Blogy

Blog: Letní filmová škola 3. - Dojezd (Blogy)
38. Letní filmové škola je úspěšně za námi. Nastal čas konečně se vyspat, narovnat ze sedaček/židlí zkroucené tělo a začít se těšit, co přinese ročník příští. Předtím ještě ale malé ohlédnutí.

Blog: Letní filmová škola 2. - Únava (Blogy)
Osmidenní filmový maraton se nachází v druhé polovině. Slabší kusy už se vrátily domů, ti vytrvalejší si stále dopřávají svou dávku tří, čtyř nebo i více filmů denně. Náladové počasí tomu ostatně napomáhá.

Blog: Letní filmová škola 1. - Rozjezd (Blogy)
Filmové léto, to nejsou zdaleka jen Vary. Koho totiž film zajímá trochu do hloubky a nechybí mu povykující pseudocelebrity, ten si možná v červenci užije ještě víc v Uherském Hradišti. Nejinak je tomu letos.

Jarní soundtracky - co zůstalo v šuplíku (Blogy)
Bel Ami, Red Tails, Shame a Lov lososů v Jemenu - soundtracky, kterým bylo místo v Top Story filmserveru odepřeno, vaší pozornosti by však uniknout neměly.

Avengers: Časová osa marveláckých filmů (Blogy)
Také jste si kladli otázku, kdy se vlastně jednotlivé filmy hrdinů z týmu Avengers odehrávají? Která slavná vítězství předcházela jiným, mnohdy ještě slavnějším vítězstvím? Všechny odpovědi najdete na jednom jediném obrázku.

Blog: Jake Gyllenhaal si odskočil zavraždit spolubydlící (Blogy)
Herecká superstar si skočila od světa velkých filmů odpočinout do videoklipu francouzské skupiny The Shoes. A není to žádné malé cameo, ale hned hlavní role, navíc jen pro silné žaludky.

EdaS na LFŠ - den 9.: Konec filmového ráje (Blogy)
Poslední den přinesl další lahůdky, a přestože jsem se nedostal na závěrečný Kaurismäkiho Le Havre - vlastně jsem o ten film moc nestál, nechtělo se mi čekat ve frontě, a tak jsem si radši skočil na večeři - minimálně Lidé v...

EdaS na LFŠ - den 8.: Nic proti Ameru (Blogy)
Z vybrané pětice pátečních filmů se staly jen čtyři, protože když se o půl hodiny zpozdila projekce Erotikonu, rozhodilo mi to můj pečlivě sestavený filmový itinerář a vzhledem k tomu, jak mě Machatý posledně zklamal, nechal jsem...

EdaS na LFŠ - den 6. a 7.: Krize, extáze a Veronika! (Blogy)
Filmovka se přehoupla do druhé poloviny, což se odráží i na mém fyzickém stavu. Ve středu jsem už na první ranní projekci prostě nevstal, naopak večer sebou vždycky seknu do postele a okamžitě usínám. Na psaní blogu není sil. V...

EdaS na LFŠ - den 5.: Den Billyho Wildera (Blogy)
Včera žádný Wilder, dnes jenom Wilder. A byl to tudíž krásný den! Tři filmy a jedna přednáška. Palec nahoru: nominaci získávám já za opětovné vstávání o půl osmé, což není moje představa dovolené, ale co už....


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)