Radar

TV tipy: Hodný dinosaurus a učitelka hledají své mládí v srdci moře (TV tipy)
Po dvou slabých týdnech televize konečně ožívají a nabízí hned několik zajímavých a atraktivních premiér. Mezi nimi vynikají pixarovka Hodný dinosaurus, Sorrentinovo drama Mládí, dobrodružné V srdci moře a Hřebejkova Učitelka.

Kinopremiéry: Ewa Farna a Black Panther hledí do tváře vody (Kinopremiéry)
Blockbusterová sezóna začíná v roce 2018 už v polovině února, kdy do kin vtrhne marvelovka Black Panther s prvním černošským hlavním hrdinou. Její nejzajímavější alternativou je na třináct Oscarů nominované fantasy Tvář vody.

TV tipy: Přebytečný Otello se studeným čumákem musí pryč (TV tipy)
První polovina února je v televizi opravdu výjimečně slabá, protože i tento týden pokračuje v nastoleném trendu repríz spolehlivých hitů. V našem výběru tak opět najdete skoro raritní žánrovky nebo pomalu zapomenuté filmy.

Kinopremiéry: Alenka a potvora se ocitají v zemi zázraků, kde hledají padesát odstínů svobody (Kinopremiéry)
Jelikož se blíží Valentýn, do kin znovu vstupuje pan Grey. Padesát odstínů svobody celou trilogii uzavírá, takže si většina mužské populace může na chvíli oddechnout. Jejich konkurenci představuje jen čtveřice evropských snímků.

TV tipy: Fotograf na zapomenutém ostrově v džungli fotí obchodníka s deštěm a hledá zloděje zelených koní (TV tipy)
Televizní nabídka začátku února je slabá a v našem výběru tak najdete filmy skoro neznámé nebo ty, které by se do něj neměly jinak šanci dostat. K těm nejvýraznějším patří animovaná Kniha džunglí nebo romance Obchodník s deštěm.

Kinopremiéry: Prezident Blaník drží nit z přízraků a čeká na happy end (Kinopremiéry)
Začátek února je v tuzemských kinech ve znamení premiéry očekávaného dramatu Paula Thomase Andersona Nit z přízraků, po němž chce ukončit kariéru Daniel Day-Lewis. Diváky by ale mohla potěšit i ryze česká satira Prezident Blaník.

TV tipy: Popelka zachraňuje moře v plamenech a na večeři si dává vraždu (TV tipy)
Ani konec ledna nepřináší na televizní obrazovky něco zcela zásadního, rozhodně ale potěší premiéra nedávného dramatu Deepwater Horizon: Moře v plamenech. Mimo něj lze vidět třeba animovanou Popelku nebo parodii Vražda na večeři.

Kinopremiéry: Vincent s láskou hledá v labyrintu všechny prachy světa (Kinopremiéry)
Poslední sedmička lednových premiér je z ranku těch slabších, protože jednoznačný divácký hit v ní nenajdete. Publikum se pokusí oslovit třeba závěrečný díl trilogie Labyrint nebo drama Všechny prachy světa Ridleyho Scotta.

TV tipy: Slídil obdržel Boží vzkaz od Sněhurky a sedmi trpaslíků (TV tipy)
Z aktuální televizní nabídky, která je plná méně známých a méně výrazných žánrovek, vyčnívají především dva počiny. Prvním je temné drama Slídil s Jakem Gyllenhaalem, druhým pak klasická disneyovka Sněhurka a sedm trpaslíků.

Kinopremiéry: Zoufalý a nemilovaný Coco je cizincem ve vlaku, v němž míjí tři billboardy (Kinopremiéry)
V tomto týdnu vstupuje do kin pět premiér, z nichž hned čtyři jsou poměrně atraktivní a silné. Tou jasně nejzajímavější ovšem zůstává komediální drama Tři billboardy kousek za Ebbingem, které bodovalo na Zlatých glóbech


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení