Zprávy

Bond 25: Danny Boyle jako režisér? (Zprávy)
Oscarový režisér filmu Milionář z chatrče Danny Boyle bude možná režírovat pětadvacátou bondovku. Překvapivou zprávu přinesl zahraniční server Variety.

71. ceny BAFTA rozdány, nejlepším filmem Tři billboardy (Zprávy)
Letošní ceny britské filmové a televizní akademie - BAFTA - jsou rozdány. Ve dvaceti třech kategoriích bodovaly úspěšné snímky jako Tvář vody nebo Nejtemnější hodina. Celkem pět ocenění získalo drama Tři billboardy kousek za Ebbingem.

Arnold Schwarzenegger se přidává k obsazení Kung Fury (Zprávy)
Arnold Schwarzenegger si zahraje v celovečerní verzi krátkého filmu Kung Fury, který se před třemi lety stal fenoménem serveru YouTube.

Michael Fassbender si zahraje v celovečerní verzi Kung Fury (Zprávy)
Michael Fassbender si zahraje v celovečerní verzi krátkého filmu Davida Sandberga Kung Fury. Ten se před třemi lety stal internetovým fenoménem.

Martin Scorsese chystá TV sérii The Caesars (Zprávy)
Martin Scorsese chystá se scenáristou Vikingů Michaelem Hirstem televizní sérii The Caesars zaměřenou na vzestup vládců starověkého Říma.

Ceny za nejlepší adaptovaný scénář rozdány (Zprávy)
Pouhé dvě kategorie zastupují ocenění USC Scripter Awards, která oceňuje scénáře podle předlohy. Vítězem se stalo oceňované drama Dej mi tvé jméno, které je nominované i na Oscara. V televizi zvítězila série Příběh služebnice. Kompletní nominace níže.

Zemřel hudební skladatel Jóhann Jóhannsson (Zprávy)
Ve věku 48 let zemřel ze zatím neznámých příčin hudební skladatel Jóhann Jóhannsson, který složil hudbu například k filmům Teorie všeho nebo Sicario: Nájemný vrah.

Joaquin Phoenix ztvární Batmanova protivníka Jokera (Zprávy)
Joaquin Phoenix ztvární Batmanova protivníka Jokera v zatím nepojmenovaném samostatném filmu, který natočí režisér "Pařeb" Todd Phillips.

Arnold Schwarzenegger si zahraje ve westernové minisérii Outrider (Zprávy)
Arnold Schwarzenegger si zahraje ve westernové minisérii Outrider, která vznikne pro Amazon. Bude zasazena do doby konce 19. století a Schwarzenegger si v ní zahraje šerifa.

Sedmdesáté ceny DGA za režijní výkony předány (Zprávy)
Včera byly předány ceny za filmové a televizní režijní výkony. Za režii celovečerního filmu byl oceněn Guillermo del Toro a vykročil tak k cestě za Oscarem. Dvakrát nominovaný Jordan Peele získal cenu za režijní debut. Seznam výsledků naleznete níže.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení