Kinopremiéry

Kinopremiéry: Šmoulové našli úkryt v zoo, kde popírají holocaust, volají netvora a čtou Ghost in the Shell (Kinopremiéry)
Z desítky premiér, které zakončí březen v kinech, je hned polovina relativně divácky atraktivní. Tou nejzásadnější je rozhodně dlouho odkládaná hollywoodská verze mangy Ghost in the Shell se Scarlett Johansson v titulní roli.

Kinopremiéry: Život lví ženy je skryté zlo (Kinopremiéry)
Trochu slabší je aktuální dávka novinek v kinech, protože nestartuje žádný očekávaný hit. Širší pozornost by tak mohlo vzbudit snad jen sci-fi Život, zbytek už je určen spíše náročnějšímu publiku a fanouškům kapely Rammstein.

Kinopremiéry: Kráska potkává zvíře Rocca, poslouchá Rolling Stones a má díru v hlavě (Kinopremiéry)
Nejvýraznější premiérou tohoto týdne je rozhodně hraná adaptace disneyovské klasiky Kráska a zvíře, která prakticky nemá srovnatelnou konkurenci. Zbylou pětici totiž tvoří tři dokumenty a dvě evropská dramata.

Kinopremiéry: King Kong, Masaryk a Vladimír Mišík objevují Ostrov lebek (Kinopremiéry)
Jednoznačným tahákem z aktuálního kvarteta premiér je ambiciózní tuzemské drama Masaryk, které získalo dvanáct Českých lvů, což vyvolalo bouřlivou diskuzi. Snímek tak určitě zastíní i uvedení nové podoby legendárního King Konga.

Kinopremiéry: Wolverine stojí pevně a brousí drápy na Amadea a české muzzikanty (Kinopremiéry)
Jasným hitem je mezi prvními šesti březnovými premiérami loučení Hugha Jackmana s Loganem aka Wolverinem, na měsíc se pak do omezeného počtu kin vrací legendární Amadeus. Zbylé novinky už nejsou na první pohled tak atraktivní.

Kinopremiéry: John Wick střílí po oscarovkách a bábě z ledu (Kinopremiéry)
Nejkratší měsíc v roce zakončí v kinech osmička premiér, z níž dramata Moonlight a Lion budou bojovat o Oscary. Tou nejatraktivnější ale bude asi pokračování akčního Johna Wicka, nechybí ovšem ani nový počin Bohdana Slámy.

Kinopremiéry: Zlatým lékem na život v Trainspottingu je mlčení (Kinopremiéry)
Tento týden je v kinech ve znamení zajímavých projektů a návratů. Po jedenadvaceti letech se představí druhý Trainspotting, svůj vysněný film Mlčení uvede Martin Scorsese a společnost jim dělá třeba ještě thriller Lék na život.

Kinopremiéry: (LEGO) Batman v odstínech temnoty (Kinopremiéry)
Zajímavý a trošku nerovný souboj proběhne tento týden v tuzemských kinech. Christianu Greyovi z Padesáti odstínů temnoty se totiž postaví sám Bruce Wayne alias Batman, i když jen z Lega. Nikdo další už se do této bitvy nezapojí.

Kinopremiéry: Jackie bloudí v kruzích a hledá místo u moře (Kinopremiéry)
Z kvinteta vesměs zajímavých aktuálních premiér vynikají dvě dramata, která budou koncem měsíce bojovat o Oscary, a to Místo u moře a životopisná Jackie s Natalií Portman. Hororové diváky pro změnu potěší návrat amerických Kruhů.

Kinopremiéry: Zakladatel a spojenci se milují modře a plní psí poslání (Kinopremiéry)
První měsíc roku uzavírá v kinech osm novinek, z nichž k těm nejatraktivnějším patří dramata Spojenci a Zakladatel, po letech se také rozloučí sága Resident Evil. Tuzemské luhy a háje reprezentuje komedie Miluji tě modře.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)