Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher, zemřela ve věku 84 let

Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher, zemřela ve věku 84 let

Vydáno: 29.12.2016 08:59 v sekci Novinky | Zprávy - Václav Limberk | foto: facebook tvůrce

Herečka Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher, která zemřela v úterý ve věku 60 let, svou dceru následovala o den později. Bylo jí 84 let. Debbie Reynolds byla herečkou ze zlaté hollywoodské éry.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Billie Lourd, Carrie Fisher, Debbie Reynolds Tak toto by nikdo nevymyslel. To se může stát jen v opravdovém životě. Den poté, co zemřela herečka Carrie Fisher, kterou ještě oplakává celý svět, zemřela i její matka, herečka Debbie Reynolds. Ta tak svou dceru přežila o pouhý jeden den. Její smrt potvrdil její syn a bratr Carrie Fisher Todd Fisher. Příčina smrti zatím nebyla oznámena, ale Reynolds byla ve středu převezena do nemocnice poté, co z domu jejího syna v Beverly Hills bylo voláno na linku 911. Utrpěla infarkt, což byl i případ Carrie Fisher, která utrpěla infarkt v letadle minulý pátek a v úterý zemřela.

Gene Kelly, Debbie Reynolds ve filmu Zpívání v dešti / Singin' in the RainDebbie Reynolds prožila svá nejlepší léta ve zlaté hollywoodské éře. Hrála ve filmu, v televizi i na divadle. V její filmografii najdete možná nejslavnější filmový muzikál z této doby, kterým je slavné Zpívání v dešti. Jejím prvním manželem byl Eddie Fisher, otec Carrie a Todda, pozdější manžel jiné megastar té doby, kterou byla Elizabeth Taylor. Reynolds byla pětkrát nominována na Zlatý glóbus za své výkony ve filmech Three Little WordsBundle of JoyThe Unsinkable Molly Brown - za něj byla nominována i na Oscara (její jediná nominace), The Debbie Reynolds Show (1969) a Matka. Jejím posledním snímkem v její bohaté filmografii byla role ve snímku Liberace.

Reynolds obdržela letos v listopadu na Governor´s Awards humanitární cenu Jeana Hersholta, kterou za ní převzala její vnučka, dcera Carrie Fisher Billie Lourd. Debbie Reynolds, která přežila svou dceru o jeden den, zemřela ve věku 84 let.

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TV tipy: 1. 12. 2023 - 7. 12. 2023
TV tipy: Beavis a Butt-head drží slovo a vyráží do útoku Na začátku prosince v programech televizí chybí jakákoli zásadní premiéra a dramaturgové pomalu najíždějí na vánoční schémata plná očekávané klasiky. Největším lákadlem tak je asi premiéra tuzemského dramatu Slovo. čtěte zde
Vydáno: 01.12.2023 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Kinopremiéry: 48. týden
Kinopremiéry: Přání prezidentovy ženy je zjistit jak mít sex Poslední listopadový den přináší do kin desítku slabších premiér, mezi níž chybí jednoznačné lákadlo. O největší diváckou přízeň tak budou nejspíše bojovat disneyovka Přání a české komediální drama Tancuj Matyldo.... čtěte zde
Vydáno: 29.11.2023 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Top 20 ČR: 47. týden
Top 20 ČR: česká kina ovládl Napoleon Joaquin Phoenix jako dobyvatel Evropy v historickém eposu Napoleon ovládl víkendová česká kina. Česká novinka Tajemství a smysl života tolik nezaujala. čtěte zde
Vydáno: 28.11.2023 07:30 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Box office: 47. víkend
Box office: Hunger Games jedou Prequel Hunger Games: Balada o ptácích a hadech pokračuje v dominanci v amerických kinech, přičemž ještě otvíraly novinky Napoleon a Přání. čtěte zde
Vydáno: 27.11.2023 09:58 v sekci Komentáře | Box office
0
Nejlepší americké filmy 80. let
Téma: Nejlepší americké filmy 80. let V následujícím přehledu si připomeneme dvacítku nejlepších amerických filmů z osmdesátých let. Ukážeme si, že v této dekádě, kterou nazval Quentin Tarantino jako "nejhorší čas filmů", vznikla řada pozoruhodných snímků. čtěte zde
Vydáno: 26.11.2023 10:30 v sekci Články | Žebříčky
1
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Recenze: Vstupenka do ráje je jen nablýskanější verzí devadesátkových romantických komedií (31.10.2022 12:30 v Recenze | Premiéry)
- TV tipy: Radioaktivní matka zrodila hvězdu Bruce Lee (09.09.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Rošťák ničitel Conan v sedmé kavalérii čeká, než skončí léto (19.08.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Psí poslání je příběh bez konce (29.07.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- Trailer: Vstupenka do ráje (01.07.2022 11:00 v Novinky | Trailery)
- TV tipy: Kleopatra utíká přes 110. ulici, volá divočinu a ocitá se na prahu války (07.01.2022 07:30 v Radar | TV tipy)
- Chris Evans bude Gene Kelly (05.01.2022 12:00 v Novinky | Zprávy)
- Téma: nejlepší filmy všech dob (13.12.2020 12:00 v Články | Žebříčky)
- Vznikne remake Kleopatry (12.10.2020 07:54 v Novinky | Zprávy)
- Téma: Top 10: Hal Ashby (22.08.2020 12:00 v Články | Publicistika)
- Téma: Nejslavnější sci-fi filmy let 2010 - 2019 (15.08.2020 12:00 v Články | Publicistika)
- TV tipy: Captain America a Ivanhoe rozpoutali občanskou válku, během které prožili nejdelší den (14.08.2020 07:30 v Radar | TV tipy)
- TV tipy: Whitney bude nahánět posledního z Jediů, dokud je svatba nerozdělí (17.07.2020 07:30 v Radar | TV tipy)
- Bluray recenze: Film Star Wars: Vzestup Skywalkera doprovází obsáhlé bonusy (06.07.2020 13:00 v Recenze | Premiéry)
- Téma: nejslavnější sci-fi filmy 70. let (21.06.2020 12:00 v Články | Publicistika)
- Recenze: Star Wars: Vzestup Skywalkera – důstojné zakončení ságy? (18.12.2019 11:01 v Recenze | Premiéry)
- Kinopremiéry: Vzestup Skywalkera v kouzelném lese (18.12.2019 07:30 v Radar | Kinopremiéry)
- Rachel Weisz bude Elizabeth Taylor (29.10.2019 08:59 v Novinky | Zprávy)
- Téma: (ne)slavné filmové propadáky (14.09.2019 14:00 v Články | Publicistika)
- American Horror Story - 1984 první trailer (27.08.2019 09:15 v Novinky | Trailery)

PREMIÉRA TÝDNE   47/2023

Napoleon
6/10

Historický velkofilm režiséra Ridleyho Scotta nahlíží na život francouzského vojevůdce Napoleona Bonaparte (Joaquin Phoenix) z perspektivy jeho vztahu se šlechtičnou Josefínou (Vanessa Kirby), která byla jeho první manželkou.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2023 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
Zavřít reklamu