TV tipy

TV tipy: Pán přílivu a poslední císař testují své instinkty a topí se ve vodním světě (TV tipy)
Prázdniny pokračují a televize pochopitelně udržují volnější tempo a nepouští se do žádných experimentů. Lákadly tohoto týdne jsou devítioscarové drama Poslední císař, romance Pán přílivu a pár hlavně u nás neznámých žánrovek.

TV tipy: Alfréd Veliký předvádí špinavý trik, aby se s Kate a Leopoldem dostal na horskou dráhu (TV tipy)
Prázdniny jsou v plném proudu, v televizi tudíž nemůžete čekat nějak zásadní snímky. Tipem týdne je tentokráte premiéra oceňovaného dramatu Špinavý trik, kolem kterého se objevují více, či méně známé a povedené žánrovky.

TV tipy: Amazing Spider-Man se vrací z blázince, ztrácí se v moři a přináší nejasnou zprávu o konci světa (TV tipy)
Hned několik zajímavých snímků, které ale zůstaly pod radarem diváckého zájmu, nabídnou v tomto týdnu tuzemské televize. Největším lákadlem je ovšem premiéra druhého Amazing Spider-Mana, který před třemi lety úplně nenadchl.

TV tipy: Kouzlo Lego příběhu na kukuřičném ostrově Aldabra (TV tipy)
Začátek prázdnin se v televizích nese ve znamení solidních, ale nevýrazných žánrovek a každoročních repríz osvědčených hitů. Tipem týdne je vynikající LEGO® příběh, kvůli kterému si ale musíte o svátečním dnu přivstat.

TV tipy: Terminátor má skrytou vadu a dělá interview s kráskou, zvířetem a tučňáky z Madagaskaru (TV tipy)
Těsně před prázdninami se televize trochu vzchopily a nabízejí docela dost zajímavých premiér, jejichž přijetí ale nebylo jednoznačné. Vybírat tak můžete třeba z komediálního noiru Skrytá vada nebo kontroverzního Interview.

TV tipy: Sněhurka zažívá zemětřesení a s ropnými magnáty bojuje o povinnost a čest (TV tipy)
Blížící se konec školního roku znamená, že televize nepřináší nic zásadního a spoléhají se na reprízy oblíbených titulů. Tento týden jsou tak největšími lákadly oscarové drama Syriana a náborářský thriller Povinnost a čest.

TV tipy: Občan Kane šílí během noci v muzeu z čísla 23 a prožívá léto s kovbojem (TV tipy)
Ani v následujícím týdnu nelze od televizních dramaturgů čekat zásadní změny, tudíž se znovu spoléhá na opakované reprízy oblíbených klasik. Tipem týdne je tentokrát legendární Občan Kane, jehož doplňují méně známé žánrovky.

TV tipy: Hercules prožívá nadějný rok v zeleném pekle, bojuje s paradoxem času a volá matku (TV tipy)
Ve vzduchu začíná být cítit léto, což je znamení pro televizní dramaturgy, aby to nepřeháněli s novinkami a atraktivním programem. Náš výběr je tak znovu plný žánrovek, které se moc nepřipomínají, neboť nejsou tak výrazné.

TV tipy: Když se setmí, zařizují Herkules a čarodějův učeň vraždu na objednávku (TV tipy)
Ani tento týden televizní dramaturgové příliš nepotěší a nenabídnou žádnou zásadní premiéru. Místo toho opět spoléhají na několikrát omílané filmy a ty, o jejichž kvalitě lze dost pochybovat. Náš výběr tak znovu mnohé překvapí.

TV tipy: Maršál, Robinsonovi, Austin Powers a myšák Stuart Little jsou kamarádi do deště (TV tipy)
Čas od času se stane, že televize diváky pěkně "vypečou" a program sestaví jen z repríz a na atraktivní počiny rezignují. Přesně k tomu došlo v tomto týdnu, takže v našem seznamu najdete filmy, které byste tam rozhodně nečekali.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)