Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Novinky na DVD: 41. týden

Novinky na DVD: 41. týden

Vydáno: 10.10.2010 06:00 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Daniel Patras

Kolekce a edice, těmi je výběr novinek na DVD v týdnu od 11. října přímo zamořen. Ale smlsneme si i na Greengrassově Zelené zóně nebo na časem prověřeném Excaliburu a Čarodějkách z Eastwicku, poprvé v českém dabingu.

SDÍLET:    
DVD NOVINKY
Zelená zónaZelená zóna (Bontonfilm)
žánr: drama / válečný / akční / thriller
USA / Velká Británie / Francie / Španělsko, 2010, 110 min.
Režie: Paul Greengrass
Hrají: Matt Damon, Greg Kinnear, Amy Ryan, Jason Isaacs, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Antoni Corone
Info o filmu: Paul Greengrass pokračuje i ve svém novém filmu ve stylu nastoleném v sérii o Jamesi Bourneovi a vzal si na to znovu Matta Damona, tentokrát v roli velitele Millera. Ten se dostává do Iráku, je rok 2003 a právě propukává válečný konflikt. Úkol zní jasně: najít zbraně hromadného ničení vyvíjené Saddámem Hussajnem. Místo toho však odhaluje spiknutí sahající až do nejvyšších pater společnosti a velitel Miller zjišťuje, že věřit nejde nikomu a už vůbec ne těm, kteří se tváří jako přátelé.
Bonusy: komentář režiséra Paula Greengrasse a Matta Damona; vynechané scény s komentářem režiséra Paula Greengrasse a Matta Damona; Matt Damon: Připravený do akce – Jak se Matt Damon připravoval na svou roli.
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, polský 5.1
Titulky: české, anglické, řecké, hebrejské, polské
Obraz: 2.40:1, 16:9
Doporučená cena: 399 Kč. V obchodech od 11.10.2010.

ExcaliburExcalibur (Magic Box)
žánr: fantasy / dobrodružný / drama
USA, 1981, 135 min.
Režie: John Boorman
Hrají: Nigel Terry, Helen Mirren, Nicholas Clay, Cherie Lunghi, Nicol Williamson, Robert Addie, Gabriel Byrne, Liam Neeson, Corin Redgrave, Patrick Stewart, Ciarán Hinds, Brid Brennan, Charley Boorman
Info o filmu: Nejslavnější filmové zpracování artušovské legendy nepostrádá žádnou z podstatných složek z předlohy Sira Thomase Maloryho Le Morte Darthur. Dočkáme se tak Artuše, meče Excaliburu, kouzelníka Merlina, rytířů kulatého stolu a čarodějnice Morgany. Spolu s hereckým obsazením a bouřící Carminou Buranou skladatele Carla Orffa vytváří celek, který dnes patří do zlatého fondu.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český 2.0, anglický 5.1
Titulky: české, anglické
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 299 Kč. V půjčnovnách od 11.10.2010, v obchodech od 13.10.2010.

Čarodějky z EastwickuČarodějky z Eastwicku (Magic Box)
žánr: komedie / fantasy / horor
USA, 1987, 113 min.
Režie: George Miller
Hrají: Jack Nicholson, Cher, Susan Sarandon, Michelle Pfeiffer, Veronica Cartwright, Richard Jenkins, Carel Struycken, James Boyle, Corey Carrier
Info o filmu: Kdo jiný může hrát ďábla, než Jack Nicholson? A ten se role ujme tak, že ho nejde nemilovat. Zvlášť, když se shodou náhod (nebo ne?) střetne s moderními čarodějkami Cher, Susan Sarandon a Michelle Pfeiffer, které jsou zrovna osamělé a hledají muže svých snů. Rafinovaná fantasy komedie Čarodějky z Eastwicku je volnou adaptací románu Johna Updikea.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český 1.0, anglický 5.1
Titulky: české, anglické
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 299 Kč. V půjčovnách od 11.10.2010, v obchodech od 13.10.2010.

Vymítač ďábla Prodloužená verzeVymítač ďábla: Prodloužená režisérská verze (Magic Box)
žánr: horor / drama / thriller
USA, 1976, 127 min.
Režie: William Friedkin
Hrají: Elen Burstyn, Max Von Sydow, Lee J. Cobb, Kitty Winn, Jack MacGowran
Info o filmu: Nevinná dívka je posedlá děsivou bytostí. Na pomoc je povolána dvojice kněží, kteří se pokusí vymítit z dívky všechno zlo. Prodlouženou režisérskou verzi z roku 2000 nabízí kromě Blu-ray i formát DVD.
Bonusy: komentář Williama Friedkina; filmové upoutávky: Verze, kterou jste ještě neviděli, Náš nejhlubší děs; TV spoty: Nejnapínavější, Nejděsivější, Návraty; Rádiové spoty: Ďábel sám, Náš nejhlubší děs; Dokumenty: Peklo přichází: Jak se točil Vymítač ďábla, Místa natáčení: Georgetown tehdy a dnes, Tváře zla: Různé verze Vymítače ďábla; celovečerní dokument z roku 1998: Strach z Boha: Jak se točil Vymítač ďábla; galerie rozhovorů: Původní film, Schody do nebe, Konečné zúčtování
Zvuk: anglický 5.1, maďarský 2.S, polský 2.S, ruský 5.1
Titulky: české, arabské, bulharské, chorvatské, řecké, hebrejské, maďarské, islandské, polské, portugalské, rumunské, ruské, turecké, anglické pro neslyšící
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 199 Kč. V půjčovnách od 11.10.2010, v obchodech od 20.10.2010.

Dokonalá vraždaDokonalá vražda (Magic Box)
žánr: thriller / romantický / krimi
USA, 1998, 103 min.
Režie: Andrew Davis
Hrají: Michael Douglas, Gwyneth Paltrow, Viggo Mortensen, David Suchet, Sarita Choudhury, Will Lyman, Adrian Martinez, David Eigenberg
Info o filmu: V Dokonalé vraždě není nic tím, čím se zdá být. Ve volném zpracování Hitchockovy Vraždy na objednávku se Steven Taylor (Michael Douglas), Wallstreetský magnát, snaží tvářit jako oddaný manžel. Jeho žena (Gwyneth Paltrow) se zase snaží vypadat jako věrná manželka. Oboum se to nedaří. Jediný způsob, kterým dokáze Steven odvrátit konkurz po spekulacích na burze, je vražda manželky, na kterou si najme jejího milence Davida (Viggo Mortensen), což na první pohled vypadá jako Dokonalá vražda.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český 2.0, anglický 5.1
Titulky: české, anglické
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 299 Kč. V půjčovnách od 11.10.2010, v obchodech od 13.10.2010.

A.I. Umělá inteligenceA.I. Umělá inteligence (Magic Box)
žánr: drama / sci-fi / fantasy
USA, 2001, 140 min.
Režie: Steven Spielberg
Hrají: Haley Joel Osment, Jude Law, Brendan Gleeson, William Hurt
Info o filmu: Celá léta chtěl tento film natočit Stanley Kubrick. Nakonec ho přenechal Stevenu Spielbergovi, který vytvořil futuristickou vizi o malém dětském androidovi jménem David (Haley Joel Osment), do něhož je zabudována láska. Na to není jeho lidská rodina připravena, a tak ja David odkázán jen sám na sebe a v drsné realitě života se pokusí nalézt odpovědi na tajemství vlastní identity.
Bonusy: Jak vznikal film A.I. Umělá inteligence – dokument
Zvuk: Dolby Digital: český 2.0, anglický 5.1, maďarský 2.0, polský 2.0
Titulky: české, anglické, estonské, maďarské, lotyšské, polské
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 199 Kč. V půjčovnách od 11.10.2010, v obchodech od 20.10.2010.

Škola života Škola života (Bontonfilm)
žánr: drama
Velká Británie, 2009, 95 min.
Režie: Lone Scherfig
Hrají: Carey Mulligan, Peter Sarsgaard, Dominic Cooper, Rosamund Pike, Alfred Molina, Olivia Williams, Sally Hawkins, Cara Seymour, Matthew Beard, Emma Thompson
Info o filmu: Začínají divoká šedesátá léta, ale Beatles zatím zná jen málokdo. Šestnáctiletá studentka Jenny (Carey Mulligan) začíná poznávat své ženství, touží být zahalena v cigaretovém dýmu a usilovně pracuje na tom, aby se dostala na univerzitu v Oxfordu. To se všechno změní v momentě, kdy pozná tajemného muže středního věku (Peter Sarsgaard), a Jenny si začne místo obyčejné vysoké školy užívat školy života. Jak se to asi bude líbit jejímu přísnému otci Jackovi (Alfred Molina) ?
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český, anglický
Titulky: české
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 299 Kč. V obchodech od 11.10.2010.

Černý TulipánČerný Tulipán (HCE)
žánr: historický / dobrodružný / komedie
Francie / Itálie / Španělsko, 1964, 109 min.
Režie: Christian - Jaque
Hrají: Alain Delon, Virna Lisi, Akim Tamiroff, Lucien Callamand
Info o filmu: Černý tulipán je bandita. Postrach všech boháčů je sice odhalen jinak neschopným velitelem policie, ale nikdo mu nevěří. Když policista La Mouche Černého tulipána, hraběte de Saint Preux, zraní při potyčce, nemůže již hrabě na veřejnost. Proto pověří svého k nerozeznání podobného bratra Juliena, aby se za něj vydával. Julien však postupně zjistí, že jeho bratr není úplný svatoušek a čeká tak na něj zkouška jeho povahy a ideálů.
Bonusy: bez bonusů
Zvuk: český 2.0, francouzský 2.0
Titulky: české
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 99 Kč. V obchodech od 13.10.2010.

Noční můra v Elm StreetNoční můra v Elm Street (Magic Box)
žánr: fantasy / horor / thriller
USA, 2010, 92 min.
Režie: Samuel Bayer
Hrají: Jackie Earle Haley, Kyle Gallner, Rooney Mara, Katie Cassidy, Thomas Dekker, Kellan Lutz
Info o filmu: Remake jedné z ikon žánru hororu zrežíroval Samuel Bayer pod dohledem producenta Michaela Baye. Znovu se tedy podíváme na několik studentů, kterým se zdají hrůzostrašné sny o znetvořeném muži majícím nože místo prstů a brzy zjistí, že Freddy Krueger zařídí, aby se sny staly skutečností. Jedinou obranou tak je zůstat vzhůru.
Bonusy: Freddy Krueger znovuzrozen
Zvuk: (DD 5.1) český, anglický, maďarský
Titulky: české, maďarské, rumunské, anglické pro neslyšící
Obraz: 16:9
Doporučená cena: 399 Kč. V půjčnovách od 11.10.2010, v obchodech od 20.10.2010.

Pětka s hvězdičkouPětka s hvězdičkou (Bontonfilm)
žánr: Rodinný / Komedie
Československo, 1985, 74 min.
Režie: Miroslav Balajka
Hrají: Jan Hartl, Dušan Blaškovič, Iva Hüttnerová, Marian Zednikovič, Josef Pražmári, Václav Babka, Václav Sloup
V dětských rolích: Jan Bílek, Miroslav Kučera, Ladislav Vávra, Matouš Rajmont, Richard Krpal, Kateřina Filípková, Marie Komňacká
Info o filmu: Mladý učitel přichází do vesnice, kde narazí na pět mladých kluků. Ty jsou zrovna náhodou i žáky jeho nové třídy, ale to ještě netuší, že mu chlapci změní život. Kluci všechny své akce myslí v dobrém, vždycky se to však nějak zvrtne a učitel se na své žáky pěkně naštve. Zanedlouho to učitel přestane zvládat a začne zvažovat odchod na jinou školu. Děti by však o svého oblíbené kantora neradi přišli, a tak se rozhodnou, že mu najdou nevěstu. To už je však pro učitele příliš silná káva.
Bonusy: filmografie; fotogalerie; rozhovor
Zvuk: český 2.0
Titulky: české pro neslyšící
Obraz: 4:3
Doporučená cena: 299 Kč. V obchodech od 11.10.2010.

KOLEKCE 3 DVD NEJLEPŠÍ KOMEDIE S JIŘÍM SOVÁKEM
3 DVD s Jiřím SovákemKrátce po Ladislavu Smoljakovi se i Jiří Sovák dočkal mini kolekce čítající tři jeho velmi oblíbené komedie, ačkoliv otázku, zda se jedná skutečně o úzký výběr těch skutečně nejlepších komedií, necháme na Bontonfilmu, který kolekci vydává.
Což takhle dát si špenát (Bontonfilm)
žánr: komedie / sci-fi
Československo, 1977, 86 min.
Režie: Václav Vorlíček
Hrají: Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Michal Kocourek, Ondřej Hach, František Filipovský, Ivana Maříková, Petr Přívozník, Stella Zázvorková, Josef Somr, Eva Trejtnarová - Hudečková, Petr Kostka, Jaroslava Obermaierová a další
Marečku, podejte mi pero! (Bontonfilm)
žánr: komedie
Československo, 1976, 93 min.
Režie: Oldřich Lipský
Hrají: Jiří Sovák, Míla Myslíková, Jiří Schmitzer, Václav Lohniský, Iva Janžurová, Josef Kemr, Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, František Kovářík, Josef Abrhám st., Taťjana Medvecká a další
Zabil jsem Einsteina, pánové... (Bontonfilm)
žánr: sci-fi / komedie
Československo, 1969, 95 min.
Režie: Oldřich Lipský
Hrají: Jiří Sovák, Jana Brejchová, Lubomír Lipský st., Iva Janžurová, Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý, Svatopluk Beneš, Jan Libíček, Viktor Maurer, Miloš Kopecký, Stella Zázvorková, Oldřich Musil, Josef Hlinomaz, Karel Effa, Josef Bláha, Josef Kemr a další
Zvuk: český 2.0
Titulky: české
Obraz: 4:3
Doporučená cena: 299 Kč. V obchodech od 11.10.2010.

DÁLE VYCHÁZÍ
Chrysalis (HCE)
Hannah Montana - Kompletní 3.série (Magic Box)
Muhammad Ali: Tváří v tvář (HCE)
Past na lásku (HCE)
Sonny Liston: Těžká váha (Magic Box)
Tom a Jerry: Výroční Deluxe edice (Magic Box)

Filmové edice

Následují tři rozsáhlé edice Magic Boxu plné těch nejúspěšnějších filmů, které kdy spatřily temnotu kin, rozdělené podle jednotlivých distribučních společností a prodávané za zvýhodněnou cenu.

EDICE PARAMOUNT STARS
Transformers: Pomsta poražených
Star Trek
Forrest Gump
Zachraňte vojína Ryana
G. I. Joe
Svědek
Maratónec
Strážci - Watchmen
Iron Man
Kmotr 1, 2, 3
Indiana Jones 1, 2, 3, 4
Doporučená cena: 199 Kč za kus. V obchodech od 13.10.2010.

VELKÁ FILMOVÁ EDICE
Armageddon
Con Air
Nebezpečné myšlenky
Déjà Vu
Nepřítel státu
60 sekund
Lovci pokladů SE
Lovci pokladů: Kniha tajemství
Pretty Woman
Skála SE
Šestý smysl
Zelená karta
Těžká váha
Pearl Harbor
Král Artuš
Doporučená cena: 199 Kč za kus. V obchodech od 13.10.2010.

KOLEKCE WARNER BESTSELLERS
Osobní strážce
Strašák
Zrození šampióna
Batman začíná
Pán prstenů 1, 2, 3
Poslední skaut
Andělé v Americe
Všichni prezidentovi muži
Ostrov
Přelet nad kukaččím hnízdem
Vítězové a poražení
Dokonalá bouře
Doporučená cena: 199 Kč za kus. V obchodech od 13.10.2010.


NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Searching 9/10
Za horizontem: Searching je brilantním internetovým thrillerem Nováček Aneesh Chaganty natočil brilantní napínavý internetový thriller Searching, v němž zoufalý otec pátrá po své zmizelé dceři. čtěte zde
Vydáno: 21.10.2018 19:52 v sekci Recenze | Za horizontem
0
Mars 1/10
Recenze: Bizarní komedie Mars je vypravěčsky rozpadlým nepodařeným škvárem Česká komedie Benjamina Tučka, která vypráví o české expedici na Mars, je historicky prvním filmem natáčeným ve skutečném americkém simulátoru pobytu na Marsu. To je ale také to jediné, co jí lze přičíst k dobru. čtěte zde
Vydáno: 21.10.2018 08:00 v sekci Recenze | Premiéry
4
Apostle 8/10
Za horizontem: Apostle je drsný okultní thriller Gareth Evans se vrátil s mysteriózním thrillerem Apostle. Dan Stevens se v něm vydává najít svou sestru, kterou unesl tajemný ostrovní kult. čtěte zde
Vydáno: 20.10.2018 21:38 v sekci Recenze | Za horizontem
0
Tina a Vore 7/10
Recenze: Tina a Vore je největší letošní filmovou festivalovou kuriozitou Švédský multižánrový mix, kombinující temnou skandinávskou krimi s bestiální romancí a fantasy mytologií, výstředně reflektuje na příběhu dvou podivných hrdinů vztah společnosti k menšinám a otázku pohlavní a sexuální... čtěte zde
Vydáno: 20.10.2018 08:00 v sekci Recenze | Premiéry
0
Téma: Série Halloween od nejhoršího k nejlepšímu
Téma: Série Halloween od nejhoršího k nejlepšímu V kinech se právě hraje nejnovější díl hororové série Halloween, která započala v roce 1978 stejnojmenným legendárním filmem Johna Carpentera. V tomto článku si seřadíme všech jedenáct dílů od nejhoršího k nejlepšímu. čtěte zde
Vydáno: 19.10.2018 19:20 v sekci Články | Publicistika
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Top 10: filmy o boxu (06.10.2018 11:00 v Články | Publicistika)
- 30 kultovních filmů, na které nelze zapomenout (26.08.2018 12:00 v Články | Publicistika)
- Recenze: České drama Úsměvy smutných mužů káže o nebezpečnosti alkoholu (12.07.2018 07:00 v Recenze | Premiéry)
- Whitney: Trailer dokumentu o Whitney Houston (30.04.2018 12:22 v Novinky | Trailery)
- Top 12: Filmy Miloše Formana (29.04.2018 11:30 v Články | Publicistika)
- Star Trek 4 bude režírovat žena (27.04.2018 07:52 v Novinky | Zprávy)
- Zemřel režisér Miloš Forman (14.04.2018 08:14 v Novinky | Zprávy)
- Top 10: Nejlepší filmy Stevena Spielberga (04.04.2018 11:44 v Články | Publicistika)
- Recenze: Ready Player One: Hra začíná – „geekařská sci-fi od vedle“ (27.03.2018 09:00 v Recenze | Premiéry)
- Recenze: Akta Pentagon: Skrytá válka – novináři vrací úder (21.02.2018 09:00 v Recenze | Premiéry)
- Téma: Nejočekávanější filmy roku 2018, část 1. (14.01.2018 10:02 v Články | Publicistika)
- R.I.P.: Hvězdy, které nás v roce 2017 opustily (24.12.2017 09:37 v Novinky | Zprávy)
- Tarantinův Star Trek získal scenáristu (22.12.2017 09:37 v Novinky | Zprávy)
- George Clooney kšeftuje s Netflixem (18.12.2017 14:04 v Novinky | Zprávy)
- Natočí Quentin Tarantino nový Star Trek? (06.12.2017 11:25 v Novinky)
- Druhé To má datum premiéry (26.09.2017 15:57 v Novinky | Zprávy)
- Box office: Druhý Kingsman přebírá vedení (25.09.2017 07:30 v Komentáře | Box office)
- Box office: To se vznáší nad novinkami (18.09.2017 07:30 v Komentáře | Box office)
- Box Office: Horor To trhal kasovní rekordy (11.09.2017 07:30 v Komentáře | Box office)
- Netflix chystá prequel o sestře Ratchedové (09.09.2017 17:00 v Novinky | Zprávy)

PREMIÉRA TÝDNE   42/2018

Halloween
7/10

Nový Halloween je přímým pokračováním původního Halloweenu z roku 1978, které konečně přichází s důstojným završením série a zadostiučiněním pro postavu hlavní hrdinky v podání Jamie Lee Curtis.

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

ČESKÉ TRAILERY

Star Wars: Síla se probouzí
V kinech od 17.12.2015
Jak básníci čekají na zázrak
V kinech od 14.04.2016
Captain America: Občanská válka
V kinech od 05.05.2016

NOVÉ FOTOGRAFIE

Zlatý podraz (1x)
Když draka bolí hlava (1x)
Nebezpečná laskavost (1x)
Dogman (1x)
Johnny English znovu zasahuje (1x)
Searching (6x)
Apostle (6x)
Monster Party (1x)
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2018 IMEG s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver