu: Ona je významnou módní navrhářkou a on slavným skladatelem. Oba budí ve svém oboru kontroverze a oba k sobě měli hodně blízko. Při jejich prvním setkání v Paříži je Stravinsky vyhnancem a Coco mu nabídne svůj dům. Jejich vzájemná přitažlivost je však tím ještě nebezpečnější.
  Bonusy: bez bonusů
  Zvuk: český 5.1, francouzský 5.1
  Titulky: české
  Obraz: 16:9
  Doporučená cena: 99 Kč. V obchodech od 3.5.2011.

  DVD obal filmu Pod jednou střechouPod jednou střechou (Magic Box)
  žánr: komedie
  USA, 2010, 109 min.
  Režie: Greg Berlanti
  Hrají: Katherine Heigl, Christina Hendricks, Josh Duhamel, Josh Lucas, Majandra Delfino, Melissa McCarthy, Reggie Lee, Hayes MacArthur, Will Sasso, Barry Hopkins, Brooke Josephson, Andrew Daly, Faizon Love, Rob Nagle, Jean Smart
  Info o filmu: Holly a Messer jsou párem, který nikdy neměl být spolu pod jednou střechou, jejich první rande bylo totiž příšerné. Jediné pojítko jejich vztahu je láska ke společné kmotřence Sophie. I to ovšem zdá se stačí. Pro oba se stává Sophie jediným smyslem života a veškerou svojí energii teď musí vynaložit na těžký život v jedné domácnosti.
  Bonusy:
 • Vyřazené scény
 • Zvuk: český, anglický, maďarský
  Titulky: české, rumunské, maďarské, anglické pro neslyšící
  Obraz: 16:9
  Doporučená cena: 299 Kč. V obchodech od 4.5.2011.

  DVD obal filmu CizinecCizinec (Bontonfilm)
  žánr: akční / drama / thriller
  USA / Francie, 2010, 99 min.
  Režie: Florian Henckel von Donnersmarck
  Hrají: Johnny Depp, Angelina Jolie, Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony, Bruno Wolkowitch, François Vincentelli, Jean-Marie Lamour, Timothy Dalton, Steven Berkoff, Alessio Boni, Julien Baumgartner, Igor Jijikine, Christian De Sica, Renato Scarpa, Ralf Moeller, Raoul Bova, Neri Marcorè, Nino Frassica
  Info o filmu: Jedete vlakem a jmenujete se Frank. Byť na první pohled vypadáte trochu jako podivný nerd, máte sex-appeal Johnnyho Deppa, takže není důvod být překvapený z toho, že mezi vámi a tajemnou ženou Elise (Angelina Jolie) přeskočí jiskra, která se rozhoří ve velkou romanci v prostředí těch nejromantičtějších evropských měst - Paříže a Benátek. Postupně jste ale zatahován do víru okolností, které nejenže začínají být nepochopitelné, ale hlavně v nich začíná jít o život. A co když osudové setkání s Elise vlastně ani nebyla náhoda? Oscarem oceněný režisér Florian Henckel von Donnersmarck dostal v remaku francouzského thrilleru Hledejte Antonyho před kameru (pro mnohé producenty i filmové fanoušky) pár snů.
  Bonusy:
 • Komentář režiséra
 • Galavečer
 • Objevování půvabu
 • Alternativní animovaná titulní scéna
 • Nepovedené záběry
 • Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, polský 5.1 VO, maďarský 5.1, hindský 5.1, ruský 5.1
  Titulky: české, slovenské, anglické, bulharské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, litevské, lotyšské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské
  Obraz: 16:9, 1,85:1
  Doporučená cena: 399 Kč. V obchodech od 2.5.2011.
  SERIÁLY
  DVD obal filmu TrávaTráva 1. série (Bontonfilm)
  žánr: komedie / krimi / drama
  USA, 2005, 10x28 min.
  Režie: Burr Steers, Craig Zisk, Brian Dannelly, Lev L. Spiro
  Hrají: Mary-Louise Parker, Elizabeth Perkins, Kevin Nealon, Maulik Pancholy, Romany Malco
  Info o filmu: I na DVD tu máme první sérii komediálního dramatu o mladé vdově, která, aby uživila zbytek rodiny a mohla zůstat bydlet v klidu na předměstí, začne prodávat marihuanu, což jí samozřejmě přivede do života nové kamarády i nové životní souvislosti. Tahle zábavná společenská satira kanálu Showtime se objevila v době seriálového boomu před několika lety a získala si hromadu fanoušků po celém světě, a to zdaleka nejen z řad vyznavačů lehkých drog.
  Bonusy:
 • Komentáře s Jenji Kohanem, Romany Malcoemem, Tonye Patanoem a Craigem X
 • Nepovedené záběry
 • Videoklip “All Too Much“ - More Than a Friend
 • Zemětřesení na předměstí
 • Fotogalerie
 • Zvuk: český 2.0, anglický 5.1, polský 2.0 VO, maďarský 2.0
  Titulky: české, anglické, maďarské, arabské, bulharské, hebrejské, islandské, polské, turecké
  Obraz: 16:9, 1,78:1
  Doporučená cena: 499 Kč. V obchodech od 2.5.2011.

