Trailery

The Mechanism: Nová série od tvůrců Narcos v traileru (Trailery)
Netflix připravil novou sérii The Mechanism mapující korupční skandál v Brazílii. Tvůrcem série je Jose Padilha. Podívejte se na ukázku z ní v traileru.

Tomb Raider: Alicia Vikander jako Lara Croft v novém traileru (Trailery)
V adaptaci známých počítačových her Tomb Raider hraje mladou Laru Croft oscarová vítězka Alicia Vikander. Podívejte se na nejnovější trailer z filmu.

Daniel Radcliffe v traileru Beast of Burden (Trailery)
Daniel Radcliffe se pohybuje na hraně zákona v kriminálním thrilleru Beast of Burden. Podívejte se na jeho trailer.

Novinka Guse Van Santa Don't Worry, He Won't Get Far on Foot v traileru (Trailery)
Gus Van Sant natočil životopisné drama Don't Worry, He Won't Get Far on Foot, na jehož první trailer se nyní můžete podívat. Hlavního hrdinu ochrnutého po nehodě hraje Joaquin Phoenix.

Příběh služebnice pokračuje v prvním traileru druhé série (Trailery)
TV seriál Příběh služebnice podle předlohy Margaret Atwood se letos vrátí s novými třinácti epizodami v druhé sérii. Podívejte se na jeho první krátký trailer.

The Terror: nový trailer hororového seriálu Ridleyho Scotta (Trailery)
Nový TV seriál od producenta Ridleyho Scotta The Terror má nový trailer. Posádka královského námořnictva se v něm při cestě do arktické pustiny setkává s neznámým zlem.

Teaser: Knihy hoří v TV filmu Fahrenheit 451 (Trailery)
HBO uveřejnilo první teaser z nového televizního filmu Fahrenheit 451 natočeného podle klasické předlohy Raye Bradburyho. V hlavních rolích Michael B. Jordan a Michael Shannon.

Altered Carbon: sci-fi od Netflixu v novém traileru traileru (Trailery)
Netflix uveřejnil nový trailer pro sci-fi sérii Altered Carbon s Joelem Kinnamanem v hlavní roli. Na televizní obrazovky pak Altered Carbon dorazí druhého února.

Charlize Theron jako přepracovaná matka v Tully (Trailery)
Charlize Theron hraje v novém filmu Tully od režiséra Jasona Reitmana. Scénář k filmu napsala držitelka Oscara za film Juno Diablo Cody. Podívejte se na první trailer.

Trailer: Pinhead se vrací v Hellraiser: Judgment (Trailery)
Už v desátém pokračování hororové série Hellraiser pod názvem Hellraiser: Judgment se vrací démon z pekla Pinhead, aby znovu rozpoutal své řádění. Podívejte se na na trailer.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení