Kinopremiéry

Kinopremiéry: Táta je tady doma a hraje si se smrtí (Kinopremiéry)
Předposlední listopadový týden je premiérově jeden z nejslabších minimálně druhé poloviny roku. Vždyť těmi nejatraktivnějšími novinkami jsou zřejmě podprůměrná komedie Táta je doma 2 a dle všeho zbytečný remake Hráčů se smrtí.

Kinopremiéry: Liga spravedlnosti je v šoku z nepřesaditelného nápadníka (Kinopremiéry)
Jasnou událostí poloviny listopadu je v kinech uvedení očekávané Ligy spravedlnosti, která je zároveň poslední velkou komiksovou premiérou roku. Ta samozřejmě zastíní i francouzskou komedii a zakončení trilogie Zahradnictví.

Kinopremiéry: Maxinožka z temného předměstí vyšetřuje vraždu v Orient expresu (Kinopremiéry)
Nová a hvězdně obsazená verze slavné Vraždy v Orient expresu v režii Kennetha Branagha je nejlákavější novinkou pro tento týden. V něm startuje i černá komedie Suburbicon podle scénáře bratří Coenů, kterou natočil George Clooney.

Kinopremiéry: Milada zabila posvátného jelena a prožila všechno nejhorší (Kinopremiéry)
Dušičkový týden je v tuzemských kinech trošku slabší, protože z pěti novinek je nejatraktivnější nízkorozpočtový horor Všechno nejhorší. Největší divácké ambice ale určitě má české drama Milada o pohnutém osudu političky Horákové.

Kinopremiéry: Thor a Jigsaw překročili čáru, aby strávili den na zázračné planetě (Kinopremiéry)
Říjen v kinech uzavře šestice premiér, z nichž tou nejvýraznější je určitě třetí Thor s podtitulem Ragnarok. Po osmi letech se na plátna kin také vrací skládačkový vrah Jigsaw, zajít můžete i na chválený slovenský thriller Čára.

Kinopremiéry: Před globálním nebezpečím chrání bajkery matka! (Kinopremiéry)
Ač do kin aktuálně vstupuje sedm premiér, široce atraktivní jsou vlastně jen dvě, a to psychologický snímek Darrena Aronofského matka! a katastrofické sci-fi Geostorm. Divácky navštěvovaná bude zřejmě i tuzemská komedie Bajkeři.

Kinopremiéry: Uprostřed čtverce stojící sněhulák má osm hlav šílenství a poskytuje alibi na klíč (Kinopremiéry)
Jasnou jedničkou mezi aktuálními premiérami je hollywoodská adaptace literárního bestselleru Nora Jo Nesbøho Sněhulák. Konkurovat mu nic nemůže, protože zbytek už je tvořen většinou evropskými a náročnějšími klubovými filmy.

Kinopremiéry: Mezi Blade Runnerem a Hansem Zimmerem je hora, na níž má svatbu Hladový Bizon (Kinopremiéry)
Jasnou událostí čtyřicátého premiérového týdne je pokračování legendární sci-fi Blade Runner, které přichází po pětatřiceti letech. Ti, které nechává chladnými, ale nemusí zoufat, protože zbylá sedmička novinek je dost pestrá.

Kinopremiéry: Dezertér má mámu z basy a probouzí se u Wind River (Kinopremiéry)
Jasnou jedničkou posledních zářijových premiér je thriller Wind River, který vyhrál diváckou cenu v Karlových Varech. Největší konkurencí mu bude prostřední díl tuzemské trilogie Zahradnictví s podtitulem Dezertér.

Kinopremiéry: Kingsman a LEGO Ninjago prožívají zlaté časy ve zlatém kruhu (Kinopremiéry)
Jasnou jedničkou mezi aktuálními premiérami je pokračování akční dobrodružné komedie Kingsman s podtitulem Zlatý kruh. Děti určitě ocení i LEGO Ninjago film, zbytek novinek už je určen trochu náročnějšímu divákovi.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)