  DVD obal filmu Simpsonovi 9. série (Bontonfilm)
  žánr: animovaný / komedie
  USA, 1989, 25x23 min.
  Režie: Klay Hall, Steven Dean Moore, Neil Affleck, Jim Reardon
  Hrají: Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace a další
  Info o filmu: Devátá série nepřekonatelného animovaného seriálu, opět s kilometry bonusů, nabízí takové klasické díly jako je svatba Apua a Manjuly, Trilionovou bankovkou, Skinnera jako Armina Tamzariana nebo Lizin objev stupidity mužského pokolení Simpsonových.
  Bonusy:
 • Speciální úvod Matta Groeninga
 • Audio komentáře ke každé epizodě: tvůrce Matt Groening, výkonní producenti Mike Scully, Bill Oakley, Josh Weinstein, David Mirkin, Al Jean a Mike Reiss společně se scénáristy, dabéry a režiséry
 • Chvilka s U2
 • Vynechané scény s komentářem
 • Animované komentáře
 • Ukázky animací z různých pohledů
 • Původní kresby
 • Reklamy
 • Speciální jazykový bonus
 • Sběratelské karty
 • Simpsonovi ve filmu - pohled do zákulisí
 • a další
 • Zvuk: český 2.0, anglický 5.1, maďarský 2.0, polský 2.0 VO
  Titulky: české, anglické, maďarské, polské
  Obraz: 4:3; 1,33 :1
  Doporučená cena: 799 Kč. V obchodech od 2.5.2011.
  DÁLE VYCHÁZÍ
  Když Nietzsche plakal (North video)
  Méďa Béďa: Láska jako trám (Magic Box)
  Mládí v hajzlu (Bontonfilm)
  Vzestup a pád Sparťanů (Filmexport)
  Vzpoura strojů (Vapet)
  Scooby Doo: Záhady s.r.o. 2.část (Magic Box)
  Super hvězdy Looney Tunes: Králíček Bugs - Neposedný dareba (Magic Box)

  NÁZORY

  Vložit názor

  Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

  Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

  Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
  Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Kinopremiéry: 38. týden
  Kinopremiéry: Rambo letí ke hvězdám, kde vyvádí psí kusy a píše román pro pokročilé Z pětice novinek, která v tomto týdnu obohatí programy kin, vyčnívají dvě. Tou první je meditativní sci-fi s Bradem Pittem Ad Astra, druhou pak pátý díl legendárního Ramba. Žebříček návštěvnosti ale nejspíš ovládne jiná... čtěte zde
  Vydáno: 18.09.2019 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
  0
  Takové krásné šaty 3/10
  Recenze: Takové krásné šaty jsou hrdým uměleckým brakem Osobitý britský filmař Peter Strickland natočil film o prokletých šatech. Znovu se v něm na nikoho neohlížel, složil poctu italským giallo filmům a naservíroval lahůdku pro všechny cinefily plnou bizarních momentů. Nebo ne? čtěte zde
  Vydáno: 17.09.2019 12:30 v sekci Recenze
  0
  Top 20 ČR: 37. týden
  Top 20 ČR: Nabarvené ptáče na Přes prsty nestačilo Vrchol tuzemského žebříčku návštěvnosti patřil znovu české komedii Přes prsty. České drama Nabarvené ptáče se umístilo třetí. čtěte zde
  Vydáno: 17.09.2019 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
  0
  Nabarvené ptáče 6/10
  Recenze: Je Nabarvené ptáče bílou vránou mezi českými filmy? Adaptace kontroverzního románu reprezentovala tuzemskou kinematografii v hlavní soutěži benátského festivalu. O počinu Václava Marhoula, který vzbuzuje rozporuplné reakce, se tím pádem hodně mluví. Jak to s ním tedy dopadlo? čtěte zde
  Vydáno: 16.09.2019 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
  0
  Box office: 37. víkend
  Box office: druhé To je znovu první Horor To Kapitola 2 obhájil první místo z minulého víkendu. Hvězdný debut zaznamenalo drama Zlatokopky, naopak drama Stehlík propadlo. čtěte zde
  Vydáno: 16.09.2019 07:30 v sekci Komentáře | Box office
  0
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Režisér Favoritky chystá kriminální drama Pop. 1280 (23.02.2019 10:07 v Novinky | Zprávy)
  - Téma: Všechny filmy Woodyho Allena od nejhoršího po nejlepší - část.2 (18.11.2018 09:30 v Články | Publicistika)
  - Greg Berlanti natočí nový Malý obchod hrůz (10.12.2016 13:33 v Novinky | Zprávy)
  - Téma: Jak šel čas s Woodym Allenem, část. 2 (03.01.2016 10:39 v Články | Publicistika)
  - TV tipy: Nedotknutelné, nadčasové a oceňované snímky (02.01.2015 07:00 v Radar | TV tipy)
  - Kdo si zahraje protagonistku v Tarantinově westernu? (10.10.2014 13:00 v Novinky | Zprávy)
  - TV tipy: Začátek května ve znamení evropské kinematografie (02.05.2014 08:00 v Radar | TV tipy)
  - Preview: Nevědomí (22.03.2013 16:00 v Radar | Preview)
  - Téma: Osudové ženy Woodyho Allena (03.10.2011 07:00 v Články | Publicistika)
  - Top 10: S Allenem se lépe stárne (22.09.2011 13:00 v Články | Žebříčky)
  - Soundtrack: Filmy Woodyho Allena (12.09.2011 20:33 v Recenze | Soundtracky)
  - Novinky na Blu-ray: 18. týden (30.04.2011 07:00 v Radar | BD a DVD tipy)
  - Oscar 2011: Hudební kategorie (04.02.2011 17:00 v Články | Publicistika)
  - Box office: Coeni vedou, Cage i Paltrow tvrdě narazili (09.01.2011 23:18 v Komentáře | Box office)
  - Box office: Halloweenský víkend (31.10.2010 22:12 v Komentáře | Box office)
  - Box office: Paranormální víkend (24.10.2010 22:02 v Komentáře | Box office)
  - Kinopremiéry: Filmy z projektu MANIFESTO (20.10.2010 18:00 v Radar | Kinopremiéry)
  - Box office: Jackass rulez! (17.10.2010 22:15 v Komentáře | Box office)
  - Box office: Vítězství na Facebooku, velký propad na burze (10.10.2010 22:36 v Komentáře | Box office)

  PREMIÉRA TÝDNE   37/2019

  Nabarvené ptáče
  6/10

  Adaptace kontroverzního románu reprezentovala tuzemskou kinematografii v hlavní soutěži benátského festivalu. O počinu Václava Marhoula, který vzbuzuje rozporuplné reakce, se tím pádem hodně mluví. Jak to s ním tedy dopadlo?

  AKTUÁLNĚ V KINECH

  Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

  TV TIPY

  VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

  Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

  VYCHÁZÍ NA DVD

  Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

  NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

  NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  filmserver.cz - o filmech víme vše
  ©2010-2019 IMEG s.r.o.
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver