Aktuální články

Jared Leto pracuje pro Yakuzu v traileru jako The Outsider (Trailery)
Jared Leto hraje uvězněného amerického vojáka, který se dá do služeb japonské Yakuzy v thrilleru The Outsider. Podívejte se na jeho trailer.

Bond 25: Danny Boyle jako režisér? (Zprávy)
Oscarový režisér filmu Milionář z chatrče Danny Boyle bude možná režírovat pětadvacátou bondovku. Překvapivou zprávu přinesl zahraniční server Variety.

71. ceny BAFTA rozdány, nejlepším filmem Tři billboardy (Zprávy)
Letošní ceny britské filmové a televizní akademie - BAFTA - jsou rozdány. Ve dvaceti třech kategoriích bodovaly úspěšné snímky jako Tvář vody nebo Nejtemnější hodina. Celkem pět ocenění získalo drama Tři billboardy kousek za Ebbingem.

Gringo: Zelená pilule: akční komedie v traileru (Trailery)
Do kin míří v dubnu nová akční komedie Gringo: Zelená pilule, v níž hraje celá plejáda hvězd v čele s Charlize Theron nebo Davidem Oyelowem. Podívejte se na ni v traileru.

Oscar 2018: Nejlepší herec v hlavní a vedlejší roli (Publicistika)
Favoritem letošního ročníku v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli je Gary Oldman za ztvárnění Winstona Churchilla v dramatu Nejtemnější hodina. V kategorii nejlepší herec ve vedlejší roli to je Sam Rockwell za film Tři billboardy kousek za Ebbingem.

Cobra Kai: Karate Kid se vrací v prvním traileru (Trailery)
Oba hlavní protagonisté osmdesátkového akčního dramatu Karate Kid, Johnny Lawrence a Danny LaRusso se vrací v YouTube sérii Kobra Kai. Podívejte se na ni v traileru.

Arnold Schwarzenegger se přidává k obsazení Kung Fury (Zprávy)
Arnold Schwarzenegger si zahraje v celovečerní verzi krátkého filmu Kung Fury, který se před třemi lety stal fenoménem serveru YouTube.

Ready Player One: Hra začíná ve finálním velkolepém traileru (Trailery)
Studio Warner Bros. zveřejnilo finální trailer očekávané knižní adaptace Ready Player One, kterou natočil Steven Spielberg. Sci-fi blockbuster nabízí hlavně spoustu popkulturních odkazů a velkolepou akci.

TV tipy: Hodný dinosaurus a učitelka hledají své mládí v srdci moře (TV tipy)
Po dvou slabých týdnech televize konečně ožívají a nabízí hned několik zajímavých a atraktivních premiér. Mezi nimi vynikají pixarovka Hodný dinosaurus, Sorrentinovo drama Mládí, dobrodružné V srdci moře a Hřebejkova Učitelka.

Recenze: Ručně animovaný Pračlověk je nejslabší film studia Aardman (Premiéry)
Film o pralidech, kteří zaspali dobu bronzovou a musejí se naučit hrát fotbal, aby zachránili svůj domov, bohužel selhává nejen v rámci práce s postavami a s fikčním světem, ale i z hlediska humoru.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení