Kinopremiéry

Kinopremiéry: Piráti z Karibiku zažívají Salazarovu pomstu a tančí balet (Kinopremiéry)
Premiérově chudší květen uzavírají v kinech pouhé dvě novinky. Jednou z nich je ale pátý díl Pirátů z Karibiku, což znamená, že o potenciální divácký hit nouze nebude. Jeho jedinou konkurencí je komorní francouzské baletní drama.

Kinopremiéry: Vetřelec si pod hladinou píše sibiřský deník (Kinopremiéry)
Jednoznačnou premiérou týdne a možná i celého měsíce je příspěvek do vetřelčí ságy, který má podtitul Covenant. Srovnatelnou konkurenci nemá, protože zbývající tři novinky už cílí na specifičtěji zaměřeného diváka.

Kinopremiéry: Klient král Artuš se ocitá na mléčné dráze (Kinopremiéry)
Nejvýraznější premiérou tohoto týdne je nová verze mýtu o králi Artušovi v režii Guye Ritchieho. Společnost jí pak až na jednu výjimku dělají zajímavě vypadající autorské snímky od poměrně známých a oblíbených tvůrců.

Kinopremiéry: Strážci Galaxie míří na ministerstvo lásky (Kinopremiéry)
Strážci Galaxie startují svou pouť v tuzemských kinech, což znamená, že zásadnější konkurence vyklízí pole. Společnost jim tak v tomto týdnu dělají z novinek pouze dvě evropská dramata a záznam koncertu legendárních Depeche Mode.

Kinopremiéry: Neznámá dívka utíká z kruhu a míří do zahradnictví (Kinopremiéry)
Těsně před pálením čarodějnic si můžete v kinech vybrat ze sedmi novinek, které jsou příjemně zkombinované a různorodé. Nejvíc diváků asi zaujmou sci-fi thriller The Circle, úspěšný horor Uteč a první díl trilogie Zahradnictví.

Kinopremiéry: Mimi šéf objevil ztracené město Z a provedl v něm loupež ve velkém stylu (Kinopremiéry)
Po Velikonocích odstartuje v kinech hned osm novinek, z nichž ale žádná není jasným diváckým tahákem. Největší pozornost nejspíš vzbudí dobrodružné drama Ztracené město Z, krimikomedie Loupež ve velkém stylu a animovaný Mimi šéf.

Kinopremiéry: Špunti na vodě skládají rychle a zběsile zkoušku z dospělosti (Kinopremiéry)
Jasnou premiérou týdne je tentokráte osmé pokračování akční série Rychle a zběsile, které je taktéž jedinou hollywoodskou novinkou. V tuzemsku jí bude z hlediska diváckého zájmu konkurovat jen domácí komedie Špunti na vodě.

Kinopremiéry: Strážci vesmíru putují za tučňáky a vyznávají raw stravu (Kinopremiéry)
Snímky, které tento týden rozšíří programy kin, nevypadají na první pohled úplně lákavě, protože povětšinou jde o evropské žánrovky určené náročnějšímu publiku. Mezi nimi se vymyká nová verze kdysi slavných Strážců vesmíru

Kinopremiéry: Šmoulové našli úkryt v zoo, kde popírají holocaust, volají netvora a čtou Ghost in the Shell (Kinopremiéry)
Z desítky premiér, které zakončí březen v kinech, je hned polovina relativně divácky atraktivní. Tou nejzásadnější je rozhodně dlouho odkládaná hollywoodská verze mangy Ghost in the Shell se Scarlett Johansson v titulní roli.

Kinopremiéry: Život lví ženy je skryté zlo (Kinopremiéry)
Trochu slabší je aktuální dávka novinek v kinech, protože nestartuje žádný očekávaný hit. Širší pozornost by tak mohlo vzbudit snad jen sci-fi Život, zbytek už je určen spíše náročnějšímu publiku a fanouškům kapely Rammstein.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)