Kinopremiéry

Kinopremiéry: Kingsman a LEGO Ninjago prožívají zlaté časy ve zlatém kruhu (Kinopremiéry)
Jasnou jedničkou mezi aktuálními premiérami je pokračování akční dobrodružné komedie Kingsman s podtitulem Zlatý kruh. Děti určitě ocení i LEGO Ninjago film, zbytek novinek už je určen trochu náročnějšímu divákovi.

Kinopremiéry: Nejsledovanějšího amerického zabijáka a Projekt 100 spojuje víno (Kinopremiéry)
Díky Projektu 100, který do kin vrací několik sci-fi klasik, startuje tento týden hned dvanáct premiér. Žádná zásadně atraktivní mezi nimi ovšem není, takže nejlákavěji vypadá asi bourneovský thriller Americký zabiják.

Kinopremiéry: Po bouři přicházejí Terminátor, Neruda, Červená a To (Kinopremiéry)
První zářijový týden je v kinech tou nejočekávanější premiérou nová verze slavného hororu Stephena Kinga To. A rovnocennou konkurenci ani nemá, protože zbytek novinek je určen pro klubověji zaměřeného a náročnějšího diváka.

Kinopremiéry: Hurvínek a Loganovi parťáci mají tulipánovou horečku a sledují cestu času (Kinopremiéry)
Poslední srpnový den do kin vstupuje a prázdniny tak zakončí pětice novinek, z nichž tou nejzajímavější je hvězdně obsazená komedie Stevena Soderbergha Loganovi parťáci. Rodiny ale budou chodit asi hlavně na animovaného Hurvínka.

Kinopremiéry: Barry Seal plánuje velkou oříškovou loupež a míří k temné věži (Kinopremiéry)
Z trojice premiér měla být v tomto týdnu nejzásadnější ambiciózní kingovská adaptace fantasy Temná věž, po zdrcujících reakcích ale diváky asi bude více zajímat thriller Barry Seal: Nebeský gauner s Tomem Cruisem v hlavní roli.

Kinopremiéry: Zabiják a bodyguard přicházejí po strništi bos (Kinopremiéry)
Jasnou tuzemskou událostí poloviny srpna v kinech je premiéra svěrákovské komedie Po strništi bos, která je prequelem slavné Obecné školy. Jedinou konkurencí jí je akční komedie Zabiják & bodyguard.

Kinopremiéry: Zrození zla v podobě Anabelle, Emoji a Andreje Babiše (Kinopremiéry)
Z trojice aktuálních premiér nejvíce zaujme horor Annabelle 2, který se těší dobrým ohlasům a mohl by být černým koněm sezóny. Rodiny s dětmi určitě nepřehlédnou ani Emoji ve filmu, které nahlížejí do světa mobilních aplikací.

Kinopremiéry: Atomic Blonde bez lítosti bojuje se španělskou královnou, váženým občanem i křižáčkem (Kinopremiéry)
Druhá polovina prázdnin startuje v kinech kvartetem novinek, z nichž tou nejzajímavější je určitě akční snímek Atomic Blonde: Bez lítosti s Charlize Theron v hlavní roli. Do širší distribuce se též dostává české drama Křižáček.

Kinopremiéry: Baby Driver srdečně vítá druhou stranu naděje (Kinopremiéry)
Červenec v kinech ukončí trojice premiér, z nichž tou nejlákavější je nový počin uznávaného Edgara Wrighta Baby Driver. Milovníci evropské kinematografie určitě ocení i to, že po šesti letech se vrací oblíbený Aki Kaurismäki.

Kinopremiéry: Valerian letí do Dunkerku, města tisíce planet (Kinopremiéry)
Tento týden se v kinech ponese ve znamení premiéry válečného dramatu Dunkerk, s nímž bude Christopher Nolan bojovat nejen o přízeň diváků, ale určitě i o nějaké ceny. Bez ambicí není ani velkolepý francouzský snímek Luca Bessona.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)