Top 20 ČR

TOP 20 ČR: za pomoci mimoňů opět vítězí zloduch Gru (Top 20 ČR)
Rozrůstající se franšíza Já, padouch již hlavní sérii obohatila o třetí díl, který s 22 miliony vymetl zrak Transformers i Pirátům z Karibiku.

TOP 20 ČR: Transformeři závodili s pixarovskými Auty (Top 20 ČR)
Víkend v kinech znamenal soupeření o každého diváka mezi Transformers: Poslední rytíř a Auty 3, jejichž střet nechal za sebou Piráty z Karibiku: Salazarovu pomstu.

TOP 20 ČR: třetí Auta předjela Sparrowovu loď (Top 20 ČR)
Pixar se se svou novinkou, pokračováním Auta 3 ujal, jak to tak bývá, vedení. Sesadil po třech týdnech Piráty z Karibiku, za nimiž zůstal remake Mumie.

TOP 20 ČR: Češi preferují Deppa oproti Wonder Woman (Top 20 ČR)
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta si druhý týden udrželi prvenství, které mohla ohrozit maximálně superhrdinka Wonder Woman, ta však neuspěla. Na třetí místo se vyhoupl Mimi šéf.

TOP 20 ČR: Piráti z Karibiku předjeli Vetřelce plnou parou (Top 20 ČR)
Dlouho očekávaný návrat Pirátů z Karibiku znamenal v Česku jeden z doposud nejúspěšnějších otvíráků tohoto roku, po týdnu tak snadno byl sesazen Vetřelec: Covenant a padli i noví Strážci Galaxie.

TOP 20 ČR: i v Česku na vrchol žebříčku pronikl Vetřelec (Top 20 ČR)
Vedení po dvou týdnech převzal od sequelu ke Strážcům Galaxie Ridley Scott se snímkem Vetřelec: Covenant, třetí příčku obsadil méně úspěšný Král Artuš: Legenda o meči.

TOP 20 ČR: utkání se Strážci Galaxie Artušovi nevyšlo (Top 20 ČR)
I přes značný pokles tržeb od premiéry se Strážci Galaxie Vol.2 udrželi nad nejžhavější novinkou minulého víkendu, Král Artuš: Legenda o meči. Třetí zůstal Mimi šéf.

TOP 20 ČR: Strážci Galaxie Vol. 2 se vyzbrojili na boj o zlato (Top 20 ČR)
Marvel nepřekvapivě zabodoval se sequelem Strážci Galaxie Vol. 2. Od animovaného Mimi šéfa si udržel odstup 15 milionů a bronzové místo zůstalo již po několikáté Špuntům na vodě.

TOP 20 ČR: drsný Mimi šéf si udržel své první místo (Top 20 ČR)
Animovaný Mimi šéf si i s polovičními tržbami oproti minule stále udržel vedení, přestože na něj dotahovalo Zahradnictví: Rodinný přítel. Třetí zůstali opět Špunti na vodě.

TOP 20 ČR: Mimi šéf si podal filmovou konkurenci (Top 20 ČR)
Rychle a zběsile 8 se ve vítězné pozici příliš dlouho neudrželo, porazil jej příchod animovaného Mimi šéfa v plné parádě. Bronzové místo si odnesla česká komedie Špunti na vodě.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)