Sledujte filmserver.cz také na Facebooku!
Přihlásit Přihlásit přes Facebook | Registrovat
Soutěž o auto, zájezdy, notebooky - www.POJISTENI.cz
BD a DVD tipy: Terminátor bez kalhot a Mimoni na šibenici

BD a DVD tipy: Terminátor bez kalhot a Mimoni na šibenici

Vydáno: 04.11.2015 17:45 v sekci Radar | BD a DVD tipy - Marek Slovák

Dlouho očekávané tituly se na nosiče pro domácí kino dostávají až v druhé polovině listopadu. Do té doby si budete muset vystačit s nepovedeným rodinným filmem (Mimoni) a hororem (Šibenice) plus příjemným překvapením (Bez kalhot XXL).

SDÍLET:    
Mimoni (Bontonfilm)
BD obal filmu Mimoni / Zlo. Esenciální zlo. Mimoni po něm pátraji po staletích, aby mu sloužili. Nalezli ho ve filmu, který je spin-off prequelem k Já, padouch. Označení "esenciální zlo" není jenom cílem žlutých milovníků banánů, jejichž hatmatilka je kombinací angličtiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Je zaroveň hodnocením výsledného díla, které zvolilo ten nejhorší možný přístup. Namísto zachování původní poetiky, dané skečovitostí a nemluvností, se tvůrci snaži provázat sérii epizodek do soudržného, příčinně rozvíjeného celku se zápletkou s předvídatelným vývojovým vzorcem, což se jim katastrofálním způsobem nedaří. A pak je zde problém v zacílení na publikum. Na jednu stranu se valná většina gagů sestává z humoru pro nejmenší, na druhou se urážlivým způsobem kumulují nejhorší možné genderové, rasové, etnické aj. stereotypy, které mají být pouze pro pobavení a nijak nápaditě se s nimi nepracuje. Mimoni jsou nejenom nepovedeným prequelovým spin-offem, ale i ofenzivně blbým dílem. 
 
Bonusy (2D BD): Kolem světa - interaktivní mapa. Co se skrývá za brýlemi. Příběh Mimoňů. Rolničky ve stylu Mimoňů.
Obraz (2D BD): 16:9 / Full HD / 1.85:1.
Zvuk (2D BD): Dolby Atmos 7.1 anglicky, Dolby Digital 5.1 česky, slovensky, bulharsky, dánsky, finsky, norsky, portugalsky, slovinsky, švédsky. 
Titulky (2D BD): české, anglické (pro neslyšící), bulharské, dánské, fi nské, norské, portugalské, slovinské, švédské.

Bonusy (3D BD): -.
Obraz (3D BD): 16:9 / Full HD / 1.85:1 (3D)..
Zvuk (3D BD): Dolby Atmos anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, portugalsky, španělsky, korejsky, čínsky, thajsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over). 
Titulky (3D BD): české, anglické (pro neslyšící), portugalské, španělské, čínské, korejské, polské, thajské.

Bonusy (DVD): Rolničky ve stylu Mimoňů.
Obraz (DVD): 16:9 / 1.85:1.
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, slovensky, hebrejsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, hebrejské.

Doporučená cena: 299 Kč (2x BD - 2D a 3D). V obchodech od 4. listopadu 2015.

BD upoutávka na film Mimoni (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Šibenice (Magic Box)
BD obal filmu Šibenice / The GallowsKoncept found footage je založen na tom, že prezentovaný materiál tvářící se jako záznam je co nejvíc autentický a vnitřně logický. Šibenice selhává v tom, že ani jedno pro ni neplatí, protože ve vyprávění zcela nahodile se vynořující motiv vyšetřování nakonec nevede vůbec k ničemu a je korunován sice efektivním, ale naprosto nesmyslným epilogem. Namísto uvěřitelných, sympatických postav, jimž by publikum fandilo, jsou představeny sebestřední jedinci, jimž člověk smrt přeje. Alespoň při nejlepším, protože ani na malé ploše jedné školy není svět dostatečně zadefinován, aby působil jakkoliv reálně (noční strážní?, reakce na požární hlásič?, otevřené dveře, o nichž všichni ví a nikdo s tím nedělá? ad.). Nízkorozpočtový horor, stavící výhradně na lekačkách namísto budování atmosféry, se na modrém disku vedle bohaté bonusové výbavy (vévodí jí původní sestřih!) dočkal i zvukového mixu v Dolby Atmos mixu. Inu, američtí středoškoláci mají velmi dobře vybavené kamery a mobilní telefony. 

Bonusy (2D BD): Šibenice - původní sestřih (80:50 min.). Featuretty: Přežiti (17:16 min.), Charlie: Každá škola má svého ducha (9:40 min.). Vystřižené scény: C´est Fini!! (0:15 min.); Ryan na jevišti (0:41 min.); David (0:55 min.); Oběšenec udělá to stejné Mary (0:36 min.), Rodiče nerdů (0:43 min.), Rebélie proti učitelům (0:36 min.), Opouštění Cassidyho (2:03 min.), Scéna v šatníku (0:32 min.), Ryanovo tělo - alternativní verze (1:21 min.), Ne, mami, policisté uvnitř - alternativní konec (3:38 min.), Tam našli tělo? - z původní verze (1:30 min.). Nepovedené scény (7:39 min.). Upoutávky: koncept (2:03 - rozlišení 420p), původní verze (2:45 min.), upoutávka (3 min.). 
Obraz (BD): 16:9 / Full HD / 1.78:1.
Zvuk (BD): Dolby Atmos 7.1.4 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, hindsky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over); Dolby 2.0 turecky. 
Titulky (BD): české, anglické pro neslyšící, arabské, čínské zjednodušené, čínské, dánské, finské, islandské, kantonské, korejské, maďarské, norské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, švédské, thajské, turecké.

Bonusy (DVD): Krátký film, vynechané scény a další!.
Obraz (DVD): 16:9 / 1.78:1.
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky. 
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, arabské, dánské, finské, islandské, maďarské, norské, portugalské (Evropa), rumunské, švédské.

Doporučená cena: 299 Kč (DVD), 499 Kč (BD). V obchodech od 11. listopadu 2015.

Promo featurette Režisérův příběh k filmu Šibenice (2015)

Koupit na Bontonland.cz


Bez kalhot XXL (Magic Box)
BD obal filmu Bez kalhot XXL / Magic Mike XXLNázev pokračování Bez kalhot přidáním "XXL" jakoby naznačoval, že dvojka bude obyčejným penězolapem, který oproti významově ambiciózní jedničce přišel o mozek a láká pouze na vypracované tělo. Spolu se změnou na režisérském postu, kdy nezávislého Stevena Soderbergha nahradil Gregory Jacobs, byly důvody k obavám. Jaké to překvapeni, že Bez kalhot XXL je nikoliv hloupým pohledem na rozmanitost ženských tužeb a zabavnou podívanou utahující si z týmových vyprávění o posledním vystoupení a shledáních po letech na cestě k cíli. "Bonusem" je Soderberghova digitální kamera, která velmi nápaditě řeší mnohé sekvence, v nichž je radost sledovat volby ohledně způsobu svicení a rozmístění postav v předkamerovém prostoru.
 
Bonusy (2D BD): Featuretty: Pohyby Magického Mikea (8 min.), Magický Mike XXL v Georgii (2 min.). Prodloužené záběry: Malikovo číslo (4 min.).
Obraz (2D BD): 16:9 / Full HD / 2.39:1.
Zvuk (2D BD): DTS-HD Master 5.1 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, rusky, thajsky; Dolby Digital 5.1 polsky (voice-over); Dolby 2.0 turecky. 
Titulky (2D BD): české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, čínské zjednodušené, čínské, estonské, hebrejské, chorvatské, indonéské, kantonské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, slovinské, thajské, turecké.

Bonusy (DVD):  Dokument: Magický Mike XXL v Georgii (2 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2.39:1.
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, rusky, ukrajinsky.
Titulky (DVD): české, anglické pro neslyšící, estonské, litevské, lotyšské, portugalské (Evropa), ukrajinské.

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (BD). V obchodech od 18. listopadu 2015.

Featurette Georgia z BD filmu Bez kalhot XXL (2015)


Koupit na Bontonland.cz


Terminátor Genisys (Magic Box)
BD obal filmu Terminátor Genisys / Terminator GenisysPoslední příspěvek do terminátoří série provázela nešťastná kampaň, která vyzrazovala až příliš (včetně zvratů ve vyprávění), a pochvalné vyjádření samotného Jamese Camerona, které naopak navýšilo očekávání. Mnozí byli zklamáni, protože doufali na základě kampaně (on se vrátil do své ikonické role!, otec franšízy nový díl posvětil!), že půjde o podívanou uctivou k předchozím dilům. Namísto opakování téhož, kdy by se naplňoval stejný vzorec, ale ozvláštněný posílením humoru (trojka) anebo naopak pochmurnosti (čtverka), se Genisys vydává vlastní cestou. Přepisuje viděné, pohrává si s fikčním světem a jeho jednotlivými "realitami", do nového kontextu staví známé věci. Někteří tento přístup nenesli s libostí, ať již se jim nezamlouval sám o sobě v samotném základu, nebo provedení, kdy noví herci nejsou ani zdaleka tak zajímaví jako ti původní (o jejich dvourozměrných postavách nepíšíc) a akce je generická. Jiní naopak ustřední ozvláštnění uvítali, protože paradoxy vzniklé při cestování v čase v Genisys se sice zacyklily, ale série se teď může vydat, kam chce.

P.S. Distributor se rozhodl k poněkud razantnimu a - neklame-li mě paměť - bezprecedentnímu kroku, když bonusový disk umistil pouze do předražených steelbookových a sběratelských verzí. Terminátoří palec dolů za takový postup. 

Bonusy (2D BD):
 
1. disk: Featuretty: Rodinná dynamika (15:50 min.), Infiltrace a terminace (25:27 min.), Novinky: Terminátor a videoefekty (15:05 min.). 
2. disk: Film o filmu Reset budoucnosti: konstrukce (98:38 min.): Změna přístupu (15:21 min.), Starý. Ne zastaralý (16:36 min.), Tatická výstroj (11:41 min.), Válka minulá a budoucí (15:58 min.), Manipulace (29:58 min.), Vyhnanství času (10:14 min.). Pohled z několika úhlů (9:57 min.) - Souboj na mostě: Úhel 1 - Previzualizace (3:18 min.), Uhel 2 - Na scéně (3:20), Úhel 3 - Previzualizace vs. výsledný film (3:19). 
Obraz (2D BD): 16:9 / Full HD / 2.39:1.
Zvuk (2D BD): Dolby Atmos 7.1.4 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, polsky, rusky, thajsky, turecky.
Titulky (2D BD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, hindské, islandské, kantonské, litevské, lotyšské, maďarské, malajsijské, mandarínské (Tchaj-wan), polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovenské, thajské, turecké, ukrajinské
Titulky (bonusového disku - pouze u steelbookových verzí): české, slovenské, anglické, arabské, malajsijské, kantonské, mandarínské, mandarínsky (Tchaj-wan), dánské, holandské, estonské, finské, francouzské (Paříž), německé, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, italské, japonské, lotyšské, norské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, španělské (Kastilie), švédské, thajské, turecké, ukrajinské.. 

Bonusy (3D BD): -.
Obraz (3D BD): 16:9 / Full HD / 2.39:1 (3D).
Zvuk (3D BD): Dolby Atmos 7.1.4 anglicky; Dolby Digital 5.1 česky, maďarsky, polsky, rusky, thajsky, turecky.
Titulky (3D BD): česke.

Bonusy (DVD): Rodinna dynamika (15:50 min.).
Obraz (DVD): 16:9 / 2.39:1.
Zvuk (DVD): Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky, polsky.
Titulky (DVD): české, anglické, arabské, estonské, hebrejské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, řecké, slovenské.

Pozn.: bonusový materiál (na BD na obou discích) obsahuje volitelné české titulky. 

Doporučená cena: 399 Kč (DVD), 599 Kč (2D BD - amaray); 699 Kč (3D BD - amaray); 799 Kč (3x BD ve steelbooku - 2D a 3D + bonusový disk), 899 Kč (2D, 3D + bonusový disk, steelbook s embossem, obal s povrchovou úpravou, lentikulární magnet s 3D efektem, 32str. PhotoBook, sběratelské karty postav, plakátová karta s 3D úpravou, holografická samolepka, číslovaná karta); 1799 Kč (BD - 3D, 2D a bonusový disk, steelbook, sběratelské balení s hlavou Terminátora); 2229 Kč (BD - 3D a 2D, bonusový disk, steelbook s embossem, obal s povrchovou úpravou, lentikulární magner s 3D efektem, plakátová pohlednice, art karty, plakátová karta s 3D povrchovou úpravou, sběratelská číslovaná karta a číslovaná holografická samolepka + sběratelská mince).

Úryvek z BD featurettu Arnold vs. Arnold k filmu Terminator Genisys (2015)
 

Koupit na Bontonland.cz

Na co se z našich tipů těšíte nejvíce? Nebo jsme zapomněli zmínit váš oblíbený film a chcete na něj upozornit ostatní čtenáře? Napište svůj názor do diskuze pod článkem!

WEDOS.cz - Nejlevnější registrátor domén v ČR, neomezený webhosting, virtuální a dedikované servery

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova filmserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TV tipy: 23. 6. 2017 - 29. 6. 2017
TV tipy: Terminátor má skrytou vadu a dělá interview s kráskou, zvířetem a tučňáky z Madagaskaru Těsně před prázdninami se televize trochu vzchopily a nabízejí docela dost zajímavých premiér, jejichž přijetí ale nebylo jednoznačné. Vybírat tak můžete třeba z komediálního noiru Skrytá vada nebo kontroverzního Interview.... čtěte zde
Vydáno: 23.06.2017 07:30 v sekci Radar | TV tipy
0
Transformers: Poslední rytíř 6/10
Recenze: Pokračování Transformers: Poslední rytíř marně zakrývá dějový chaos maniakální akcí Film Transformers: Poslední rytíř je již pátým dílem této série, opět v režii Michaela Baye, leč naposledy. Ohlášena jsou přitom další dvě pokračování, ta ale bude muset režírovat někdo jiný. Možná bylo na čase. čtěte zde
Vydáno: 22.06.2017 13:56 v sekci Recenze | Premiéry
0
TOP 20 ČR: 24. týden
TOP 20 ČR: třetí Auta předjela Sparrowovu loď Pixar se se svou novinkou, pokračováním Auta 3 ujal, jak to tak bývá, vedení. Sesadil po třech týdnech Piráty z Karibiku, za nimiž zůstal remake Mumie. čtěte zde
Vydáno: 21.06.2017 16:00 v sekci Komentáře | Top 20 ČR
0
Kinopremiéry: 25. týden
Kinopremiéry: Transformers stíhají posledního rytíře a holky na tahu Pátý díl Transformers s podtitulem Poslední rytíř ovládne tento týden tuzemská kina. Srovnatelnou konkurenci nemá, neboť komedie Holky na tahu nevypadá nikterak zajímavě a zbylé dvě premiéry jsou vysloveně do počtu.... čtěte zde
Vydáno: 21.06.2017 07:30 v sekci Radar | Kinopremiéry
0
Box Office: 24. víkend
Box Office: Auta 3 si dojela pro první místo Nová pixarovka Auta 3 si s víkendovým otvírákem nad 50 milionů zajistila první místo žebříčku Box Office, zatímco Wonder Woman pokořila celosvětově hranici 570 milionů dolarů. čtěte zde
Vydáno: 19.06.2017 07:30 v sekci Komentáře | Box office
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- The Legend of Conan se nekoná (07.05.2017 17:24 v Novinky | Zprávy)
- Arnold Schwarzenegger se mstí v traileru Aftermath (21.02.2017 11:16 v Novinky | Trailery)
- "On se vrátí" slibuje James Cameron (21.01.2017 13:13 v Novinky | Zprávy)
- Recenze: Animák Zpívej zahazuje grotesku, staví na postavách a hudebních hitech (22.12.2016 19:30 v Recenze | Premiéry)
- Komerčně nejúspěšnějším filmem roku je Captain America: Občanská válka (20.12.2016 11:30 v Novinky | Zprávy)
- Já, padouch 3 v prvním traileru (15.12.2016 09:00 v Novinky | Trailery)
- Recenze: Tajný život mazlíčků uhnul k tuctové záchranné misi (04.08.2016 18:00 v Recenze | Premiéry)
- Téma: 10 filmových vrcholů a 5 přešlapů Arnolda Schwarzeneggera (16.07.2016 11:00 v Články | Publicistika)
- Box Office: Tajný život mazlíčků zaznamenal masivní úspěch (11.07.2016 07:00 v Komentáře | Box office)
- Emilia Clarke říká, že se v dalším Terminátorovi neobjeví (23.04.2016 11:37 v Novinky | Zprávy)
- Téma: nejlepší filmy roku 2015 podle filmserver.cz (31.12.2015 13:21 v Články | Žebříčky)
- TOP 20 ČR: Star Wars zlomily rekordy i v Čechách (22.12.2015 07:00 v Komentáře | Top 20 ČR)
- TOP 20 ČR: Novinky zklamaly, Vánoční Kameňák se udržel (15.12.2015 08:52 v Komentáře | Top 20 ČR)
- TOP 20 ČR: Kameňák se vrátil ve velkém s vánočním dílem (08.12.2015 09:25 v Komentáře | Top 20 ČR)
- Blu-ray recenze: Terminator: Genisys - starý, ne zastaralý (24.11.2015 17:00 v Recenze | Blu-ray)
- TOP 20 ČR: Přestřelku Katniss s Bondem vyhrálo Hunger Games (24.11.2015 10:33 v Komentáře | Top 20 ČR)
- TOP 20 ČR: Bondovi Husí kůži strašidla nenahnala (17.11.2015 07:00 v Komentáře | Top 20 ČR)
- TOP 20 ČR: Češi vyrazili přes víkend výhradně na Jamese Bonda (10.11.2015 07:47 v Komentáře | Top 20 ČR)

PREMIÉRA TÝDNE   23/2017

Mumie
4/10

Nová Mumie v hlavní roli s Tomem Cruisem je dalším případem hollywoodského mainstreamu, který se snaží vyprodukovat globální hit pro co nejširší publikum. Ve snaze vyrovnat se konkurenci ale většinou vznikne uspěchaný film, v němž má rozhodující slovo spíše studio než tvůrce.


Chaty

AKTUÁLNĚ V KINECH

Kompletní seznam kinopremiér naleznete zde.

TV TIPY

VYCHÁZÍ NA BLU-RAY

Kompletní seznam vycházejících BD naleznete zde.

VYCHÁZÍ NA DVD

Kompletní seznam vycházejících DVD naleznete zde.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ FILMY (poslední týden)

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

ČESKÉ TRAILERY

Star Wars: Síla se probouzí
V kinech od 17.12.2015
Jak básníci čekají na zázrak
V kinech od 14.04.2016
Captain America: Občanská válka
V kinech od 05.05.2016

NOVÉ FOTOGRAFIE

Jurassic World: Fallen Kingdom (1x)
Baby Driver (1x)
Transformers: Poslední rytíř (8x)
Annabelle 2: Zrození zla (1x)
xXx: Návrat Xandera Cage (1x)
Thank You for Your Service (1x)
Americký zabiják (2x)
47 Meters Down (1x)
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
filmserver.cz - o filmech víme vše
©2010-2017 IMEG s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Mobilní verze | ISSN 1804-5529
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
DOPORUČUJEME: Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver