Kinopremiéry

Kinopremiéry: Pračlověk vede na hoře skrytou válku s hmyzem (Kinopremiéry)
V osmičce posledních únorových premiér nenajdete žádnou zásadní, je mezi ní ale několik oscarových kandidátů. K těm nejvýraznějším určitě patří hvězdně obsazené novinářské drama Stevena Spielberga Akta Pentagon: Skrytá válka.

Kinopremiéry: Ewa Farna a Black Panther hledí do tváře vody (Kinopremiéry)
Blockbusterová sezóna začíná v roce 2018 už v polovině února, kdy do kin vtrhne marvelovka Black Panther s prvním černošským hlavním hrdinou. Její nejzajímavější alternativou je na třináct Oscarů nominované fantasy Tvář vody.

Kinopremiéry: Alenka a potvora se ocitají v zemi zázraků, kde hledají padesát odstínů svobody (Kinopremiéry)
Jelikož se blíží Valentýn, do kin znovu vstupuje pan Grey. Padesát odstínů svobody celou trilogii uzavírá, takže si většina mužské populace může na chvíli oddechnout. Jejich konkurenci představuje jen čtveřice evropských snímků.

Kinopremiéry: Prezident Blaník drží nit z přízraků a čeká na happy end (Kinopremiéry)
Začátek února je v tuzemských kinech ve znamení premiéry očekávaného dramatu Paula Thomase Andersona Nit z přízraků, po němž chce ukončit kariéru Daniel Day-Lewis. Diváky by ale mohla potěšit i ryze česká satira Prezident Blaník.

Kinopremiéry: Vincent s láskou hledá v labyrintu všechny prachy světa (Kinopremiéry)
Poslední sedmička lednových premiér je z ranku těch slabších, protože jednoznačný divácký hit v ní nenajdete. Publikum se pokusí oslovit třeba závěrečný díl trilogie Labyrint nebo drama Všechny prachy světa Ridleyho Scotta.

Kinopremiéry: Zoufalý a nemilovaný Coco je cizincem ve vlaku, v němž míjí tři billboardy (Kinopremiéry)
V tomto týdnu vstupuje do kin pět premiér, z nichž hned čtyři jsou poměrně atraktivní a silné. Tou jasně nejzajímavější ovšem zůstává komediální drama Tři billboardy kousek za Ebbingem, které bodovalo na Zlatých glóbech

Kinopremiéry: Zmenšený Churchill prožívá nejtemnější hodinu (Kinopremiéry)
Největším tahákem premiérově chudšího týdne je britské drama Nejtemnější hodina, v němž hlavní roli Winstona Churchilla ztvárnil Gary Oldman. Jedinou konkurencí mu je komediální sci-fi drama Zmenšování Alexandera Paynea.

Kinopremiéry: Odnikud přichází Čertoviny, které roztáčejí kolo zázraků a hrají velkou hru (Kinopremiéry)
Rok 2018 začíná v tuzemských kinech hodně zostra, protože k největším lákadlům prvního týdne patří dvě potenciální oscarovky - dramata Velká hra a Odnikud. Diváckým hitem se ale takřka jistě stane Troškova pohádka Čertoviny.

Kinopremiéry: Největší showman McEnroe a kliďas Borg jsou ztraceni v džungli (Kinopremiéry)
Konec roku 2017 je v kinech ve znamení trojice novinek, které mají solidní divácký potenciál. Muzikálové fandy přiláká Největší showman, milovníky dobrodružství survival Ztracen v džungli a sportovní příznivce drama Borg/McEnroe.

Kinopremiéry: Ferdinand s cukrářem ladí ve Špindlu a hrají Jumanji (Kinopremiéry)
Výčet předvánočních premiér neskrývá žádnou zásadní událost, ale opírá se spíše o "filmy pod radarem", které by mohly ukrátit čekání na slavnostní večer. Rodiny tak mohou vyrazit na nové Jumanji nebo animák Ferdinand.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení