TV tipy

TV tipy: Leningradští kovbojové čelí černému zabijákovi, dobývají Ameriku a zůstávají prostě spolu (TV tipy)
Ani ve druhé polovině září televize bůhvíjak neoslní a diváky lákají pouze na osvědčené hity. Prostor ovšem dostaly i hodně zajímavé a mnohdy originální žánrovky, které ale publiku nejdou moc naproti a vyžadují jeho spolupráci.

TV tipy: Jack Ryan prožívá osudnou noc, v níž hraje Need for Speed (TV tipy)
Ani v polovině září nedokáží televize přitáhnout diváky nějakou větší a atraktivní premiérou. Z nabídky tak tentokrát vyčnívají dva nepříliš známé režijní debuty slavných herců, konkrétně Jacka Lemmona a Chrise Evanse.

TV tipy: Virtuální vězni a Warholka prožívají loveckou sezónu a zůstávají sami v poušti (TV tipy)
Děti už nastoupily do školy, podzim pomalu přebírá vládu, ale televize jako by na to vůbec nereagovaly. Ani tento týden nenabídnou žádnou velkou premiéru, takže čekejte hlavně osvědčené reprízy a mnohdy zapomenuté žánrovky.

TV tipy: Producenti předčítají Frankovi divoké historky až do posledního dechu (TV tipy)
Prázdniny jsou minulostí, televize ale jako by se trošku vrátily v čase zpátky, neboť nenabízí žádnou velkou premiéru. Největšími taháky tak jsou černá komedie Divoké historky a hudební komediální drama Frank.

TV tipy: Pat a Mat se pouští do mission impossible a dostávají horečku sobotní noci (TV tipy)
Prázdniny končí a televize pozvolna začínají lákat na velké premiéry. Tento týden jí je zatím poslední pokračování série Mission: Impossible, které doplňují dvě téměř neznámá dramata nebo diskotéková Horečka sobotní noci.

TV tipy: Zabijáci se účastní honu na lišku a Silkwoodová jim vaří kohouta na víně (TV tipy)
Prázdniny pomalu končí a televize začínají ožívat. Na tento týden sice nepřichystaly žádnou velkou premiéru, potěší ovšem zařazení na Oscara nominovaných dramat Silkwoodová a Hon na lišku nebo severského thrilleru Zabijáci.

TV tipy: Konfident Nixon si zajel na Woodstock, kde zorganizoval hon na myš (TV tipy)
Letní televizní krize začíná pomalinku pomíjet, neboť v tomto týdnu se na řadu dostanou snímky, které byste určitě nečekali a tak často se nevysílají. Mezi nimi vynikají tříhodinové drama Nixon a stejně dlouhý dokument Woodstock.

TV tipy: Strážci Galaxie a šéfové na zabití se ocitají na křižovatce smrti, kde na ně čeká fanatický Kobra (TV tipy)
Nebýt premiéry prvních Strážců Galaxie a možná ještě druhých Šéfů na zabití, byla by televizní nabídka startující druhou polovinu prázdnin hodně tristní. Její zbytek tak vyplňují snímky, které by se do ní v průběhu roku nedostaly.

TV tipy: Velká šestka útočí na Bílý dům, hledá pyramidu hrůzy a zajišťuje si vražedné alibi (TV tipy)
Prázdniny se přechylují do své druhé poloviny a televize jsou pořád stejně líné. Lákají tudíž na prověřené reprízy a nic moc nového nenabízejí. Výjimkou je snad jen oscarový animák Velká šestka, potěší i mladý Sherlock Holmes.

TV tipy: Pán přílivu a poslední císař testují své instinkty a topí se ve vodním světě (TV tipy)
Prázdniny pokračují a televize pochopitelně udržují volnější tempo a nepouští se do žádných experimentů. Lákadly tohoto týdne jsou devítioscarové drama Poslední císař, romance Pán přílivu a pár hlavně u nás neznámých žánrovek.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)