Popis
Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají... (oficiální text distributora)
PSALI JSME
Festivalové ozvěny: 20. týden
Zlínský festival pro děti a mládež zaostří na dánskou kinematografii a mj. představí filmy von Triera, Vinterberga či Refna. Bernardo Bertolucci jako předseda poroty benátského festivalu rozhodne o držiteli příštího Zlatého lva.
čtěte zde
Top 20 ČR: Hádek s Dykem si urvali zlato
Ozval se
Signál a diváci zamířili do kin po tisících. Nakonec je z toho jasné prvenství pro českou novinku.
Cesta na tajuplný ostrov 2 se o svém premiérovém víkendu vyšvihla na dvojku a na bronz klesá komedie
Láska je láska.
čtěte zde
Kinopremiéry: 7. týden
Tak jsme se dočkali. Největší favorit na zisk nejdůležitějších Oscarů míří právě včas na plátna našich kin.
The Artist pobláznil celý svět a teď má v plánu dobýt i Českou republiku. Kromě něj bude čas třeba i na drama
Stud nebo český film
Signál.
čtěte zde
4/10
Recenze: Signál
Dva mladíci se chtějí pobavit na účet obhroublých vesničanů, ale nedomyslí důsledky svého počínání... Tomáš Řehořek tentokrát nedokázal dosáhnout kvalit filmu
Czech Made Man a servíruje vyprávění rozdrobené do jednou rádoby žertovných, jindy vážnějších výjevů "ze života".
čtěte zde
-
Chystá se nová česká komedie s Vojtou Dykem
(29.06.2011 15:21 v Zprávy)