Top 20 ČR

TOP 20 ČR: již druhý týden vede žebříček To (Top 20 ČR)
Po premiéře se ve vedení stále udržel Kingův horor To, za nímž zůstaly dva české tituly, které si pouze vyměnily umístění mezi sebou. Šlo o Hurvínka a kouzelné muzeum s dramatem Po strništi bos.

TOP 20 ČR: Hurvínek boduje i se současnou generací (Top 20 ČR)
Hurvínek a kouzelné muzeum dopadl překvapivě dobře, co se týče tržeb. Ty jej katapultovaly na první místo před Po strništi bos a Emoji ve filmu.

TOP 20 ČR: Svěrákův prequel převzal vedení (Top 20 ČR)
Pozici nejnavštěvovanějšího filmu si o víkendu uloupil Jan Svěrák s Po strništi bos, za ním se udrželi Emoji ve filmu. Ovšem Annabelle 2: Zrození zla si své předešlé prvenství obhájit nedokázala.

TOP 20 ČR: druhá Annabelle vylekala emotikony (Top 20 ČR)
Dlouho neměnné osazenstvo vrchních příček se po tomto týdnu velice otřáslo s příchodem Annabelle 2: Zrození zla, za něj se od předpremiéry vyhoupli Emoji ve filmu následování Dunkerkem.

TOP 20 ČR: na vrchní příčky se blonďatá Charlize Theron neprobila (Top 20 ČR)
Christopher Nolan se svým Dunkerkem se udržel třetí týden na prvním místě, za ním se udržely beze změny všechny další tituly a až pátá skončila nejžhavější novinka týdne, akční Atomic Blonde: Bez lítosti.

TOP 20 ČR: hudební Baby Driver nedostihl Nolana (Top 20 ČR)
Velký úspěch Dunkerku jen potvrzuje jeho další týden v českých kinech, kdy se mu na paty pověsili Já, padouch 3 a Baby Driver vyjíždějící do kin za své premiéry.

TOP 20 ČR: za pomoci mimoňů opět vítězí zloduch Gru (Top 20 ČR)
Rozrůstající se franšíza Já, padouch již hlavní sérii obohatila o třetí díl, který s 22 miliony vymetl zrak Transformers i Pirátům z Karibiku.

TOP 20 ČR: Transformeři závodili s pixarovskými Auty (Top 20 ČR)
Víkend v kinech znamenal soupeření o každého diváka mezi Transformers: Poslední rytíř a Auty 3, jejichž střet nechal za sebou Piráty z Karibiku: Salazarovu pomstu.

TOP 20 ČR: třetí Auta předjela Sparrowovu loď (Top 20 ČR)
Pixar se se svou novinkou, pokračováním Auta 3 ujal, jak to tak bývá, vedení. Sesadil po třech týdnech Piráty z Karibiku, za nimiž zůstal remake Mumie.

TOP 20 ČR: Češi preferují Deppa oproti Wonder Woman (Top 20 ČR)
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta si druhý týden udrželi prvenství, které mohla ohrozit maximálně superhrdinka Wonder Woman, ta však neuspěla. Na třetí místo se vyhoupl Mimi šéf.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)