TV tipy

TV tipy: Chladnokrevný a udatný rytíř Bugs prožívá peklo v Pacifiku, kde vypráví pohádky pro Emu (TV tipy)
Nezadržitelně se blížící svátky možná zapříčinily, že tento týden je televizní nabídka dost slabá a víc než kdy jindy spoléhá na reprízy oblíbených filmů. Tím nejatraktivnějším tak je premiéra tuzemské komedie Pohádky pro Emu.

TV tipy: Kingsmanovi je znovu sedmnáct a očekává exodus (TV tipy)
Druhá polovina listopadu láká v televizi hlavně na premiéru prvního dílu vynikající akční komedie Kingsman Matthewa Vaughna. V jejím stínu zůstává i uvedení biblického velkofilmu Exodus, který ale nesplnil divácká očekávání.

TV tipy: Ninjova sestra jede v taxíku, kde cítí vůni ženy (TV tipy)
V polovině listopadu neohromí televize žádnou velkou premiérou, ale soustředí se spíš na komornější a méně známé žánrovky, které byly svého času rozporuplně přijaty. Tipem týdne tak je drama Vůně ženy s oscarovým Al Pacinem.

TV tipy: Komisařka Olga Hepnarová na palubě Ikarie XB1 nahlíží do hlavy zločince (TV tipy)
První listopadová televizní nabídka nepřináší žádnou zásadní novinku, nechybí v ní ale několik zdařilých a mnohdy neznámých filmů. K těm nejatraktivnějším patří tuzemské drama Já, Olga Hepnarová a přelomová sci-fi Ikarie XB1.

TV tipy: Babička je unavená sluncem a s konvojem se vydává na křižník Potěmkin (TV tipy)
Náš aktuální televizní výběr je zajímavý tím, že se v něm sešly hned čtyři povedené ruské snímky, z nichž dva - Křižník Potěmkin a Unaveni sluncem - jsou zcela zásadní. Ze seznamu vyčnívá též povedený horor Sinister.

TV tipy: Šílený Max, Luther, Jindřich IV. a Méďa Béďa se vydávají na zběsilou cestu (TV tipy)
Tento týden je v televizi dosti specifický, protože se v něm sešlo hned několik méně známých a mnohdy i docela povedených žánrovek. Největším tahákem je ale premiéra vychvalovaného sci-fi Šílený Max: Zběsilá cesta.

TV tipy: První rytíř žije bohémský život s bezva ženskou na krku a poslouchá Whiplash (TV tipy)
Největším hitem aktuální televizní nabídky je zařazení oslavovaného a oceňovaného nezávislého dramatu Whiplash, někteří ocení i tuzemskou romantickou komedii Bezva ženká na krku. Ze zbytku pak vyniká několik zdařilých žánrovek.

TV tipy: Na útěku před chudobou vystřelil RoboCop z policejního koltu 22 výstřelů a ztratil svou čest (TV tipy)
V tomto týdnu si v televizi přijdou na své zejména příznivci evropské kinematografie, neboť do programu se dostalo hned několik nových, případně zapomenutých kvalitních žánrovek. Pro ty ostatní je pak určen třeba nový RoboCop.

TV tipy: Noční běžec zpívá Love song a společně s Bambim podstupuje velké závody (TV tipy)
Na přelomu září a října v televizi nejvíc zaujmou premiéry akčního thrilleru Noční běžec a hudební romance Love Song. Za zmínku pak určitě stojí i klasická disneyovka Bambi nebo dobrodružná komedie Velké závody.

TV tipy: Leningradští kovbojové čelí černému zabijákovi, dobývají Ameriku a zůstávají prostě spolu (TV tipy)
Ani ve druhé polovině září televize bůhvíjak neoslní a diváky lákají pouze na osvědčené hity. Prostor ovšem dostaly i hodně zajímavé a mnohdy originální žánrovky, které ale publiku nejdou moc naproti a vyžadují jeho spolupráci.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)