Fotogalerie

První foto: ústřední dvojice Padesáti odstínů šedi (Fotogalerie)
Šachování kolem připravované adaptace kontroverzního erotického betsselleru Fifty Shades of Grey je u konce. Tvůrci konečně našli představitele ústřední dvojice, kterou si můžete prohlédnout na nových fotografiích.

Lego příběh odhaluje dva nové plakáty (Fotogalerie)
Vitruvius a Benny jsou jména postaviček, jimž v chystaném LEGO-snímku propůjčí své hlasy Morgan Freeman a Charlie Day. Podívejte se, jak vypadají na dvou nejnovějších plakátech.

Toy Story of Terror: várka nových fotografií (Fotogalerie)
Pixar pokračuje v úspěšné sérii animáků Toy Story. Speciál s názvem "Toy Story of Terror" s hvězdným obsazením je určen zatím jen pro televizní obrazovky. Podívejte se na nejnovější fotografie...

Caesar se představuje na první fotce z dvojky Opic (Fotogalerie)
Práce na Dawn of the Planet of the Apes pokračují a studio vypustilo do světa první oficiální fotografii, na které Caesar v podání Andyho Serkise táhne do boje. Co na něj říkáte?

Plakáty z Comic-Conu: Jak vycvičit draka 2, The Worlds End, The Walking Dead (Fotogalerie)
Pořadatelé Comic-Conu nás nepřestávají zásobovat návrhy plakátů k připravovaným snímkům. Tentokrát se můžete podívat na postery k filmům Jak vycvičit draka 2, The Worlds End a čtvrté sérii The Walking Dead

Comic-Con přináší banner k remaku Carrie (Fotogalerie)
Vizuální nálož z Comic-Conu směle pokračuje dál. Tentokrát nabízíme ochutnávku z hororového soudku - kromě nového banneru přinášíme i pár informací.

Dwayne Johnson se představuje fotkách jako Herkules (Fotogalerie)
Natáčení snímku Bretta Ratnera Hercules se rozjíždí a představitel titulní role Dwayne Johnson se nám ukazuje na další fotografii.

Já padouch 2: 25 nových fotek a 7 klipů (Fotogalerie)
Studio Universal tento týden zveřejnilo nálož nových fotografií a klipů z chystaného sequelu úspěšného animáku Já padouch - a rozhodně jimi nešetří. Všechny pohromadě si je můžete prohlédnout v článku.


Články: další

© 2000-2018, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení