Top story

Blu-ray recenze: Rogue One: Star Wars Story (Blu-ray)
Proč je Rogue One: Star Wars Story výborný film? Z jakého důvodu je lepší počkat na možné další vydání? Jak se povedla konverze do 3D? Dočtete se v kritice Blu-rayů.

Box Office: Transformers: Poslední rytíř zklamal (Box office)
Pátý ze série Transformers, Transformers: Poslední rytíř zaznamenal nejnižší otvírák z celé série, když otevřel jen za 45 milionů. Naproti tomu Wonder Woman pokračuje ve spanilé jízdě napříč kontinenty.

Blu-ray recenze: Příchozí zhodnocení se zpožděním (Blu-ray)
Stává se i v lepších redakcích, že se k některému titulu dostanou s určitým odstupem, protože recenzní disk dorazil se zpožděním. Nevýhodou je neaktuálnost, výhodou možnost věnovat se filmu i disku s odstupem a pečlivě.

Recenze: Holky na tahu jsou agresivně nesympatické a nevtipné (Premiéry)
V americké mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu hraje Scarlett Johansson kandidátku do senátu a budoucí nevěstu, které její nejlepší kamarádky z vysoké školy uspořádají rozlučku se svobodou.

TV tipy: Terminátor má skrytou vadu a dělá interview s kráskou, zvířetem a tučňáky z Madagaskaru (TV tipy)
Těsně před prázdninami se televize trochu vzchopily a nabízejí docela dost zajímavých premiér, jejichž přijetí ale nebylo jednoznačné. Vybírat tak můžete třeba z komediálního noiru Skrytá vada nebo kontroverzního Interview.

Aktuální články

Chystá se třetí V zajetí démonů (Zprávy)
V zajetí démonů má momentálně dvě pokračování a dva spin-offy v podobě dvou filmů o Annabelle. Nyní se chystá třetí V zajetí démonů, které se už ale bude muset obejít bez režie Jamese Wana.

Dočká se Zúčtování pokračování? (Zprávy)
Warner Bros začalo rozvíjet plány na pokračování akčního thrilleru Zúčtování, v němž Ben Affleck vedl dvojí život autistického účetního a nájemného zabijáka.

Trailer: Ladíme 3 - a capella potřetí (Trailery)
Belly se znovu scházejí, aby se vydaly na turné za mořem v třetím díle hudebně komediální série Ladíme. Můžete se opět těšit na herecké obsazení v čele s Annou Kendrick, tentokrát ale bez Elizabeth Banks na režijní stoličce.

Emma Stone a Steve Carell vedou Battle of the Sexes v traileru (Trailery)
Emma Stone a Steve Carell spolu hrají v životopisném dramatu o tenisové exhibici z roku 1973, která vešla do historických análů jako Battle of the Sexes.

Jake Gyllenhaal je Stronger v traileru (Trailery)
Jake Gyllenhaal hraje v dramatu Stronger natočeném podle skutečných událostí oběť bombového atentátu na Bostonský maraton v roce 2013. Snímek natočil David Gordon Green.

Jurský svět 2 odhaluje svůj název na prvním plakátu (Plakáty)
Přesně rok před svou světovou premiérou odhalilo pokračování Jurského světa svůj název na prvním oficiálním plakátu k filmu. Sequel celosvětového hitu natáčí Juan Antonio Bayona.

Recenze: Pokračování Transformers: Poslední rytíř marně zakrývá dějový chaos maniakální akcí (Premiéry)
Film Transformers: Poslední rytíř je již pátým dílem této série, opět v režii Michaela Baye, leč naposledy. Ohlášena jsou přitom další dvě pokračování, ta ale bude muset režírovat někdo jiný. Možná bylo na čase.

Han Solo: kdo převezme režijní otěže? (Zprávy)
UPDATE: Včera jsme informovali o tom, že film o mladém Hanu Solovi ztratil své režiséry Phila Lorda a Christophera Millera. Studio za ně už našlo náhradu. Koho si nakonec ze dvou kandidátů vybralo?

Hra o trůny: sedmá série má nový trailer (Trailery)
HBO uveřejnila po prvním plnohodnotném traileru druhý trailer pro sedmou sérii Hry o trůny. V ní se můžeme těšit na velký konflikt mezi třemi hlavními protagonisty o vládce Sedmi království.

TOP 20 ČR: třetí Auta předjela Sparrowovu loď (Top 20 ČR)
Pixar se se svou novinkou, pokračováním Auta 3 ujal, jak to tak bývá, vedení. Sesadil po třech týdnech Piráty z Karibiku, za nimiž zůstal remake Mumie.


Články: další

© 2000-2017, IMEG s.r.o. ISSN 1804-5529

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení
Kupte si nejprodávanější hosting v ČR se slevou 50% (slevový kód: FILMSERVER)