Kinopremiéry

Kinopremiéry: Valerian letí do Dunkerku, města tisíce planet (Kinopremiéry)
Tento týden se v kinech ponese ve znamení premiéry válečného dramatu Dunkerk, s nímž bude Christopher Nolan bojovat nejen o přízeň diváků, ale určitě i o nějaké ceny. Bez ambicí není ani velkolepý francouzský snímek Luca Bessona.

Kinopremiéry: Válka o planetu opic skončí podle oklamaného Daliborka pěkně blbě (Kinopremiéry)
Krátce po skončení festivalu v Karlových Varech obohatí kina hned několik filmů, které na něm bylo možno vidět. Jasnou premiérou týdne je ovšem sci-fi Válka o planetu opic, zájem určitě vzbudí i kontroverzní tuzemský dokument.

Kinopremiéry: Spider-Man se v utajení vrací domů (Kinopremiéry)
První červencový a sváteční týden je ve znamení pouhých dvou premiér, z nichž ale nejnovější verze Spider-Mana s podtitulem Homecoming má ty nejvyšší finanční ambice. Společnost jí pak dělá staromilský britský thriller V utajení.

Kinopremiéry: Já, padouch bere úplně všechno (Kinopremiéry)
Den před koncem školního roku vstupují do kin dvě novinky, jejichž divácké cílovky jsou zcela rozdílné. Zatímco na třetí díl série Já, padouch půjdou hlavně rodiny s dětmi, romance Všechno, úplně všechno je určena teenagerům.

Kinopremiéry: Transformers stíhají posledního rytíře a holky na tahu (Kinopremiéry)
Pátý díl Transformers s podtitulem Poslední rytíř ovládne tento týden tuzemská kina. Srovnatelnou konkurenci nemá, neboť komedie Holky na tahu nevypadá nikterak zajímavě a zbylá premiéra je vysloveně do počtu.

Kinopremiéry: Auta a Pobřežní hlídka uhánějí extrémní rychlostí a přivážejí trpkou úrodu (Kinopremiéry)
Premiérově slabší je polovina června v tuzemských kinech, neboť do nich vstupují čtyři novinky, jejichž kvalita asi nebude nijak zvlášť valná. Nejvíce diváků ale nejspíš přilákají nová Pobřežní hlídka a třetí Auta.

Kinopremiéry: Mumie a Smrtihlav stíhají krále Belgičanů (Kinopremiéry)
Ze čtveřice aktuálních premiér jednoznačně vyčnívá nová a velkolepá verze stařičkého hororu Mumie, v níž si zahrál Tom Cruise. Našince asi bude též zajímat i další zahraniční film, který se zabývá atentátem na Heydricha.

Kinopremiéry: Wonder Woman putuje z Paříže do Paříže a hledá zabijáky z maloměsta (Kinopremiéry)
Na den dětí odstartují v kinech čtyři novinky, z nichž ta nejvýraznější je opět komiksovka, tentokrát Wonder Woman, která by ráda představila silnou ženskou hrdinku. A pole působnosti má volné, neboť srovnatelnou konkurenci nemá.

Kinopremiéry: Piráti z Karibiku zažívají Salazarovu pomstu a tančí balet (Kinopremiéry)
Premiérově chudší květen uzavírají v kinech pouhé dvě novinky. Jednou z nich je ale pátý díl Pirátů z Karibiku, což znamená, že o potenciální divácký hit nouze nebude. Jeho jedinou konkurencí je komorní francouzské baletní drama.

Kinopremiéry: Vetřelec si pod hladinou píše sibiřský deník (Kinopremiéry)
Jednoznačnou premiérou týdne a možná i celého měsíce je příspěvek do vetřelčí ságy, který má podtitul Covenant. Srovnatelnou konkurenci nemá, protože zbývající tři novinky už cílí na specifičtěji zaměřeného diváka.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)