Reklama

Vetřelec: Covenant


Vetrelec: Covenant
Horror / Thriller / Sci-Fi
USA, 2017 , 122 min.

Režie: Ridley Scott
Scénář: Dan O'Bannon, Ronald Shusett, Jack Paglen, Michael Green, John Logan, D.W. Harper
Kamera: Dariusz Wolski
Herci: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny R. McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett, Calista Hernandez, Amy Seimetz, Nathaniel Dean, Alexander England, Benjamin Rigby, Uli Latukefu, Tess Haubrich, Lorelei King

Česká premiéra: 18.05.2017

Hodnocení: 7/10 (recenze)
Popis
Posádka vesmírné lodi Covenant se chystá kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který objevují, se jim zpočátku zdá být nezmapovaným rájem, ve skutečnosti je to ale děsivý svět, jehož hrůzy si nikdo nedokáže představit. Když se tito poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se alespoň pokusit o útěk z tohoto zdánlivého ráje, jenž se proměnil v opravdové peklo.

PSALI JSME

Téma: nejlepší filmy roku 2017 podle filmserver.cz Disneyho láká mladý Merlin Desítka semifinalistů postupující do boje o Oscara za vizuální efekty Jaká dvacítka filmů má šanci se ucházet o Oscara za vizuální efekty? TOP 20 ČR: Transformeři závodili s pixarovskými Auty TOP 20 ČR: třetí Auta předjela Sparrowovu loď Box Office: Mumie na Wonder Woman nestačila TOP 20 ČR: Češi preferují Deppa oproti Wonder Woman Neill Blomkamp pokračuje se sérií sci-fi kraťasů Box Office: Wonder Woman má nejlepší "ženský" otvírák TOP 20 ČR: Piráti z Karibiku předjeli Vetřelce plnou parou Box Office: Pátí Piráti z Karibiku přebírají vedení TOP 20 ČR: i v Česku na vrchol žebříčku pronikl Vetřelec Box office: Vetřelec: Covenant přebírá vedení Recenze: Vetřelec: Covenant – možná přijde i Xenomorf Kinopremiéry: Vetřelec si pod hladinou píše sibiřský deník Box Office: Strážci Galaxie znovu první, Král Artuš propadl Ridley Scott plánuje ještě (minimálně) jednoho Vetřelce Podle Ridleyho Scotta je pátý Vetřelec mrtvý Vetřelec: Covenant - podívejte se na prolog filmu Ridley Scott natočí novou "Bitvu o Británii" Vetřelec: Covenant má nový apokalyptický plakát Ridley Scott chce Natali Portman pro "All The Money In The World" Vetřelec: Covenant - nový trailer konečně odhaluje xenomorfa Vetřelec: Covenant: Pětiminutový "Prolog: Poslední večeře" Téma: Nejočekávanější filmy roku 2017, část I. - blockbustery Vetřelec: Covenant: První trailer je zde Vetřelec: Covenant představuje první plakát Ridley Scott dotočil Vetřelec: Covenant Sigourney Weaver říká, že Blomkampův Vetřelec dá Ripley "ukončení" Sigourney Weaver znovu promlouvá o pátém Vetřelci Noomi Rapace nakonec bude ve Vetřelec: Covenant Vetřelec: Covenant - Katherine Waterston na první fotce Ridley Scott se pustí do westernu Michael Fassbender si zahraje sériového vraha Alien: Covenant uveřejňuje první obrázky z filmu Vetřelec Neilla Blomkampa vrátí do série postavu Newt Sigourney Weaver přináší novinky ohledně pátého Vetřelce Alien: Covenant přibírá další herce Nový Vetřelec nakonec bude bez Noomi Rapace Chystaného Vetřelce povede Katherine Waterston Ridley Scott odhalil název pokračování Promethea Kdy se dočkáme pátého Vetřelce? Ridley Scott Blade Runnera 2 nenatočí Prometheus 2: Ridley Scott uvede na scénu nového Vetřelce Prometheus 2: Vetřelce nahradí... Bůh? Bude vetřelec v Prometheus 2? A Ford v Blade Runnerovi 2? Sequel Promethea čeká přepis. Víme už i datum premiéry?
Reklama