Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Disney uveřejnil svůj

Disney uveřejnil svůj "jízdní řád" až do roku 2027

Vydáno: 08.05.2019 10:00 v sekci Novinky | Zprávy - Václav Limberk | foto: facebook tvůrce

Disney uveřejnilo svůj filmový program sahající až do roku 2027. Jsou v něm mimo jiné nová Star Wars trilogie, nově posunuté premiéry Avatarů nebo datum premiéry Spielbergovy West Side Story.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
obsazení z filmu  / Avatar 2Studio Disney uveřejnilo svůj filmový "jízdní řád" sahající až do roku 2027. Tento rok v prosinci nás čeká premiéra závěrečného dílu nové SW trilogie Star Wars: Vzestup Skywalkera, to všichni víme. Následovat ale bude další Star Wars trilogie, na níž pracuje režisér "Posledního z Jediů" Rian Johnson. Jednotlivé díly této zatím bezejmenné trilogie budou mít postupně premiéru v prosinci 2022, v prosinci 2024 a v prosinci 2026. Server Collider uvádí, že kromě Johnsonovy trilogie chystá Disney další trilogii, na níž pracují scenáristé Hry o trůny David Benioff a D.B. Weiss

Další změny se týkají premiéry Avatarů. Avatar 2 má nyní nově premiéru až v prosinci 2021. Avatar 3 dorazí v prosinci 2023, Avatar 4 v prosinci 2025 a Avatar 5 v prosinci 2027. West Side Story Stevena Spielberga získala datum premiéry 17. prosince 2020. Premiéra x-menovského spin-offu Noví mutanti byla posunuta na 2. duben 2020. Sci-fi Ad Astra bude mít premiéru 19. září 2019. Premiéra filmu Artemis Fowl byla posunuta na 28. květen 2020. Cruella bude mít premiéru 22. prosince 2020. A na závěr: Disney ze svého kalendáře úplně odstranil film Gambit, který tak zřejmě vůbec nevznikne.

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Top 10: akční filmy 90. let
Téma: nejslavnější akční filmy 90. let V pokračování našeho seriálu o filmových žánrech se podíváme na zlatou éru akčního filmu a představíme vám desítku slavných akčních snímků z 90. let. čtěte zde
Vydáno: 23.05.2020 12:00 v sekci Články | Publicistika
3
Emma. 6/10
Recenze: Jemně komediální Emma. se úspěšně pokusila být sebeironická Hlavní hrdinkou britské, jemným delikátním humorem okořeněné adaptace románu Jane Austenové, je dvacetiletá, bohatá a trochu domýšlivá Emma, která sama nemá na svatbu ani pomyšlení, leč s oblibou dělá dohazovačku jiným. čtěte zde
Vydáno: 22.05.2020 12:30 v sekci Recenze | Premiéry
0
TV tipy: 22. 5. 2020 - 28. 5. 2020
TV tipy: Tarzan a rudí američtí psanci prožívají podzim v New Yorku Ani konec letošního května není v televizích ve znamení žádných zásadních novinek. Mainstream zastupuje třeba dobrodružná Legenda o Tarzanovi, fajnšmekři si naopak vychutnají epické tříoscarové drama Warrena Beattyho Rudí.... čtěte zde
Vydáno: 22.05.2020 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 21. týden
Kinopremiéry: Vysoká dívka Emma řekla malou lež a ocitla se v Mariině ráji Jasným lákadlem následujícího týdne v omezeném režimu kin je nová adaptace románu Jane Austen Emma. Vedle ní pochopitelně startují menší a náročnější filmy, mezi nimiž vyniká komediální drama Malá lež. čtěte zde
Vydáno: 20.05.2020 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 20. týden
Top 20 ČR: Kina jsou opět v provozu Po dvou měsících se v Česku znovu otevřela kina a lidé chodili znovu nejvíce na domácí dokument V síti, který vedl žebříček i před zavřením kin. čtěte zde
Vydáno: 19.05.2020 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Noví mutanti mají nové datum premiéry (13.05.2020 21:23 v Novinky | Trailery)
- Artemis Fowl míří na Disney+ (17.04.2020 18:23 v Novinky | Trailery)
- Furiosa a Anya Taylor-Joy? (27.03.2020 07:19 v Novinky | Zprávy)
- Koronavirus: seznam posunutých premiér (22.03.2020 09:18 v Články | Publicistika)
- Artemis Fowl: nový trailer fantasy adaptace od Disneyho (02.03.2020 18:49 v Novinky | Trailery)
- Box Office: Harley Quinn střídá Mizery ve vedení (10.02.2020 07:30 v Komentáře | Box office)
- Sequel detektivky Na nože dostal zelenou (07.02.2020 07:00 v Novinky | Zprávy)
- Top 20 ČR: Příliš osobní známost je znovu první (04.02.2020 07:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Box Office: Mizerové stále vládnou (03.02.2020 07:30 v Komentáře | Box office)
- Top 20 ČR: Češi chodili na Příliš osobní známost (28.01.2020 07:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Box office: Mizerové jsou znovu první (27.01.2020 07:30 v Komentáře | Box office)
- Top 20 ČR: Nejúspěšnějším filmem roku 2019 byla česká komedie Ženy v běhu (23.01.2020 12:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Top 20 ČR: Dolittle byl v Česku první (21.01.2020 07:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Box Office: Mizerové přebírají prvenství (20.01.2020 07:30 v Komentáře | Box office)
- Top 20 ČR: Šťastný nový rok je stále na vrcholu (14.01.2020 07:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Box Office: 1917 vystoupalo na vrchol (13.01.2020 07:30 v Komentáře | Box office)
- Recenze: Vynikající detektivka Na nože je zábavná, chytrá a podvratná (10.01.2020 12:00 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Pod vodou spolu kočky bojují na nože (08.01.2020 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Top 20 ČR: Šťastný nový rok je na vrcholu (07.01.2020 07:30 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Téma: nejlepší filmy roku 2019 podle filmserveru (06.01.2020 16:57 v Články | Žebříčky)

PREMIÉRA TÝDNE   20/2020

Emma.
6/10

Hlavní hrdinkou britské, jemným delikátním humorem okořeněné adaptace románu Jane Austenové, je dvacetiletá, bohatá a trochu domýšlivá Emma, která sama nemá na svatbu ani pomyšlení, leč s oblibou dělá dohazovačku jiným.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2020 IMEG s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver