Komentáře

Box Office: Thor: Ragnarok znovu vítězí (Box office)
Thor: Ragnarok obhájil první místo, zatímco ze dvou novinek nakonec Táta je doma 2 předběhl Vraždu v Orient expresu.

Box office: Thor u pokladen rázně zahromoval (Box office)
Nejnovější marvelovka Thor: Ragnarok neměla s otvírákem 121 milionů žádnou konkurenci. Jde o teprve devátý titul, který dokázal v listopadu otevřít nad hranicí 100 milionů.

TOP 20 ČR: Marvel vzal české Bajkery útokem (Top 20 ČR)
Marvel očekávaně obsadil první místo víkendové návštěvnosti s novinkou Thor: Ragnarok, která sesadila Bajkery obklíčené z druhé strany hororovým Jigsaw.

Box Office: Jigsaw vede slabý předhalloweenský víkend (Box office)
Jigsaw ovládl předhalloweenský víkend, druhý nejslabší víkend tohoto roku. Černá komedie George Clooneyho Suburbicon: Temné předměstí si příliš dobře nevedla.

TOP 20 ČR: čeští Bajkeři nečekaně dojeli na první místo (Top 20 ČR)
Česká komedie Bajkeři vstoupila ve čtvrtek do kin a nečekaně srazila severskou detektivku Sněhuláka, za tu se probojovala další novinka, a to katastrofický Geostorm: Globální nebezpečí.

Box Office: Boo 2! A Madea Halloween ovládl předhalloweenský víkend (Box office)
Bláznivá skoro halloweenská komedie Boo 2! A Madea Halloween černošského komika Tylera Perryho ovládla právě uplynulý víkend, v němž propadlo severské krimi Sněhulák.

TOP 20 ČR: severský Sněhulák zmrazil konkurenci (Top 20 ČR)
Z prvního místa hned po týdnu vymetla Blade Runner 2049 adaptace Nesbøho detektivky Sněhulák, i přes rozpačité ohlasy kritiků. Na třetí místo se nově vyhoupli animovaní poníci v My Little Pony Film.

Box Office: Víkendu dominovalo Všechno nejhorší (Box office)
Další nezávislý levný horor, Všechno nejhorší ovládl tržby právě uplynulého víkendu. Špatně si nevedl ani akční The Foreigner s Jackiem Chanem.

TOP 20 ČR: Blade Runner zajistil obměnu stupňů vítězů (Top 20 ČR)
Na špici žebříčku se po uplynulém víkendu neudržel žádný z předchozích filmů a zcela jej ovládly novinky vedené Blade Runnerem 2049 v patách s Esy z pralesa a filmem o přežití, Hora mezi námi.

Box Office: Blade Runner nenaplnil očekávání (Box office)
Sci-fi sequel Blade Runner 2049 ovládl víkendovou návštěvnost i přesto, že tak úplně nenaplnil odhady, které tipovaly, že Villeneuveův snímek otevře v rozmezí 45-50 milionů.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)