Radar

TV tipy: Leningradští kovbojové čelí černému zabijákovi, dobývají Ameriku a zůstávají prostě spolu (TV tipy)
Ani ve druhé polovině září televize bůhvíjak neoslní a diváky lákají pouze na osvědčené hity. Prostor ovšem dostaly i hodně zajímavé a mnohdy originální žánrovky, které ale publiku nejdou moc naproti a vyžadují jeho spolupráci.

Kinopremiéry: Kingsman a LEGO Ninjago prožívají zlaté časy ve zlatém kruhu (Kinopremiéry)
Jasnou jedničkou mezi aktuálními premiérami je pokračování akční dobrodružné komedie Kingsman s podtitulem Zlatý kruh. Děti určitě ocení i LEGO Ninjago film, zbytek novinek už je určen trochu náročnějšímu divákovi.

TV tipy: Jack Ryan prožívá osudnou noc, v níž hraje Need for Speed (TV tipy)
Ani v polovině září nedokáží televize přitáhnout diváky nějakou větší a atraktivní premiérou. Z nabídky tak tentokrát vyčnívají dva nepříliš známé režijní debuty slavných herců, konkrétně Jacka Lemmona a Chrise Evanse.

Kinopremiéry: Nejsledovanějšího amerického zabijáka a Projekt 100 spojuje víno (Kinopremiéry)
Díky Projektu 100, který do kin vrací několik sci-fi klasik, startuje tento týden hned dvanáct premiér. Žádná zásadně atraktivní mezi nimi ovšem není, takže nejlákavěji vypadá asi bourneovský thriller Americký zabiják.

TV tipy: Virtuální vězni a Warholka prožívají loveckou sezónu a zůstávají sami v poušti (TV tipy)
Děti už nastoupily do školy, podzim pomalu přebírá vládu, ale televize jako by na to vůbec nereagovaly. Ani tento týden nenabídnou žádnou velkou premiéru, takže čekejte hlavně osvědčené reprízy a mnohdy zapomenuté žánrovky.

Kinopremiéry: Po bouři přicházejí Terminátor, Neruda, Červená a To (Kinopremiéry)
První zářijový týden je v kinech tou nejočekávanější premiérou nová verze slavného hororu Stephena Kinga To. A rovnocennou konkurenci ani nemá, protože zbytek novinek je určen pro klubověji zaměřeného a náročnějšího diváka.

TV tipy: Producenti předčítají Frankovi divoké historky až do posledního dechu (TV tipy)
Prázdniny jsou minulostí, televize ale jako by se trošku vrátily v čase zpátky, neboť nenabízí žádnou velkou premiéru. Největšími taháky tak jsou černá komedie Divoké historky a hudební komediální drama Frank.

Kinopremiéry: Hurvínek a Loganovi parťáci mají tulipánovou horečku a sledují cestu času (Kinopremiéry)
Poslední srpnový den do kin vstupuje a prázdniny tak zakončí pětice novinek, z nichž tou nejzajímavější je hvězdně obsazená komedie Stevena Soderbergha Loganovi parťáci. Rodiny ale budou chodit asi hlavně na animovaného Hurvínka.

TV tipy: Pat a Mat se pouští do mission impossible a dostávají horečku sobotní noci (TV tipy)
Prázdniny končí a televize pozvolna začínají lákat na velké premiéry. Tento týden jí je zatím poslední pokračování série Mission: Impossible, které doplňují dvě téměř neznámá dramata nebo diskotéková Horečka sobotní noci.

Kinopremiéry: Barry Seal plánuje velkou oříškovou loupež a míří k temné věži (Kinopremiéry)
Z trojice premiér měla být v tomto týdnu nejzásadnější ambiciózní kingovská adaptace fantasy Temná věž, po zdrcujících reakcích ale diváky asi bude více zajímat thriller Barry Seal: Nebeský gauner s Tomem Cruisem v hlavní roli.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)